رفتن به نوشته‌ها

کمبریج پیکسل از ردیابی رادار دو برابری برای پشتیبانی از سیستم های نظارت ساحلی خبر می دهد

CAMBRIDGE ، انگلستان، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – کمبریج پیکسل ، توسعه دهنده سیستم های فرعی نمایش ، ردیابی و ضبط رادار (www.cambridgepixel.com) ، برای پشتیبانی از ردیابی رادار با اطمینان بالا ، افزونگی دوگانه ای به سرور SPx Tracking خود اضافه کرده است. این تقویت کننده با ارائه دو مسیر پردازش برای داده های رادار و اجازه سوئیچینگ اتوماتیک از دیگری به دیگری ، در برابر خرابی سیستم محافظت می کند.

پشتیبانی از ردیابی رادار زائد دوگانه برای توسعه دهندگان سیستم های با قابلیت اطمینان بالا یا از راه دور مانند برنامه های نظارت دریایی و ساحلی که چندین رادار در امتداد یک خط ساحلی قرار دارند طراحی شده است و ممکن است بدون سرنشین و بسیار غیرقابل دسترسی باشد.

دیوید جانسونمدیرعامل ، کمبریج پیکسل ، اظهار داشت: بسیاری از سیستم های پردازش رادار ما در معماری های پیچیده و توزیع شده مورد استفاده قرار می گیرند که قابلیت اطمینان و نظارت از راه دور ضروری است و بسیاری به توانایی رادار ما برای تفسیر مشاهدات رادار برای تفکیک اهداف واقعی از سر و صدا اعتماد می کنند.

وی گفت: “با پشتیبانی از ردیابی رادار زائد دوگانه در نرم افزار پردازش رادار SPX ما ، اکنون می توانیم مشتریانی را که به قابلیت داخلی احتیاج دارند به قابلیت داخلی برای تعویض پردازنده ها در صورت خرابی سیستم نیاز داشته باشیم. این بدان معنی است که مشتری دریافت کننده یک واحد را می بیند. جریان مداوم و بدون وقفه رادار و داده های مسیر هدف زیرا پردازنده های فردی برنامه ریزی شده اند تا در صورت نیاز ، سوئیچینگ را بین خودشان مدیریت کنند. “

ردیاب راداری SPx Cambridge Pixel بهترین کلاس در نرم افزار مبتنی بر نرم افزار مبتنی بر رادار اصلی COTS و ردیاب هدف است که شناسایی مسیر هدف ، دوره و سرعت را فراهم می کند. این کاملاً پارامتری ، بسیار قابل تنظیم است و از ردیابی چند فرضیه برای بهبود ردیابی ردیابی و کاهش آلارم های مزاحم ، و همچنین الگوریتم های مدل سازی برای پشتیبانی از تشخیص اهداف بسیار کوچک پشتیبانی می کند. این نرم افزار مستقل از سنسور است و از طیف گسترده ای از رادارهای تجاری و نظامی پشتیبانی می کند.

کمبریج پیکسل محصولات دیگری دارد که به توسعه دهندگان و مجتمع ها در مدیریت فعالیت گسترده سیستم کمک می کند. به عنوان مثال ، مانیتور SPx از نظارت گسترده و محلی بر ترافیک شبکه و سلامت سیستم پشتیبانی می کند ، و اطلاعات را به یک نقطه مرکزی کنترل می دهد که می تواند خطاها ، درگیری ها یا عدم وجود داده در هر آدرس شبکه مورد انتظار را نشان دهد.

وی گفت: “ما شاهد افزایش تقاضای مشتریان برای افزونگی دوگانه و ابزارهای مدیریتی هستیم تا دیدگاه تلفیقی از سیستم ها را در چندین مکان ارائه دهیم.” دیوید جانسون. “این شواهد دیگری است که نمایش رادار به طور فزاینده ای در زنجیره تأمین قرار می گیرد و به بخشی مهم در سیستم های مدرن نظارت ، ناوبری و فرماندهی و کنترل تبدیل می شود.”

SPx نرم افزار پردازش و نمایش رادار یکپارچه کمبریج پیکسل بر اساس نرم افزار COTS و Open Standard است. مجموعه ای از كتابخانه ها و برنامه های نرم افزار SPX محصولات نرم افزاری بسیار انعطاف پذیر و آماده برای تبدیل اسكن رادار ، تجسم ، توزیع فیلم رادار ، ردیابی هدف ، فیوژن سنسور ، استخراج نقشه و پردازش درهم و برهم را فراهم می كند.

فناوری رادار کمبریج پیکسل در برنامه های راداری دریایی ، کنترل هوایی ، ترافیک کشتی ، حمل و نقل تجاری ، امنیتی ، نظارت و کاربردهای راداری استفاده می شود. سیستم های این شرکت در برنامه های مهم برای مأموریت با شرکت هایی نظیر سیستم های BAE ، سیستم های الکترونیکی Frontier ، سیستم های نظارت تصفیه هوا ، Exelis ، سیستم های Hanwha ، کلوین هیوز، لاکهید مارتین ، ناوتک رادار ، ریتون ، Saab Sensis ، نیروی هوایی سلطنتی تایلند ، Sofresud و Tellumat.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ردیابی افزونگی SPX ، SPx Monitor یا سایر محصولات کمبریج پیکسل ، لطفاً به www.cambridgepixel.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن +44 (0) 1763 852749 یا از طریق ایمیل تماس بگیرید: [email protected].

عکس رسانه ای:

https://cambridgepixel.com/site/assets/files/2723/pr-redundant-tracking.jpg

درباره کمبریج پیکسل (www.cambridgepixel.com)

کمبریج پیکسل توسعه دهنده جوایز راه حل های پردازش و نمایشگر سنسور از جمله رابط اولیه و ثانویه رادار ، پردازش و نمایش اجزای سازنده رادارهای نظامی و تجاری است. این شرکت تهیه کننده پیشرو در جهان ردیابی رادار مبتنی بر نرم افزار است و راه حل های تبدیل را از طریق نرم افزار SPX ماژولار و محدوده محصولات سخت افزاری HPx اسکن می کند. مستقر در نزدیکی کمبریج در انگلستان ، این شرکت از طریق شبکه ای از نمایندگان و توزیع کنندگان در سراسر جهان فعالیت می کند.

SOURCE کمبریج پیکسل

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.