رفتن به نوشته‌ها

HealthSpace از بستر جستجوی تماس با ما برای آژانس های در بریتیش کلمبیا و ایالت واشنگتن استفاده می کند

VANCOUVER، 9 آوریل 2020 / CNW / – HealthSpace Data Systems Ltd. (“شرکت” یا “HealthSpace”) (CSE: HS) (فرانکفورت: 38H) (OTC: HDSLF) با خوشحالی اعلام می کند که شروع به استقرار سکوی ردیابی مخاطب خود برای COVID-19 کرده است. بهداشت عمومی شهرستان اوکانوگان در ایالت واشنگتن و اداره بهداشت جزیره ونکوور

این شرکت پس از نخستین ابتکار عمل با مشتریان فعلی در مورد COVID-19 ، از نیاز فزاینده ای برای تشدید تلاش های خود برای ردیابی تماس با خدمات بهداشت عمومی آگاه شد. ردیابی تماس فرایندی است که توسط اپیدمیولوژیست ها در سراسر جهان استفاده می شود و به آنها امکان می دهد تا پای پیاده شخصی که COVID-19 را آزمایش کرده و از هر کسی که احتمالاً با آنها در تماس مستقیم بوده است ، پیروی کنند. این آژانس ها پس از تماس با آنها ، هر روز در طی یک دوره معین ، یک فرآیند پر دردسر را ایجاد می کنند که شامل سؤال از هر یک از مخاطبین احتمالی است تا مشخص شود که آیا آنها علائمی را نشان داده اند یا بیماری دیگر.

HealthSpace از آن زمان محصولات HSCloud Suite و گروه بهداشت من را تقویت کرده تا به عنوان یک بستر جستجوی مخاطب کاملاً خودکار عمل کند. این پلت فرم جدید جایگزین فرایند دستی برای تماس هر تماس شخصی با یک سیستم خودکار است که از طریق پیام متنی و ایمیل با یک پرسشنامه روزانه برای هر یک از مخاطبین تحت نظر ، پیوندی منحصر به فرد و ایمن را ارسال می کند. این پرسشنامه به مخاطب این امکان را می دهد تا علائم ، درجه حرارت و یک سری اطلاعات دیگر را در صورت نیاز توسط هر آژانس وارد کند.

این بستر همچنین به افرادی که پرسشنامه را تکمیل می کنند ، می توانند مکانهایی را که اخیراً از آنها بازدید کرده اند – مانند سوپر مارکت – و افرادی که با آنها در تماس مستقیم بوده اند ، لیست کنند و از این افراد جدید دعوت می شود تا پرسشنامه را تکمیل کنند. ردیابی تماس روزانه. این دامنه ابتکار عمل را گسترش داده و به مهار مؤثرتر در جامعه کمک می کند. اطلاعات به طور ایمن در پلت فرم ایمن HSCloud Suite HealthSpace برای گزارش و تجزیه و تحلیل ذخیره می شود و به آژانس ها کمک می کند تا تصمیم گیری آگاهانه را در زمان واقعی انجام دهند.

این بستر در حالی ارائه می شود که سازمان های بهداشت عمومی تحت فشار و توجه بی سابقه ای قرار بگیرند. این فشار و تنش فزاینده تقاضا برای بودجه بیشتری ایجاد کرده است. به عنوان بخشی از بسته تحریک اقتصادی 2 تریلیون دلاری در ایالات متحده ، اخیراً 500 میلیون دلار ویژه برای CDC اختصاص داده شده است که هدف آن ایجاد یک سیستم نظارتی و بهداشت عمومی است. داده ها (https://www.wpxi.com/news/washington-news-bureau/cdc-granted-500-million-surveillance-data-collection-system-fight-coronavirus/BB7YNCIL2FGHZOWL4YCIUFFV4E/).

برای مدیرعامل مدیرعامل HealthSpace ، پادشاه سیلاس : “در زمانی که آژانس های بهداشت عمومی و دولت ها در سرتاسر جهان تلاش می کنند و به دنبال کمک می گردند ، من تحت تأثیر قرار می گیرم که سکوی ما به عهده این کار است. تیم ما خستگی ناپذیر کار کرده است زیرا ما فهمیدیم که لازم است جستجوی دیجیتالی مخاطبین را انجام دهیم و توانستیم در زمان ضبط بستر ایجاد کنیم که واقعاً جستجوی مخاطبین را ایجاد کند. با توجه به مقیاس این بحران جهانی. افتخار می کنم که پلت فرم ما نه تنها برای آژانس هایی که از آن استفاده می کنند ، بلکه برای همه کسانی که به طور مستقیم از این ویروس رنج می برند ، می تواند تأثیر مثبت و ماندگار داشته باشد. هرچه منابعی بیشتر به سازمانهای بهداشت عمومی بدهیم ، سریعتر می توانند نسبت به جلوگیری از شیوع ویروس واکنش نشان دهند. این امر نه تنها موجب نجات جان انسانها می شود ، بلکه جهان و اقتصاد را به حالت عادی باز می گرداند. “

HealthSpace Data Systems Ltd.

HealthSpace یک شرکت SaaS عمومی است (نرم افزار به عنوان یک سرویس) که تلاش می کند به لطف سیستم قدرتمند ابری و موبایل شرکت خود ، دستاوردهای کارآیی را به سازمان های دولتی در سطح ایالتی و محلی ارائه دهد. طی یک دهه گذشته ، HealthSpace با موفقیت برنامه های ابری و تلفن همراه را توسعه داده است که هم اکنون در بیش از 500 سازمان دولتی و محلی در سراسر آمریکای شمالی خدمت می کنند. HealthSpace یکی از تنها بسته های نرم افزاری شرکت های خدمات خودی را برای دولت ارائه می دهد و نیروی بیشتری را در اختیار کاربر نهایی قرار می دهد. علاوه بر این ، HealthSpace اکنون فن آوری های خود را که برای ادارات دولتی طراحی شده است به شرکت های خصوصی ارائه می دهد ، که به آنها امکان می دهد دید خود را برای سازمان های خود به دست آورند و از یک حالت عملیاتی واکنشی به حالت عملیاتی فعال تبدیل شوند. . HealthSpace همچنان به ارائه خدمات عمومی تخصصی و راه حلهای نوآورانه برای نهادهای عمومی ادامه می دهد ، در حالی که به سمت عمودی شرکتهای تجاری گسترش می یابد تا بتواند مشتریان جدید را با بهترین شیوه ها و سیاست های بهداشتی محرک محیط زیست توانمند سازد. اکنون HealthSpace با ایجاد بستر پرداختی که به جمع آوری درآمدهای عمومی برای آژانس هایی که در آن خدمت می کنند ساده است ، وارد فضای فناوری مالی شده است.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر باشد. جملات رو به جلو عبارتهایی هستند که به واقعیتهای تاریخی مربوط نمی شوند و عموماً ، اما نه همیشه ، با عنوان “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “فکر می کنند” ، “می شنوند” ، “اعتقاد دارند” “،” برنامه ها “،” محصولات در حال آماده سازی “،” پتانسیل “و عبارات مشابه ، یا اینکه رویدادها یا شرایط” رخ می دهند “،” اتفاق می افتد “،” ممکن است رخ دهد “یا” باید رخ دهد “. اگرچه HealthSpace معتقد است انتظارات بیان شده در این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر فرضیات معقول است ، اما این گفته ها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند ، و نتایج واقعی ممکن است از نظر معنادار با آنچه در بیانیه های آینده نگر اعلام شده اند متفاوت باشد. HealthSpace صراحتاً هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهار نظر آینده ، اعم از اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا هر چیز دیگر را رد می کند.

پادشاه سیلاس، مدیرعامل ، (415) 580-2735 ، [email protected]

SOURCE HealthSpace Data Systems Ltd.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید