رفتن به نوشته‌ها

شرکت ClearSign Technologies از اولین کنفرانس سه ماهه 2020 و نشست سالانه مجازی خبر داد

SEATTLE، 12 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت فن آوری های ClearSign (Nasdaq: CLIR) (“ClearSign” یا “شرکت”) ، یک رهبر نوظهور در فن آوری های احتراق و سنجش صنعتی که باعث بهبود انرژی ، بهره وری عملیاتی و ایمنی ضمن کاهش چشمگیر انتشار گازهای گلخانه ای می شوند ، اعلام می کند. ، 16 ژوئن ، 2020 شرکت مطبوعاتی منتشر می کند که نتایج مالی خود را برای سه ماهه پایان یافته اعلام می کند 31 مارس، 2020 و میزبان یک کنفرانس در 5:00 PM ET. این تماس قبل از نشست سالانه مجازی شرکت تعیین شده برای روز بعد ، 17 ژوئن سال 2020 در 1:00 PM ET. این شرکت گزارش فصلی خود را در فرم 10-Q به همراه SEC ارسال خواهد کرد.

سرمایه گذاران علاقه مند به شرکت در تماس تلفنی می توانند از خارج از کشور با شماره های 1-866-372-4653 در ایالات متحده یا 1-412-902-4217 تماس بگیرند. سرمایه گذاران همچنین می توانند از طریق پخش اینترنتی فقط گوش دادن به https://www.webcaster4.com/Webcast/Page/987/34832 یا در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس http: //ir.clearsign به تماس آنلاین دسترسی پیدا کنند. کام / مرور کلی.

پخش وب حداقل در مدت 90 روز در وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت بایگانی می شود و پخش تلفنی تماس کنفرانسی با تماس با شماره 1-877-344-7529 در داخل ایالات متحده یا 1-412-317-0088 از خارج از کشور در دسترس خواهد بود. شناسه کنفرانس 10144177 است. پخش تلفنی به مدت 7 روز پس از تماس کنفرانسی در دسترس خواهد بود.

سهامداران می توانند به صورت آنلاین در جلسه سالانه شرکت کنند. برای شرکت در نشست سالانه ، به سایت www.virtualshareholdermeeting.com/CLIR2020 مراجعه کرده و شماره کنترل 16 رقمی موجود در کارت پروکسی خود را وارد کنید. ممکن است از ابتدا از طریق سکوی جلسه وارد شوید ساعت 9:45 دقیقه بعد از ظهر اقیانوس آرام بر 17 ژوئن سال 2020.

سهامداران همچنین می توانند در طول جلسه سالانه از طریق www.virtualshareholdermeeting.com/CLIR2020 سوالات خود را ارسال کنند. شماره تلفنی پشتیبانی فنی که در صورت بروز هرگونه مشکلی برای دسترسی به جلسه مجازی با آنها تماس می گیرید ، در صفحه ورود به سایت www.virtualshareholdermeeting.com/CLIR2020 ارسال می شود.

درباره شرکت فن آوری های ClearSign

شرکت ClearSign Technologies با هدف بهبود ویژگی های کلیدی عملکرد سیستم های صنعتی و تجاری از جمله عملکرد عملیاتی ، بهره وری انرژی ، کاهش انتشار ، ایمنی و به طور کلی مقرون به صرفه ، محصولات و فناوری ها را طراحی و توسعه می دهد. فن آوری های ثبت شده ثبت شده ما که در محصولات نصب شده نصب شده به عنوان ClearSign Core ™ و ClearSign Eye ™ و سایر تنظیمات سنجش تعبیه شده است ، عملکرد سیستم های احتراق و سیستم های ایمنی سوخت را در طیف گسترده ای از بازارها ، از جمله انرژی (تولید بالادست روغن و پایین) تقویت می کند. پالایش جریان) ، دیگهای بازرگانی / صنعتی ، شیمیایی ، پتروشیمی ، حمل و نقل و صنایع برق. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.clearsign.com مراجعه کنید.

توجه به احکام آینده نگر

تمام اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که مبتنی بر واقعیت تاریخی نیست ، “اظهارات آینده نگر” است. با جستجوی کلماتی مانند “تقریبی” ، “ایمان” ، “امید” ، “انتظار” ، “” پیش بینی “،” تخمین “،” پروژه “” “در نظر دارد” می توانید بسیاری از این جمله ها را پیدا کنید (اما نه همه). “برنامه” ، “” ، “باید” ، “می تواند” ، “ممکن” ، “خواست” یا اصطلاحات مشابه دیگر. در حالی که مدیریت ، هر بیانیه آینده نگر را که در این بیانیه مطبوعاتی موجود است ، بر اساس انتظارات فعلی خود بنا نهاده است ، ممکن است اطلاعاتی که بر اساس آن انتظارات بر اساس آن بنا شده است تغییر کند. این بیانیه های آینده نگر متکی به تعدادی از فرضیات مربوط به رویدادهای آینده است و در معرض تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل قرار دارد که بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند و می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی با چنین اظهاراتی متفاوت کنند. چنین خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل شامل ، اما به آنها محدود نمی شود ، شرایط کلی اقتصادی و اقتصادی ، عملکرد مدیریت و کارمندان ما ، عملکرد محصولات ما ، توانایی ما برای تأمین اعتبار ، رقابت ، چه فناوری ما پذیرفته خواهد شد و تصویب شده و سایر عوامل مشخص شده در گزارش سالانه ما در فرم 10-K به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و در www.sec.gov و سایر عواملی که در گزارش های دوره ای و جاری ما برای مرور در www.sec.gov در دسترس هستند . علاوه بر این ، ما در یک فضای رقابتی فعالیت می کنیم که ممکن است خطرات جدید و پیش بینی نشده بوجود آید. بر این اساس ، سرمایه گذاران نباید به اظهارات آینده نگر به عنوان پیش بینی نتایج واقعی اعتماد کنند. ما هر گونه قصد را رد می کنیم ، و هیچ مسئولیتی در قبال بروزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده دار برای بازتاب حوادث یا شرایطی که متعاقباً رخ می دهد یا ما از این پس آگاه می شویم ، نمی پذیریم.

شرکت منابع فناوری ClearSign

لینک های مربوطه

http://clearsign.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.