رفتن به نوشته‌ها

ONF برنامه صدور مجوز مداوم را راه اندازی می کند

MENLO PARK ، کالیفرنیا.، 12 مه 2020 / PRNewswire / – بنیاد شبکه باز (ONF) امروز برنامه جدید صدور گواهینامه مداوم خود را اعلام کرد و فروشندگان زنجیره تأمین را قادر می سازد محصولات خود را برای آزمایش مداوم و صدور گواهینامه انطباق با پروژه های نرم افزار منبع باز ONF جاسازی کنند.

علاوه بر این ، پروژه محاسبات آزاد (OCP) در این برنامه جدید با ONF همکاری می کند تا استفاده از سخت افزار آزاد شناخته شده OCP در راه حل های ONF را ترویج کند. این همکاری با هم ، برای کاربران نهایی روشن خواهد کرد که چگونه بهترین راه حل های کلاس جهانی را می توان با استفاده از سخت افزار آزاد و مؤلفه های نرم افزاری باز استفاده کرد ، بنابراین راه حل های گسترده ای برای شبکه های باز را فراهم می کند.

چالش آزمون و صدور گواهینامه
با ظهور منبع آزاد ، صنعت شبکه سعی در چگونگی صدور گواهینامه محصولات در برابر پروژه‌های متن باز در حال تحول سریع دارد. شیوه های صدور گواهینامه سنتی برای منبع آزاد کار نمی کنند زیرا ممکن است این نرم افزار تا زمانی که یک برنامه آزمایشی تکمیل شود ، آزمایشات آزمایش را فعال کرده و یک برنامه صدور گواهینامه راه اندازی کنید. این تاخیر باعث می شود که برنامه آزمون قبل از شروع صدور گواهینامه منسوخ شود.

ONF در حال پاسخ دادن به اعضا و نیازهای بازار است تا مجدداً از آزمایش صدور گواهینامه در سن ادغام مداوم (CI) / استقرار مداوم (CD) و توسعه نرم افزار cloud استفاده کند.

پروژه های ONF در حال حاضر یک چارچوب آزمایش مداوم را در خود جای داده اند که به منظور تسهیل CI / CD ، از پیشرفت های موجود در این پلتفرم پشتیبانی می کند – بنابراین امکان توسعه سریع نرم افزار چابک را فراهم می آورد. برنامه جدید صدور گواهینامه مداوم (CC) ONF از چهارچوب آزمایش همیشه در حال تحول برای هر پروژه بهره می برد و محصولات شرکت کننده را در خط لوله CI / CD / CC درج می کند به گونه ای که سیستم ها بطور مداوم در هر ساعت یا روزانه مجدداً مورد آزمایش و مجوز قرار می گیرند. وقتی نسخه رسمی این پروژه اعلام شد ، کلیه سیستمهایی که در حال حاضر به عنوان سازگار در خط لوله CI / CD / CC معتبر هستند ، به عنوان بخشی از قبض مواد اولیه انتشار ، رسماً تأیید می شوند.

صدور گواهینامه محصول در فرآیند CI / CD / CC ONF یک فعالیت یکبار مصرف نیست. فروشندگان محصولات سخت افزاری یا نرم افزاری را برای نصب نامحدود در خط لوله توسعه تأمین می کنند و محصولات آنها بطور مداوم در طی مراحل توسعه مورد آزمایش قرار می گیرند. به جای انتشار نتایج استاتیک و منسوخ ، وضعیت زمان واقعی از طریق داشبورد عمومی در دسترس است که سازگاری فعلی هر محصول را با جدیدترین نسخه در حال توسعه نرم افزار منبع باز ONF نشان می دهد. این در اصل گواهی دوره ابر است.

روند آزمایش و صدور گواهینامه به منابع قابل توجهی نیاز دارد. ONF منحصر به فرد است که تنها سازمان شبکه منبع باز با تیم مهندسی تمام وقت است ، بنابراین اجرای این برنامه جدید را ممکن می سازد. با استفاده از این برنامه ، ONF منتشر خواهد شد BOM های سخت افزاری و نرم افزاری معتبر (مواد اولیه) برای اتخاذ نرم افزار سیستم عامل های ONF و گسترش اکوسیستم سخت افزارها و اجزای نرم افزاری سازگار با توزیع نرم افزار ONF.

وی گفت: “سرعت افزایشی که مستقر در اپراتورهای مستقر و شبکه مستقر در شبکه در حال حرکت است طی چند سال گذشته برنامه صدور گواهینامه را موظف کرده است که به گونه ای طراحی شده است که چندین برابر سریعتر از مراحل صدور گواهینامه معمولی اجرا شود.” تیمون اسلونمعاون رئيس جمهور از بازاریابی و اکوسیستم ONF. وی ادامه داد: “ONF برای ارائه این آزمایش در موقعیتی مجرد است و برنامه صدور گواهینامه مداوم ما هنگام انجام آزمایش توسط مهندسینی که با سیستم عامل های مرجع ONF در طراحی مرجع آشنا هستند بیشتر می شود. برنامه صدور گواهینامه مداوم ما نیز با صنعت سازگار است. مهاجرت به آزمایش و اتوماسیون بومی ابری ، و سرعت نوآوری و ارزش ارائه شده به اعضای ما را افزایش می دهد. ”

“OCP بسیار خوشحال است که با ONF در این برنامه جدید صدور گواهینامه همکاری می کند. این برنامه جدید ONF با برنامه شناخت ما و بازار ما که راه حل های یکپارچه را برجسته می کند ، به خوبی جفت می شود. بازار OCP محصولات OCP Inspired ™ و OCP Acceptted identify که به مجوز ONF دست پیدا می کنند را شناسایی می کنند. پیش بینی می کنیم این برنامه ورود فن آوری سخت افزاری ابری جدید را در خط لوله آزمایش و مجوز ONF تسریع کند. با همکاری مشترک ، OCP و ONF در حال دستیابی به هدف مشترک ما برای تسریع در تصویب سخت افزار و نرم افزارهای باز با انتخاب یک BOM سخت افزاری / نرم افزاری کامل برای کاربران نهایی ساده تر هستند. “
بیل کارتر، CTO ، پروژه محاسبه باز (OCP).

اعضای موسس

فروشندگانی که در برنامه اولیه شرکت می کنند شامل Edgecore Networks ، Accelleran ، Delta ، Inventec ، MiTAC ، Sercomm ، STORDIS و Wwwinn هستند.

“Edgecore خوشحال است از دیدن ONF در ایجاد این برنامه جدید صدور گواهینامه مداوم. پرداختن به صدور گواهینامه مداوم سیستم عامل های سخت افزاری از فروشندگان مانند Edgecore با نرم افزارهای جدید برای پروژه هایی مانند SEBA ، مهاجرت از سیستم های اختصاصی بسته را ساده تر کرده و یک خط توسعه سریع چابک مانند ابر را برای اپراتورها
جورج چاپریان، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Edgecore Networks

“Accelleran خوشحال است از صدور گواهینامه سلول کوچک سری E1000 و نرم افزار RAN Controller (dRAX) آن مبتنی بر ابر ، باز و هوشمند خود با پلتفرم Aether Edge-Cloud-as-a-Service استفاده کند. این محصولات اتصال تلفن همراه را بر روی چندین باند دارای مجوز امکان پذیر می سازند. از جمله CBRS. آچلران یکی از مؤسسین مؤسس پروژه Aether و مروج اصلی تلاشهای ONF برای ساختن پیشنهاد موبایل به شرکت خصوصی بوده است. Accelleran متعهد است از این پروژه حمایت کند و اعضای ONF برای پیوستن به برنامه آزمایشی Aether به عنوان راهی برای کمک به سرعت بخشیدن به تصویب صنعت LTE خصوصی در صنعت. ”
فردریک ون دورمهمدیر عامل شرکت آچلران

“برنامه صدور گواهینامه مداوم ، گامی صحیح به جلو است که ما دنیایی از شبکه های باز را پرورش می دهیم. ما از اینكه یكی از بنیانگذاران این برنامه باشیم و مشتاقانه برای همکاریهای بیشتر مشتاق هستیم ، هیجان زده هستیم.”
جف چن، مدیر کل واحد تجاری DNI در Delta Electronics، Inc.

“Inventec به ارائه راه حل هایی برای جامعه ONF از طریق کمک های فعال به Stratum اختصاص داده شده است. به عنوان یک عضو موسس ، برنامه ONF CC یک بستر عالی برای همکاری با جامعه فراهم می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری های بیشتر با صنعت باشیم.”
جک تای، رئیس گروه تجاری ، EBG در Inventec Corp.

“MiTAC یک ارائه دهنده راه حل فناوری اطلاعات حرفه ای است ، کل راه حل ها را از لبه تا ابر با عملکردهای پیشرفته R&D ، TCO و در سراسر دنیا ارائه می دهد. با شناخت جدیدی از راه حل OCP 1-SBA گواهی جهان (سرور MiTAC Tioga Pass E7278) ، MiTAC آماده است تا به ONF بپیوندد. برنامه صدور گواهینامه مداوم. ما متعهد می شویم محصول OCP خود را به راه حل ONF SEBA و همچنین صدور گواهینامه نرم افزار بطور موازی پیاده سازی کنیم تا مطمئن شویم که می توانیم محصول مناسب را در زمان مناسب به بازار عرضه کنیم. ما خوشحالیم که یکی از مؤسسین مؤسس باشد. ”
استیون ون، مدیر ارشد ، MiTAC

“Sercomm هم در راه حل های تلفن همراه ONF (Aether) و هم باند پهن (SEBA) فعال است. ما سلول کوچک CBRS خود را با Aether و GPON ONU خود داریم که برای استفاده با SEBA صدور گواهینامه دارد. علاوه بر این ، ما با ONF در راه حل های سازگار با معماری O-RAN و ما در حال همکاری برای گسترش رابطهای باز و ادغام RU-DU با اجرای CU منبع باز آینده آتی ONF هستیم. “
بن لین، معاون اجرایی رئیس جمهور ، Sercomm

“STORDIS مفتخر است که بخشی از برنامه جدید صدور گواهینامه مداوم ONF است. ما تلاش می کنیم از ابتکاری که سخت افزار آزاد و نرم افزارهای باز را گرد هم آورده و از کیفیت عالی و مداوم تضمین می کند ، به شدت حمایت کنیم. ما در همکاری ONF با پروژه Open Compute و پتانسیل بسیار خوبی می بینیم. ما خوشحالیم که سوئیچ های قابل برنامه ریزی OCP Acceptted (Advanced (BF2556X-1T و BF6064X-T) ما در رابطه با ONL / ONLPv2 کاملاً از پروژه Stratum ONF پشتیبانی می کنند و در حال حاضر بطور دائم در آزمایشگاه ONF نصب شده اند. OCP و ONF برای تسریع در پذیرش مأموریت های مهم شبکه های باز شبکه. ”
مدیر عامل الكساندر جفریس ، STORDIS

“Wiwynn از نخستین کسی است که به برنامه صدور گواهینامه مداوم (CC) ONF ملحق شده است. ما ناوگان سرورهای خود را بر اساس مشخصات سخت افزاری OCP باز طراحی کرده ایم و متعهد هستیم تا سیستم های سازگار ONF Aether و SEBA را به مشتریان خود ارائه دهیم. ONF CC این برنامه سازگاری سخت افزاری را با جدیدترین نسخه های به روز شده نرم افزار تضمین می کند و به دلیل فرآیندهای تأیید سریع آن ، راه حل های سریع به بازار ارائه می دهد. ”
دکتر Sunlai Chang ، معاون رئیس جمهور و CTO ، ووین

بیشتر بدانید
برنامه صدور گواهینامه مداوم ONF ابتدا با پشتیبانی از پروژه های Aether ، SEBA / VOLTHA و Stratum راه اندازی می شود. جزئیات برنامه اضافی و آخرین به روز رسانی های برنامه را می توان یافت اینجا.

درباره بنیاد شبکه باز
بنیاد شبکه باز (ONF) یک کنسرسیوم به رهبری اپراتور است که هدایت کننده دگرگونی شبکه است. اکنون ONF به عنوان رهبر راه حل های منبع باز برای اپراتورها شناخته شده است. ONF برای اولین بار در سال 2011 به عنوان حامل استاندارد شبکه های تعریف شده نرم افزار (SDN) راه اندازی شد. ONF که توسط شرکای اپراتور AT&T ، China Unicom ، Comcast ، Deutsche Telekom ، Google ، NTT Group و Turk Telekom هدایت می شود ، تحول گسترده ای را در فضای اپراتور ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: http://www.opennetworking.org

تماس با رسانه:
گرگ کراس
PR برای ONF
[email protected]

بنیاد شبکه باز منبع

لینک های مربوطه

www.opennetworking.org

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.