رفتن به نوشته‌ها

تحویل رانده در اصل توافق نامه ای را برای دستیابی به نام تجاری سبک زندگی حشیش ، موزن امضا می کند

لس آنجلس، 12 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت تحویل رانده (“شرکت” یا “رانده”) (OTCQB: DRVD) ، کالیفرنیا خرده فروش سریع کانابیس آنلاین و شرکت لجستیک مستقیم به مصرف کننده ، امروز اعلام کرد که این شرکت به طور اصولی برای دستیابی به توافقی رسیده است مضراب وارز کالیفرنیا نام تجاری مبتنی بر سبک زندگی شاهدانه. شرکت و موزن با احتیاط تمام معاملات بورس را آغاز می کنند و پیش بینی می شود اجرای یک توافق نهایی ادغام در سه ماهه سوم سال 2020 بسته شود.

بخش های خرده فروشی آنلاین این شرکت ، گنجارنر و بادی، بیش از یک سال است که محصولات موفقیت آمیز و میزان زیادی از تقاضای مصرف کننده را با محصولات موزن حمل می کنید. مخاطب هدف حرفه ای هایی بین 30 تا 55 سال است که به دنبال فواید حشیش هستند اما کاربران فعال نبوده اند. مارک تجاری درک آسان از اثرات و نقاط قوت محصول را ارائه می دهد که وضوح را در بازار نسبتاً گیج کننده و پر از کلمات کلیدی و مواد تشکیل دهنده فراهم می کند.

Mozen در حال حاضر 4 بخار یکبار مصرف مختلف SKU را ارائه می دهد. روشن کردن، روز را تصرف کن ، استراحت و چیلزمین شب بخیر. وی اظهار داشت: سادگی موقعیت یابی و بسته بندی محصول بی نظیر است و مورد استقبال مصرف کنندگان قرار می گیرد. کریستین شکن، مدیر عامل شرکت Driven Deliveries Inc. “قلم vape یکبار مصرف چهارمین رده با حجم بالا در فهرست منوها است. با در اختیار داشتن نام تجاری و زنجیره تأمین ، موقعیت بهتری برای جذب یک حاشیه بالاتر برای یک محصول پیشرو در بین مشتریان خواهیم داشت. روند رشد محصولات vape با افزایش تقاضا ادامه می یابد. ”

برنامه ریزی شده برای گسترش سبد محصولات و همچنین توزیع نه تنها در سراسر کشور ایالت کالیفرنیااما خارج از ایالت نیز وجود دارد که از نظر قانونی مجاز است.

وی گفت: “ما در سه ماهه اول سال 2020 چندین خواستگار را ارزیابی کردیم و Driven بیشترین ارزش را برای مشتریان وفادار ما فراهم کرد.” مارک دیویس، رئیس جمهور ، شرکت موزن “ما همیشه اعتقاد داشته ایم که یک سکوی تحویل بهترین کلاس ، روشی برتر برای متخصصان بزرگسال ، والدین و بازنشستگان فعال برای خرید حشیش است. ما واقعاً از همکاری با تیم محور برای گسترش موزن خوشحال هستیم. مارک با محصولات نوآورانه تر و دسته بندی های جدید و اجرای مشترک دیدگاه ما برای ایجاد یک تجارت بزرگ شاهدانه رشد می کند مشتریان ما چیزی جز تجربیات فوق العاده با مارک های خرده فروشی Driven ، ganjarunner و Budee نداشته اند و ما از موفقیت مستمر آنها بهره مند شده ایم. به تلاش برای دستیابی به توافق نامه ادغام با Driven ، “اضافه شده دیویس.

درباره موزن

موزن که به معنی “تعادل” به زبان عبری است ، یک سبک زندگی است که به مشتریان یک روش هوشمند ، ساده و ایمن را برای لذت بردن از حشیش و پیدا کردن تعادل ارائه می دهد. توسط برادران تأسیس شده است مارک و برایان دیویس که در لس آنجلسمحصولات موزن از مخلوط های روغن حشیش منحصر به فردی استفاده می کنند که به راحتی در قلم های مخصوص یکبار مصرف و یکبار مصرف بسته بندی می شوند. خط تولید فعلی Mozen vape شامل چهار گزینه کرایه ای از شاخص های حاکم بر “شب بخیر” و “استراحت و لرز” برای کسانی است که به دنبال یافتن امداد و باز کردن ، تا مخلوط های غشایی غالب ، احساس خوب “قدرت بالا” و “روز را تصرف کن”.

درباره رانده شده:

Driven Deliveries ، Inc ، اولین سرویس تحویل مواد غذایی حشیش است که در داخل فعالیت می کند ایالات متحده. این شرکت با تأسیس فناوری مجرب و مدیران حشیش ، راه حل های تجارت الکترونیکی ، فروش آنلاین و تحویل حشیش به صورت تقاضا را در شهرهای مختلف انتخاب می کند که طبق قانون مجاز است. رانده شده به مصرف کنندگان شاهدانه قانونی امکان خرید و دریافت ماری جوانا را به روشی سریع و راحت ارائه می دهد. تا سال 2020 ، پیش بینی می شود درآمد قانونی شاهدانه در بازار ایالات متحده آمریکا افزایش یابد 23 میلیارد دلار. با اعمال اعمال گرایش مصرف کننده و ارائه سیستم اختصاصی تحویل کلید در دست مشتریان ، مدیریت معتقد است که این موقعیت منحصر بفرد است که به بهترین نحو بتواند نیازهای صنعت نوظهور شاهدانه را به خود جلب کند و سهم قابل توجهی از بازار را در این بخش بدست آورد. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.DRVD.com پرونده های Driven را با کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده بررسی کنید.

بیانیه های به جلو:

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای به معنای بندهای ایمن قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. این بیانیه ها با استفاده از کلمات “می توان” ، “ایمان” ، “پیش بینی” قصد ، “” برآورد “،” انتظار “،” ممکن است “،” ادامه “،” پیش بینی “،” پتانسیل “،” پروژه “و عبارات مشابهی را که برای شناسایی عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده اند. همه اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعات صحبت می کنند. شما نباید به این گفته های آینده نگر اعتماد کنید. اگرچه ما معتقدیم که برنامه ها ، اهداف ، انتظارات و اهداف خود که توسط بیانیه های آینده نگر منعکس شده و یا پیشنهاد شده اند منطقی هستند ، اما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که به این برنامه ها ، اهداف ، انتظارات یا اهداف خود خواهیم رسید. شرکت و موزن هنوز به توافق نهایی نرسیده اند و هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت توافق نامه ادغام قطعی با موزن را انجام دهد یا اینکه ادغام کامل شود. بیانیه های پیشرو شامل خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی است (برخی از آنها خارج از کنترل شرکت است) و فرضیاتی که می توانند نتایج واقعی را از نظر تاریخی متفاوت از تجربه تاریخی و انتظارات یا پیش بینی های فعلی قرار دهند. نتایج واقعی برای تفاوتهای مادی با آنچه در بیانیه های آینده پیش بینی شده و قیمت معاملات سهام مشترک ما ممکن است به طور قابل توجهی تغییر کند. بیانیه های رو به جلو نیز تحت تأثیر عوامل خطر توصیف شده در پرونده های این شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده قرار دارد. به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، ما هیچ تعهدی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، بر عهده نداریم.

تماس با سرمایه گذار:
ارتباطات استراتژیک KCSA
والتر پینتو یا الیزابت بارکر
+1 212-896-1254 یا +1 212-896-1203
[email protected]

SOURCE رانده تحویل ، شرکت

لینک های مربوطه

https://www.drvd.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.