رفتن به نوشته‌ها

MyGroser پیش بینی می کند که رشد شتاب در تجارت مواد غذایی آنلاین و افزایش سرمایه گذاری برای گسترش در جنوب شرقی آسیا

“ما این را دیده ایم درخواست از تحویل مواد غذایی بیشتر از 1000٪ بصورت محلی افزایش می یابد در قسمت اول سال ، و ما خود را دیدیم درآمد خود تعداد تحویل های روزانه 10 برابر شده است ، فقط در 2 ماه گذشته. در نتیجه ، ما برنامه های توسعه ما را برای برآوردن بهتر تقاضا برای محصولات عملی ، تازه و مقرون به صرفه ، ملزومات و مواد غذایی که در بین مصرف کنندگان و مشتریان تجاری خود می بینیم تسریع کنید گفت: استفان P فرانسیس ، مدیرعامل MyGroser .

به منظور حمایت از این رشد ، MyGroser اولین دور از بودجه عمومی خود را برای دستیابی به هدف خود برای سودآوری در 12 ماه با گسترش شهرهای دیگر مالزی به زودی انجام می دهد. این دور که به صورت بسته شدن مداوم انجام می شود ، برای پشتیبانی از تقاضای مشتری ورودی که قبلاً از طریق مشارکت های استراتژیک تا 24 ماه آینده تضمین شده است ، پشتیبانی می کند. این سرویس توسط یک گروه متنوعی از رهبران و بنیانگذاران که به بزرگترین مارک های جهان در تجارت الکترونیکی ، سرگرمی ، تدارکات ، سلامتی الکترونیکی و امور مالی کمک کرده اند برای تقویت حضور ، بازار و سودآوری آنها در مالزی و در سراسر منطقه.

MyGroser ، که در سپتامبر 2019 راه اندازی شد ، دارد به صورت تصاعدی در پاسخ به تقاضای مصرف کننده برای یک مارک فروشگاه راحتی متمرکز بر راحتی ، طراوت و ارزش رشد می کند. با کار در طول CMO ، MyGroser توانست بهینه سازی های فناوری را مستقر کرده و شکاف های تحویل روزانه را از طریق استفاده افزایش دهد فن آوری اختصاصی انعطاف پذیر کارآمد و یک مدل خدمات برتر فروشگاهی که توسط یک فروشگاه ابری طراحی شده است.

MyGroser علاوه بر در دسترس بودن برای خدمات و افزایش شیب تحویل برای تحویل روزانه ، برای رشد در شهرهای اصلی کشور آماده شده است. این به لطف انجام شد استفاده استراتژیک ناوگان خود خودروهای تحویل و شرکای خدماتی؛ تیم های بارگیری ، بسته بندی و تحویل آموزش دیده تمام وقت؛ فروشگاه های ابری که مجموعه ای از موجودی که به سرعت در حال چرخش هستند مفید هستند. و فن آوری اختصاصی MyGroser که این امکان را برای مقابله و انطباق با رشد سریع شرکت را تجربه کرده است..

مدیریت زنجیره تأمین بر اساس یادگیری ماشین ، خطوط تولید جدید ، لیست مواد غذایی بهبود یافته و پیشنهادهای عضویت جدید از جمله پیشرفت های برنامه ریزی شده بعدی خدمات هستند.

اینها برنامه ها بخشی از برنامه های سه ساله MyGroser برای دستیابی به پوشش منطقه ای است زیرا این سرویس تجارت جدید مواد غذایی را در قالب تقاضا ، سطح بالا و مقرون به صرفه ابداع می کند. این امر به شما امکان می دهد تا در پاسخ به ادامه رشد و تقاضا برای خدمات آنلاین ، به تقاضای مصرف کننده موجود به ارزش بیش از 300 میلیارد دلار در سال برای خرید مواد غذایی آنلاین در منطقه پاسخ دهند.

طراحی شده برای رشد سودآور نتایج محور

MyGroser کاملاً دیجیتالی است ، موجود در وب ، در iOS و Android و با پشتیبانی از فن آوری خاص خود است. نرم افزارهای منحصر به فرد سفارشی ، سریع و آسان برای استفاده با سیستم های پرداخت ایمن ، از یک سیستم مشتری محور پشتیبانی می کند که شاهد اتخاذ سریع خرید مواد غذایی آنلاین توسط مصرف کنندگان مالزی بوده است.

موجودی ، انبارداری ، مدیریت مشتری و مسیریابی مسیریابی MyGroser این سرویس به شما امکان می دهد تا پیشنهادات خود را مدیریت کنند ، که نقش مهمی در کمک به آن در دسترس نگه داشته است. همه گیر و با رشد نام تجاری بسیار مهم خواهد بود.

MyGroser کل زنجیره تامین خود را دارد – فروشگاه های ابر با فعالیت در اندازه یک سوپر مارکت که توسط یک تیم با بیش از شصت (60) سال تجربه ترکیبی در بخش مواد غذایی اداره می شود. این سرویس با خرید مستقیم از هزاران مارک ، تأمین کننده ، تولیدکننده و تولید کننده در سطح محلی و منطقه ای ، انواع مختلفی از بیش از 12000 محصول را با قیمت های رقابتی درج می کند که ارزش مناسبی برای پول را در اختیار شما قرار می دهد.

تحویل ها توسط تیم های تحویل تمام وقت متمرکز بر روی دست زدن به مواد غذایی بودند. در نتیجه ، خدمات تحویل برای مصرف کنندگان امن تر است و افرادی که غذا را اداره می کنند ، آموزش می دهند تا سطح ایمنی و تمیزی بالاتری داشته باشند. بسته بندی ها از لحاظ محیط زیست حساس هستند و کیسه های قابل استفاده مجدد و جعبه ها برای زایمان ها استفاده می شوند.

از کسانی که علاقه مند به کشف فرصت ها هستند دعوت می شود تا با آنها تماس بگیرند استفان پل، مدیرعامل ، [email protected]/ میشل مالینی ماهندرامدیر ارشد عملیاتی [email protected].

درباره MyGroser

MyGroser تنها فروشگاه اینترنتی بصورت آنلاین مستقل و کامل با خدمات کامل در نوع خود در مالزی است که به مشتریان و خدمات تحویل مشاغل و دسترسی به طیف گسترده ای از 12000 مورد مانند محصولات تازه (گوشت ، غذاهای دریایی) ارائه می دهد. ، سبزیجات) ، میوه ها و لبنیات ، محصولات منجمد ، محصولات غذایی خشک ، محصولات مواد غذایی ، محصولات رده بالا و کاتالوگ کالاهای اساسی. MyGroser با تیم های اختصاصی خود در زمینه تحویل و تحویل ، مستقیماً با بهترین مارک های جهان کار می کند که در حال حاضر در سوپر مارکت کوچک خود و با تولید کنندگان محلی می بینید تا از طریق تجربه وب مطمئن خود کالاهایی را که دوست دارید به راحتی به شما ارائه دهد. خط فن آوری پیشرفته ما به شما امکان می دهد تا هفته های قبل از تحویل کالاهای فروشی خود برنامه ریزی کرده و از سفارش رایگان برای سفارشات واجد شرایط بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.mygroser.com مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166241/Stephen_Francis_And_Michele_Mahendra_Co_Founders.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.mygroser.com

SOURCE MyGroser

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.