رفتن به نوشته‌ها

چابک وبینار به بررسی واقعیت جدید کار از خانه می پردازد

ROCK HILL، S.C.، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – در شرایطی که روزی در محل کار به طور فزاینده ای به معنی میز یا نیمکت آشپزخانه است ، رهبران تیم و تصمیم گیرندگان برای حفظ تولید ارتباطات داخلی با چالش های جدیدی روبرو هستند. در حالی که پیشرفته ترین فناوری کنفرانس ویدئویی به طور فزاینده ای امکان مشارکت با کیفیت را از چندین مکان با ویژگی های مشترک فراهم می کند ، در صورت عدم وجود فضای فیزیکی مشترک ، بازهم می توان تجارت ایجاد کرد. تازه واردان کار از راه دور برای بهبود شرایط و حل مشکلات نیاز به مهارت دارند.

آ 25 مارس webinar توسط مشاور تحولات چابک جف بورستاین برای “تحویل ارزش مداوم در کاری از دنیای خانه” نکاتی را از مدیران با کار از راه دور ارائه می دهد. جلسه رایگان 90 دقیقه ای برای متخصصان فن آوری اطلاعات ، آموزش ، بازاریابی دیجیتال ، تولید ، معماری و … آزاد بود. برای به حداکثر رساندن ارزش ارتباط از طریق کنفرانس ، آنها همه شرکت کنندگان را ترغیب کردند تا از قبل تجربه مورد نظر خود را برای ترسیم نقشه بکار گیرند و از یخچالهای مجازی استفاده کنند تا همه بتوانند صحبت کنند.

برخی از مشکلات و راه حل ها شامل موارد زیر است:

به حداکثر رساندن تعامل در طول مجازی
جلسات / جلوگیری از چند وظیفه ای

اعضای تیم را به استفاده از آنها ترغیب کنید
وب کم با معرفی
کار آنها
محیط / نمایش موارد شخصی

مدیریت کار و وقت شخصی هنگام حضور در
خانه

قرارهای شخصی خود را تعیین کرده و تعیین کنید
زمان خانواده در تقویمهای مشترک

جلوگیری از فرسودگی شغلی

کارمندان را تشویق کنید که ساعت را تعطیل کنند
مورد نیاز در حالی که در دسترس برای فوری
مهم است

ایجاد اختلاف بین ریموت
کارگران:

قهوه مجازی ، ساعت خوش ، یوگا را امتحان کنید.
تولدها را تصدیق کنید.

هنگامی که تغییر شیفت از یک محل کار در فرد به مجازی انجام می شود ، همانطور که اکثر شرکت ها مجبور شده اند با اضطراری COVID-19 این کار را انجام دهند ، موضوع لمس شخصی می کند. یکی از مشاورانی که مکرراً یادداشتهای تشکرآمیز دست نویس را روی میز کارمندان می گذاشت ، با اسکن کردن یادداشت ها و نمایش آنها ، تمرین را ادامه داد.

بورستین ، که در حال برنامه ریزی کنفرانس پیگیری در هفته های آینده است ، گفت: “Coronavirus همه زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده است و در حال حاضر نیز نمی تواند به طور معمول تجارت باشد.” “چگونه می توان با این مشکلات که قبلاً دیده نشده بود ، مقابله و محدودیت هایی را که توسط بیماری همه گیر Covid-19 ایجاد شده است مقابله کنیم؟”

“هدف ما فراهم کردن دسترسی رایگان به متخصصان و یک کارگاه حرفه ای تسهیل شده برای شناسایی راه حل ها برای هر صاحب مشاغل ، کارفرمایان ، کارمندان ، متخصصان آموزش و پرورش یا موسسه ای است که به دنبال یک سطح ثبات یا تلاش برای حل تخصیص بهتر منابع کشیده است.”

تسهیل کنندگان وبینار گنجانده شده است اسپنسر لورن تیلون، داریون جانسون ، استفانی چرنف، دوری کپلین ، دیوید براون و استفان موربای. برای اطلاعات بیشتر به آدرس https://www.linkedin.com/pulse/continuous-value-deliver-wfh-world-meet-experts-find-jeff-burstein/ بروید.

SOURCE Agility Advanced Enterprise

لینک های مربوطه

https://advancedenterpriseagility.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید