رفتن به نوشته‌ها

TransPerfect با افزایش تقاضا در رسانه ها با قابلیت های تولید از راه دور کتاب صوتی ملاقات می کند

نیویورک، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – TransPerfect ، بزرگترین ارائه دهنده راه حل های زبان و فناوری در تجارت جهانی ، امروز از افزایش قابلیت های تولید کتاب صوتی خود و همچنین انتشار کتاب صوتی از نویسنده خبر داد. دیوید شیلدز کتاب تحسین شده ، Black Planet: Facing Race طی یک فصل NBAبا همکاری TransPerfect Media.NEXT تولید شده و هم اکنون در iTunes ، Audible و Amazon قابل فروش است.

سیاره سیاه فینالیست جایزه ملی منتقدان کتاب و جایزه PEN در سال 1999 بود ایالات متحده آمریکا جایزه به عنوان یکی از “10 کتاب برتر کتابهای غیر داستانی سال” ساخته شد فرار، روز خبر، هفتگی LA، و Amazon.com. ا. ا. اسکات آن را “یکی از بهترین کتابهایی که تاکنون با موضوع ورزش در آمریکا نگاشته شده است ، عنوان می کند و این را می گویند کتابی است که درمورد چیزهای زیادی بیش از ورزش است”.

TransPerfect قابلیت ایجاد کامل کتاب صوتی با ضبط استعداد را در استودیوهای متعلق به شرکت یا در مراکز تأیید شده از راه دور یا خانگی ارائه می دهد. راه حل ها شامل پیش پرواز ، مشاوره ، ضبط نظارت شده و ویرایش مشارکتی به هر زبان از طریق شبکه جهانی استعداد صدای متخصص آن است. قابلیت های این شرکت به لطف ادغام های اخیراً اعلام شده با Lylo Media Group ، Lassostudios ، Sublime Subtitling و ترجمه ، Scheune München ، AGM Factory و Chulengo به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این شرکت سرمایه گذاری زیادی را در ارائه پیشرفته ترین سرویس های دوبله ، صدای صوتی ، روایت و زیرنویس انجام داده است ، مانند راه حل Media.NEXT با قدرت AI.

سیاره سیاه توسط ضبط شد دونالد الیورتعضو طولانی مدت خانواده TransPerfect است. مدل مشارکتی که شامل الیوترت و استودیوی خانگی او ، تیم های تولید TransPerfect و Shields است ، اثبات ایده پردازی قانع کننده ای است که به عنوان یک طرح برای گسترش تلاش های بعدی تولید کتاب صوتی کمک خواهد کرد.

شیلد درباره کتاب صوتی که اخیراً منتشر شده است ، گفت: “من از کار درخشان متحیر هستم دونالد الیورت با کتاب صوتی انجام داد. احساس می شود اوج واقعی کتاب است. هیچ مشکلی وجود ندارد که او از دست داده باشد. “

الیوتر اظهار داشت: “بازیگران صدا – بخصوص آنهایی که در استودیوهای خانگی ضبط می شوند” اغلب مجبورند به طور همزمان به عنوان استعداد ، کارگردان و مهندس صدا عمل کنند. این کمک می کند وقتی شما یک شریک قابل اعتماد و با تجربه مانند TransPerfect دارید برای مقابله با برخی از بلند کردن های سنگین انعطاف پذیر باشد. مدل گردش کار به متخصصان صدا و سیما که قادر به ارائه صوتی با کیفیت بالا از راه دور هستند اجازه می دهد تا از بروز چالش های موجود در استودیو و سایر نگرانی های لجستیکی جلوگیری کنند. سیاره سیاه با سرعتی بیشتر و مقرون به صرفه تر از کار در استودیوی سنتی تکمیل می شد ، همه در حالی که بالاترین استانداردهای کیفیت حرفه ای را حفظ می کرد. “

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فیل شاو اظهار داشت ، “صنعت کتاب صوتی به سرعت در حال رشد است ، و این تقاضا فرصتی چشمگیر برای TransPerfect است ، به خصوص با توجه به فناوری های تازه منتشر شده ما که امکان ضبط صوتی حرفه ای در ابر را فراهم می کند.”

در باره Black Planet: Facing Race طی یک فصل NBA، توسط دیوید شیلدز (خلاصه ناشر)

اتحادیه ملی بسکتبال مکانی است که هواداران سفیدپوست و بازیکنان سیاه پوست تقریباً هر مسئله نژادی و تنشی در فرهنگ آمریکا به وجود می آورند. دنبال کردن Seattle SuperSonics برای یک فصل کامل ، دیوید شیلدز به بررسی چگونگی ، در یک ورزش غالباً سیاه ، هواداران سفیدپوست – از جمله مخصوصاً خود او – درباره قهرمانان سیاه پوست ، کتف سیاه و بدنهای سیاه فکر می کنند و صحبت می کنند. انتقاد پذیر و بسیار جنجالی ، سیاره سیاه فینالیست جایزه ملی منتقدین کتاب و جایزه PEN بود ایالات متحده آمریکا جایزه ، و به عنوان یکی از ده کتاب برتر فیلم های غیر داستانی سال 1999 معرفی شد فرار، روز خبر، لوس هفتگی آنجلس، و Amazon.com.

درباره TransPerfect
TransPerfect بزرگترین ارائه دهنده راه حل های زبان و فناوری برای تجارت جهانی است. از طریق دفاتر بیش از 100 شهر در شش قاره ، TransPerfect طیف کاملی از خدمات را به 170 زبان به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. بیش از 5000 سازمان جهانی از GlobalLink TransPerfect استفاده می کنند® مجموعه محصولات برای ساده کردن مدیریت محتوای چند زبانه. با تعهد بی نظیر به کیفیت و خدمات به مشتری ، TransPerfect کاملاً گواهینامه ISO 9001 و ISO 17100 است. TransPerfect دارای دفتر مرکزی جهانی است نیویورک، با دفتر مرکزی در لندن و هنگ کنگ. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت ما به آدرس www.transperfect.com مراجعه کنید.

منبع انرژی

لینک های مربوطه

http://www.transperfect.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.