رفتن به نوشته‌ها

دیوان عالی دادگستری انگلستان به Celgard حكم داد علیه شهروندان سالخورده صادر كرد كه واردات جداكننده های باتری به انگلستان را ممنوع اعلام كرد.

CHARLOTTE ، کارولینای شمالی، 11 مه 2020 / PRNewswire / – Celgard ، LLC (Celgard) ، یک شرکت تابعه از Polypore International LP (پلی پور) ، اخیراً به دیوان عالی دادگستری پیوست لندن ، انگلیسبرای تشکیل حکم علیه Shenzhen Senior Technology Material Co. Ltd. (ارشد) ارسال شد در 7 ماه مه ، دادگاه بریتانیا حكم صادره را صادر كرد تا از وارد شدن سنسور جداكننده های باتری به انگلستان جلوگیری كند. این حکم حداقل تا جلسه رسیدگی بعدی به دعوی ارشد اعمال می شود. دادگاه بریتانیا همچنین درخواست سلگارد را برای تحویل جایگزین حكم ارشد بر علیه ارشد ارشد در ایالات متحده تشخیص داد (ایالات متحده) Celgard همچنین به دنبال سوء استفاده از اسرار تجاری Celgard در دادخواست و دعوی قضایی است.

در 2 مارس ، سلگارد شکایت علیه متهم شنژن ارشد فناوری شرکت آموزشی ویبولیتین شکایت کرد. (ارشد چین) ، شرکت شنژن ارشد فناوری شرکت آموزشی ویبولیتین (موسسه تحقیقات آمریكا) (ارشد – كالیفرنیا) ، شیائومین (استیون) ژانگ، Sun Town Technology Inc. ، Global Venture Development LLC و Global Venture Development Inc (به طور جمعی Global Venture) (متهم به طور کلی WDNC) در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه غربی منطقه کارولینای شمالی (WDNC) برای استفاده غیرقانونی از اسرار تجاری ، شیوه های تجاری ناعادلانه و فریبکارانه و رقابت ناعادلانه ، تبانی ، غنی سازی و تبدیل غیر عادلانه. Celgard همچنین شکایت دوم علیه متهم شنژن ارشد فناوری شرکت مواد آموزشی ویبولیتین ارائه داد. پژوهشکده (ارشد – کالیفرنیا) ، فاراز انرژی ایالات متحده، شرکت ، شرکت Farasis Energy ، شرکت Farasis Energy (گان ژو) و Farasis Energy (گان ژو) با مسئولیت محدود (با هم Farasis) ، Sun Town Technology Inc. (شهر سون) ، Global Venture Development LLC و Global Venture Development Inc. (مشترکاً Global Venture) (مشترکاً متهمین NDCA) به دلیل نقض حق ثبت اختراع ، نقض قرارداد و نقض ضمانت ضمنی از انصاف و رفتار منصفانه در دادگستری ایالات متحده در منطقه شمالی منطقه کالیفرنیا (NDCA) در.

پرونده WDNC ادعا می کند که متهمان WDNC ، از جمله یک کارمند سابق Celgard ، شیائومین (استیون) ژانگ، اکنون CTO از چین ارشدکه اسمش رو گرفت درخواست ارشد چین در بن وانگ تغییر کرده است ، استفاده غیرقانونی و غیرقانونی است و همچنان به اسرار تجاری Celgard و اطلاعات محرمانه ادامه خواهد داد. علاوه بر این ، نقض بیشتر قانون مطرح می شود.

دوم ، دادخواست اصلاح شده NDCA ادعا می کند که متهمین NDCA علیه حق ثبت اختراع مجدد ایالات متحده Celgard RE47،520 (حق ثبت 520) ، قبلاً ثبت اختراع آمریكا 6،432،586 (حق ثبت 586) در مورد جدا كننده های سرامیك و Celgards ثبت اختراع آمریكا شماره 6،692،867 (ثبت اختراع “867” مربوط به جدا كننده های پلی پروپیلن ، و همچنین تعدادی از موارد دیگر و نقض قانون). به مطبوعات مراجعه کنید.

در دسامبر در سال 2019 ، Celgard اولین دادخواست اصلاح شده NDCA را برای تکمیل طرح دعوی با متهمان Farasis ، شهر سون و سرمایه گذاری جهانی به مطبوعات مراجعه کنید.

در سپتامبر 2019 سلگارد علیه سالمندانی که جداکننده هایی را در سراسر جهان می فروشند ، که از آنها استفاده می کنند ، تشکیل دادخواست داد شنژن ، چین، ساخته می شوند. دادخواست سلگارد ادعا می کند که ارشد حق ثبت اختراعات Celgard در ایالات متحده 520 و 867 را بر روی جداسازها با روکش سرامیکی و جداکننده های پلی پروپیلن نقض کرده و از جمله سایر موارد تخلف ، اسرار تجاری و اطلاعات محرمانه Celgard را غیرقانونی نقض و سوء استفاده کرده است. دادخواست خواهان خسارت است. به مطبوعات مراجعه کنید.

در سپتامبر 2019 Celgard با موفقیت دادخواستی را برای نقض حق ثبت اختراع با Targray International حل و فصل کرد. به مطبوعات مراجعه کنید. در ژوئن سال 2019 ، Celgard همچنین با موفقیت دو دادخواست علیه شرکت MTI حل و فصل کرد. به مطبوعات مراجعه کنید.

حکم و نتیجه موفقیت آمیز دادخواست علیه Targray و MTI یکپارچگی مالکیت معنوی سلگارد (IP) را در رابطه با جدا کننده های روکش و بدون پوشش برای باتری های لیتیوم یونی تقویت می کند. Celgard همچنان در جلوگیری از استفاده ناعادلانه از فناوری و مالکیت معنوی خود برای محافظت از دارایی ها و مشتریان خود جلوگیری خواهد کرد.

درباره Celgard و Polypore

Celgard در غشاهای فرآیند خشک پوشش داده شده و بدون پوشش ، تخصص دارد. اینها به عنوان جداکننده استفاده می شوند و بخش مهمی از باتری های لیتیوم یونی را تشکیل می دهند. فناوری جداسازی باتری Celgard نقش مهمی در عملکرد باتری های لیتیوم یونی در وسایل نقلیه برقی ، سیستم های ذخیره انرژی و سایر کاربردها دارد.

Celgard LLC یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Polypore International LP ، یک شرکت Asahi Kasei است.

Polypore یک شرکت جهانی است و دارای مکانهایی در نه کشور است که در زمینه غشاهای ریز مورد استفاده در وسایل نقلیه دارای و بدون درایو برقی ، سیستم های ذخیره انرژی و کاربردهای ویژه تخصص دارد. به www.celgard.com و www.polypore.com مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166325/Celgard_General_PR.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/798399/PolyPore_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.polypore.com

SOURCE Polypore International، LP

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.