رفتن به نوشته‌ها

Verde Leaf with با C-TRAX همکاری می کند و Verde Leaf Capital launc را راه اندازی می کند

اتلانتا، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – در اقدامی برای پیشبرد عملیات و پشتیبانی از رشد تهاجمی شرکت ، برگ ورد ™ ، یکی از شرکت های صنعتی کنسول صنعتی عمودی در حال ظهور کشور ، با نرم افزار C-TRAX ، یک راه حل پیشرو ERP برای تجارت کنف صنعتی برای ارائه وام های کشاورزی ، مدیریت موجودی ، پردازش پرداخت و مدیریت مشتری همکاری کرده است.

دکتر. جکسون گارتمدیر عامل شرکت Verde Leaf ™ تنها پس از ارزیابی دقیق C-TRAX را انتخاب کرد. گارت گفت: “ما C-TRAX را به طور کامل مورد تحقیق قرار دادیم و برای آزمایش POS ، فناوری خرده فروشی دیجیتال ، پشتیبانی و قابلیت های آموزشی ، مجموعه ای از سناریوها را مورد نیاز بودیم.” “آنها در هر معیار تحویل داده اند ، که کاملاً تحت تأثیر توانایی های سطح پاسخگو سازمانی ما قرار گرفته است ، ما اطمینان داریم که این مناسب ترین مناسب برای برگ ورد

Verde Leaf itself خود را به عنوان یک برند برتر معرفی کرده و اکنون با چالش های لجستیکی فروش با حجم بالا و انتظارات بالای مشتری روبرو است. زیرساخت های پیشرفته فنی C-TRAX ، مجموعه ای از ویژگی های مقیاس پذیر و API بالغ ارتقاء اساسی برای سازمان یکپارچه عمودی است. این شرکت از قابلیت های شرکت C-TRAX برای جایگزینی نواقص موجود در سیستم قبلی خود بهره می برد. ویژگی دیگری که مزیت رقابتی را به همراه دارد قابلیت بی سیم C-TRAX است. Verde Leaf now اکنون می تواند از مزایای سیستم عامل iOS با قابلیت تلفن همراه C-TRAX برای استفاده از فناوری از مزرعه به انبار استفاده کند.

گفت: “ما از همکاری با Verde Leaf ™ و کمک به آنها برای دستیابی به اهداف فروش جدید خوشحال شدیم.” شان تولیورمدیر عامل شرکت C-TRAX. وی گفت: “ما پلتفرم خود را برای کمک به خرده فروشان و توزیع کنندگان اعم از عملیات گسترده تا فروشگاه های فردی توسعه داده ایم. Verde Le sup یک ستاره بزرگ در حال رشد در این بازار است و اعتماد آنها به C-TRAX کار سخت و سرمایه گذاری ما در راه حل های مقیاس پذیر را تأیید می کند تا از این امر جلوتر باشیم. منحنی “

درباره Verde Leaf
Verde Leaf ™ یکی از اولین شرکت های تولید کننده گیاه شاهدانه است که به صورت عمودی یکپارچه شده است و راه حل هایی را برای کشاورز ، صاحبان مشاغل و مصرف کنندگان ایجاد کرده است. ما برخی از چالش های مهم در صنعت نوظهور شاهدانه را با کمک به کشاورزان در زمینه کسب مجوز ، کشت و فرآوری گیاه شاهدانه و پر کردن شکاف دانش با شبکه خود از کشاورزان و متخصصان مزمن کنف در سراسر جنوب شرقی حل می کنیم. علاوه بر این ، با تأمین قراردادهای انحصاری با کشاورزان ، Verde Leaf ™ تضمین می کند که محصولات کنف فروخته شده به مصرف کنندگان از وضوح ، ثبات و داده های بی سابقه ای برای محصولاتی که خریداری می کنند ، برخوردار باشند. Verde Leaf By با کنترل زنجیره تأمین بذر و فروش ما ، به مشتریان اطمینان و اطمینان در کیفیت برتر خطوط تولیدی مصرفی و غیرقابل مصرف ما را می دهد.

درباره C-TRAX
فناوری C و TRAX و راه حل های مربوط به انطباق ، برای ایالات تازه قانونی که هنوز مشخص نشده اند یک سیستم برای تنظیم کانابیس های پزشکی و بزرگسالان را شناسایی کرده اند ، پشتیبانی می کند. ما یک شرکت فن آوری محور سازگاری هستیم که انحصارا یک پلت فرم پاسخگویی واقعی به بذر به فروش می دهد که از فناوری blockchain استفاده می شود.

منبع برگ ورد

لینک های مربوطه

http://www.verdeleafgroup.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.