رفتن به نوشته‌ها

Chainalysis به اتحاد امنیت قرارداد هوشمند پیوست

وی گفت: “ما در حال تلاش برای ایجاد استانداردها هستیم.” ریچارد کارشناسی ارشدمدیر عامل شرکت Quantstamp ، رهبران امنیت blockchain ، که SCSA را آغاز کردند. “با گذشت زمان ، شرکت های بیشتری به SCSA ملحق می شوند و برخی از کدها و خط مشی های خود را ارائه می دهند ؛ دیدگاه های مربوط به جرم cryptocurrency برای شرکت پیشرو تجزیه و تحلیل blockchain ، علاوه بر استقبال از تجربه عمیق در امنیت blockchain است. از SCSA. “

وی گفت: “زنجیرالیز برای ایجاد اعتماد به blockchain ها وجود دارد ، و یكی از استراتژی های ما برای این امر نشان دادن شفافیت آن با ارائه بینش در مورد فعالیت cryptocurrency است.” اوراق قرضه جیسون، مدیر درآمد در Chainalysis. “ما خوشحالیم که برای ارتقاء آگاهی در مورد استفاده و سوء استفاده از رمزنگاری به SCSA پیوستیم.”

Chainalysis KYT ، ابزار انطباق آن ، شرکت ها و موسسات مالی Cryptocurrency را قادر می سازد تا حجم زیادی از فعالیت cryptocurrency را رصد کنند و معاملات پر خطر را شناسایی کنند. Reactor Chainalysis ، ابزار تحقیقاتی خود ، به سازمانهای اجرای قانون کمک می کند تا فعالیت های جنایی مانند کلاهبرداری ، اخاذی و پولشویی را در این زنجیره بررسی کنند. Chainalysis Kryptos به مؤسسات مالی کمک می کند تا فرصتهای جدید را بررسی کنند و خطرات cryptocurrency را بر اساس جزئیات مشتری خود (KnowC Your Customer) و مطمئن ترین داده های blockchain در صنعت جستجو کنند.

تحقیقات Chainalysis شامل گزارش جنایات Crypto 2020 است که در وال استریت ژورنال منتشر شده است ، نیویورک تایمز، فوربس ، ثروتو بلومبرگ.

سازمان های عضو اتحادیه امنیت قرارداد هوشمند برای انتشار هر مقاله همکاری می کنند. Chainalysis به رهنمودها و معیارهای بلندمدت در صنعت کمک می کند تا از این کتابخانه استفاده کنند. آنها به مرکز تحقیق و توسعه فوجیتسو ، NRI Secure ، MythX ، Blockgeeks ، Layer X ، دانشگاه ملی سنگاپور دانشکده محاسبات و مرکز کریستال مرکز.

اطلاعات بیشتر در SmartContractSecuranceAlliance.com

درباره Chainalysis
Chainalysis یک شرکت تجزیه و تحلیل blockchain است که داده ها و تجزیه و تحلیل ها را برای آژانس های دولتی ، بورس سهام و مؤسسات مالی در 40 کشور جهان ارائه می دهد. ابزارهای تحقیق و انطباق ، آموزش و پشتیبانی ما باعث ایجاد شفافیت در کلکسیون ها می شوند تا مشتریان ما بتوانند با اطمینان درگیر با رمزنگاری شوند. Chainalysis که با حمایت Accel ، Benchmark و سایر نامهای اصلی سرمایه گذاری در رده های برتر ایجاد می شود ، اعتماد به سلبریتی ها را ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.chainalysis.com مراجعه نمایید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1165615/Chainalysis_Press_release_3__1.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.chainalysis.com

SOURCE اتحاد امنیت قرارداد هوشمند

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.