رفتن به نوشته‌ها

Vakrangee با توجه به ارزیابی ASG Sustainalytics ، به عنوان یک شرکت در بخش نرم افزار و خدمات مقام اول را کسب کرد

خلاصه رتبه بندی – این شرکت به دلیل قرار گرفتن در معرض پایین و مدیریت قوی درمورد موضوعات ESG در معرض خطر ناچیز رنج می برد تا از تأثیرات مالی قابل توجهی ناشی از عوامل ESG ناشی شود.

Sustainalytics یک رهبر جهانی در طبقه بندی شیوه های زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) است. با راه اندازی ، طبقه بندی ASG 9000 شرکت را تحت پوشش خود قرار داد ، اما اکنون این تعداد به 12000 نفر افزایش یافته است.

با توجه به حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها ، Vakrangee نمره 100/100 را دریافت کرده است ، که بیانگر سیاست های حفظ حریم خصوصی داده ها و امنیت قوی و مداوم است. با توجه به محیط زیست ، Vakrangee یک امتیاز رهبر صنعت را به دست آورد ، که با سیاستهای خرید اکولوژیکی شرکت قوی ، برنامه کاهش GHG ، استفاده از فناوری برای اجرای ابتکارات اثبات شده است. برو سبز، مانند یک بانک بدون کاغذ ، ارزیابی بیومتریک و دستگاه خودپرداز بدون کاغذ.

اظهار نظر در مورد موضوع ، آقا دینس ناندوانا، مدیر عامل و مدیرعامل گروه شرکت Vakrangee Ltd. گفت: “ما مفتخر و خوشحالیم که این رتبه را از Sustainalytics دریافت کرده ایم. وكرانژ همواره به دنبال این است كه یك شركت مسؤول و آگاه از نظر اجتماعی باشد. این امتیاز معتبر اعتقاد و تعهد ما نسبت به الگوی تجاری Nextgen Vakrangee Kendras است. استراتژی كسب و كار ما مطابق با مطابق ابتکارات پایداری و اهداف توسعه پایدار سازمان ملل “.

اینجا را کلیک کنید:
https://vakrangee.in/pdf/Analyst_Coverage/Vakrangee٪20Ltd٪20-٪20Sustainalytics٪20ESG٪20Risk٪20Rating٪20Summary٪20Report.pdf

درباره Vakrangee Limited (کد BSE: 511431؛ کد NSE: VAKRANGEE)

Vakrangee یک شرکت متمایز با فناوری است که با تمرکز بر توسعه بزرگترین شبکه خرده فروشی مایل آخرین هند برای ارائه خدمات بانکی و مالی در زمان واقعی ، دستگاههای خودپرداز ، تجارت الکترونیکی و خدمات لجستیکی برای بازارهای شهری روستایی ، نیمه شهری و غیرقابل کنترل. Vakrangee در حال حاضر بیش از 23،000 نقطه فروش (بیش از 10،000 عملیاتی و بیش از 13،000 در فرآیند ورود به سیستم) دارد که در 30 ایالت و در بیش از 6،150 کد پستی توزیع می شود. بیشتر از 70 درصد از این نقاط فروش در شهرهای ردیف 5 و 6 واقع شده اند.هدف پیش بینی شده این است که 25000 نقطه فروش کندرا تا سال 2020 داشته باشید.

برای اطلاعات ، تماس بگیرید: [email protected]

امته سباروال
مدیر ارتباطات و استراتژی شرکت
[email protected]
Vakrangee Limited – www.vakrangee.in
+ 91-022-67765100

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1165690/ESG_rating_details.jpg

SOURCE Vakrangee محدود

پیوندهای مرتبط

http://www.vakrangeesoftwares.com/

SOURCE Vakrangee محدود

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.