رفتن به نوشته‌ها

آغاز کنفرانس آنلاین سرمایه گذاری جهانی چینگدائو 2020

وانگ چینگشیان ، عضو کمیته دائمی کمیته CPC CPC شاندونگ و دبیر کمیته CPC چینگدائو، آدرس اصلی را در این رویداد تحویل داد. لیو Qiang ، معاون استاندار استان شاندونگ، هونگ لی، دبیر کمیته CPC و رئیس انجمن مدیریت دارایی چین ، کو بو ، معاون مدیر کل بورس اوراق بهادار شانگهایو لی هویمعاون مدیر عامل بورس کالا شنژن، سخنرانی در این رویداد. منگ فنلی، شهردار چینگدائوریاست مراسم افتتاحیه

وانگ چینگشیان این حرف را زد چینگدائو از زمان میزبانی کنفرانس جهانی سرمایه گذاری جهانی 2019 ، توسعه سریع سرمایه گذاری در سرمایه گذاری را تجربه کرده بود (چینگدائو) سال گذشته به گفته وی ، چینگدائو از نظر نرخ افزایش تعداد مدیران صندوق سهام خصوصی در سال 2019 رتبه اول را کسب کرده و سرعت خود را برای تبدیل شدن به یک مرکز سرمایه گذاری در سطح جهانی سرعت می بخشد. وی گفت: اپیدمی اخیر کروناویروس (COVID-19) سرعت بخشیدن به توسعه اینترنت صنعتی و آن است چینگدائو یک سیستم صنعتی و طیف گسترده ای از حالات برنامه یکپارچه شده است. وی فاش كرد كه این شهر با ایجاد جامعه جامعه صنعت هوش مصنوعی و پلتفرم اینترنت صنعتی COSMOPlat كه در حال انجام است ، قصد دارد به یک “سرمایه اینترنتی صنعتی” در سراسر جهان تبدیل شود. توسعه در شهر. وی اطمینان دارد که این امر به جذب عناصر جدید صنعتی بیشتر در شهر و ترغیب ادغام عناصر مختلف صنعتی به منظور فراهم آوردن فرصت های بیشتر برای پروژه های سرمایه گذاری سرمایه گذاری کمک خواهد کرد.

افتتاح اتحاد سرمایه گذاری برای توسعه اینترنت صنعتی به صورت موازی برگزار شد. مدیرعامل از وانگ و گروه حایر ، ژانگ رومین ، مشترکاً از پلاك اتحاد رونمایی كردند و به 10 عضو اول اتحاد گواهینامه هایی صادر كردند.

کاغذ سفید سالانه صنعت سرمایه گذاری جهانی (2020) منتشر شده است برای تعدادی از پروژه های کلیدی سرمایه گذاری سرمایه گذار ، مراسم امضاء برگزار شد.

کنفرانس آنلاین سرمایه گذاری جهانی چینگدائو 2020 دو روزه شامل یک انجمن اصلی ، چهار فروم زیرمجموعه ، حدود 20 میزگرد و یک سری تورهای ارائه و پروژه راه اندازی می شود. بیش از 20 سیستم عامل جریان به صورت زنده پخش می کنند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166079/Qingdao_Inauguration_Venture_Capital_Alliance.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166080/Qingdao_Eastern_Coastal_City.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1166081/Qingdao_Logo.jpg

تماس با:
خانم زو ییلینگ
تلفن : + 86-532-85911619
وب سایت: http://www.qingdaochina.org
حساب Facebook: https://www.facebook.com/qingdaocity
حساب توییتر: https://twitter.com/loveqingdao

پیوندهای مرتبط

http://www.qingdaochina.org

منبع Stadt Qingdao


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.