رفتن به نوشته‌ها

Luoyang پخش زنده و آنلاین جشنواره فرهنگی Peony را راه اندازی کرد

این رویداد به مدت 24 ساعت ، از دوشنبه ساعت 10 صبح به صورت زنده پخش شد و شامل 24 فصل در 8 بخش بود که مناظر زیبای گل های Luoyang ، فرهنگ و تاریخ شهر ، چشم انداز طبیعی ، ساختمانهای شهری و همچنین غذاهای محلی.

پخش مستقیم از طریق استودیو و با یک ارتباط زنده انجام شد. دوربین هایی نصب شده اند که لنزهای آنها روی peonies متمرکز شده است ، بنابراین بینندگان می توانند ببینند که چگونه گل ها در زمان واقعی شکوفا می شوند. علاوه بر این ، ده ها خبرنگار در مناطق مختلف شهر سفر کردند تا همه زوایای لوویانگ را تبلیغ کنند و پوشش زنده ارائه دهند.

کاربران آنلاین همچنین می توانند از سایر مکانهای دیدنی در شهر ، مانند Longmen Grottoes و موزه Relics Erlitou در پایتخت شیا ، پخش زنده را تنظیم کنند.

همچنین تلاوت های شعر در طول روز برگزار می شد و شب ها نمایشگاهی با نمایش پیش بینی هولوگرافیک و نورپردازی زیبا به صورت زنده پخش می شد تا صحنه زیبای شبانه شهر را به نمایش بگذارد.

Luoyang نخستین جشنواره فرهنگی Peony را در سال 1983 برگزار كرد ، یك سال پس از آن كه گل صد تومانی به نام گل این شهر نامگذاری شد. در حال حاضر این شهر دارای باغ های مختلفی است که می توانید با ایجاد مناطق کاشت بیش از 220 کیلومتر مربع از باغ های مختلفی ، 1200 گونه مختلف را پرورش داده و تولید مثل کنید.

پخش مستقیم این رویداد ، پخش اینترنتی ، پخش تلویزیونی و تعامل شبکه را به نمایش گذاشته است تا کاملاً در معرض نمایش گل های شکوفه ، فرهنگ و تاریخ و همچنین توسعه اقتصادی و اجتماعی لوویانگ باشد. همه اینها تأثیر شبکه رسانه ای برای جشنواره فرهنگی Peony و محبوبیت Luoyang ، تحریک مصرف گردشگران و سرمایه گذاری های اقتصادی و همچنین زمینه سازی برای جذب هرچه بیشتر گردشگران به Luoyang را افزایش می دهد. گذشته از همه گیری COVID-19.

این پخش مستقیم توسط بخش تبلیغات کمیته شهرداری Luoyang از حزب کمونیست چین پشتیبانی می شود و توسط مرکز خدمات جشنواره Luoyang ، دفتر شهرداری Luoyang در فضای مجازی و ایستگاه رادیویی و تلویزیون لویانگ.

به لینک اصلی مراجعه کنید: https://en.imsilkroad.com/p/312585.html

تصویر – https://mma.prnewswire.com/media/1142380/Xinhua_Silk_Road.jpg

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم Xinhua

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید