رفتن به نوشته‌ها

HawkEye 360 ​​دیوید فارنزورث را به عنوان مدیر جدید مالی معرفی می کند

هرندن ، وا، 8 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت HawkEye 360 ​​، اولین شرکت تجاری که برای ایجاد یک کلاس جدید از داده ها و تجزیه و تحلیل داده های فرکانس رادیویی (RF) از ماهواره های پرواز استفاده کرده است ، امروز اعلام کرد دیوید فارنزورث به عنوان مدیر ارشد مالی HawkEye 360 ​​معرفی شده است. فارنزورث سالها تجربه را به عنوان رهبر فناوری و نوآوری در صنعت دفاعی به ارمغان می آورد. فرنسورث در نقش سابق خود به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی برای یک بخش تجاری یک پیمانکار بزرگ دفاعی ایالات متحده و یک شرکت صنعتی ، نظارت بر فعالیت های مالی را بر عهده داشت. 6 میلیارد دلار واحد تجاری و مناسب برای این موقعیت جدید در HawkEye 360 ​​مناسب است.

“HawkEye 360 ​​افتخار می کند که دیوید به تیم ما بپیوندد.” جان سرافیینی، مدیر ارشد اجرایی ، HawkEye 360. “پیشینه وی در راه حل های دفاعی ، دولت مدنی و امنیت سایبری برای شرکت ما دارایی خواهد بود. علاوه بر این ، پس انداز مالی وی در اجرای ابتکارات آینده HawkEye 360 ​​و اطمینان از سودآوری تلاش های ما مؤثر خواهد بود.”

Farnsworth در Raytheon در سال 1982 شروع به کار کرد و کار خود را برای دستیابی به معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی سیستم های دفاعی یکپارچه آغاز کرد. پیش از این ، او CFO برای بخش اطلاعات ، اطلاعات و خدمات Raytheon بود و در دفتر مرکزی شرکت Raytheon مشغول به کار بود ، جایی که وی چندین طرح استراتژیک شرکت را بر عهده داشت. در سال 2007 ، Farnsworth به عنوان CFO برای شرکت خدمات فنی Raytheon منصوب شد. پیش از آن ، وی معاون رئیس جمهور و معاون مدیر سیستم های ارتباطی یکپارچه برای سیستم های Raytheon Network Centric Systems و CFO دولت سابق این شرکت و تجارت دفاعی بود.

گفت: “من مشتاقانه منتظر این فرصت برای یادگیری و کمک به HawkEye 360 ​​هستم ، زیرا این سفر در مسیر موفقیت آمیز خود ادامه می یابد.” دیوید فارنزورث.

فارنزورث دارای مدرک لیسانس از دانشکده وارتون در دانشگاه است دانشگاه پنسیلوانیا و مدرک فوق لیسانس مدیریت کسب و کار از دانشگاه بوستون.

اطلاعات بیشتر در مورد HawkEye 360 ​​را می توان در www.he360.com یافت.

درباره HawkEye 360

HawkEye 360 ​​منبع جدیدی از دانش جهانی است که مبتنی بر ژئو آنالیزهای فرکانس رادیویی (RF) است ، بنابراین کسانی که در تلاشند جهان را به مکانی امن تر تبدیل کنند ، بینش می گیرند تا با اعتماد به نفس عمل کنند. این شرکت اولین نوع صور فلکی تجاری ماهواره ای را برای شناسایی و جغرافیایی طیف گسترده ای از سیگنال های RF فعالیت می کند. ما از طریق این الگوریتم های اختصاصی از این داده های منحصر به فرد استخراج می کنیم و نتیجه را با منابع دیگر ترکیب می کنیم تا محصولات تحلیلی قدرتمندی تولید کنیم که سطح شفافیت بیشتری را برای مشتریان جهانی ما ارائه می دهد. محصولات ما شامل آگاهی از دامنه دریایی و نقشه برداری و نظارت بر طیف ، ارائه خدمات گسترده ای برای سازمان های تجاری ، دولتی و بین المللی است. HawkEye 360 ​​مقر آن است هرندون ، ویرجینیا.

تماس با رسانه
آدام بنت
مدیر بازاریابی محصول
[email protected]
+1 (571) 203-0360

تصاویر مرتبط

david-farnsworth.jpg
دیوید فارنزورث
دیوید فارنزورث به عنوان مدیر ارشد مالی HawkEye 360 ​​معرفی شده است.

SOURCE HawkEye 360

لینک های مربوطه

http://www.he360.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.