رفتن به نوشته‌ها

Falco eMotors حق ثبت اختراع را برای فناوری eBike و ادغام VR برای آموزش داخل ساختمان دریافت کرد

واشنگتن، 9 مه 2020 / PRNewswire / – Falco ، رهبر نوآوری در فن آوری درایو مستقیم برای eBikes برای بیش از 10 سال ، امروز اعلام کرد که به شماره 10،617.913 ایالات متحده اعطا شده است. حق ثبت اختراع ، رویکرد منحصر به فرد Falco برای آموزش داخل سالن را از طریق ادغام واقعیت مجازی با eBikes ثبت می کند.

اولین eDrive سرپوشیده / در فضای باز در جهان منجر به ارائه تجربه های مربوط به تناسب اندام در داخل دیوارها و جاده ها می شود. این فناوری جدید دارای بستر باز است ، بنابراین کاربران می توانند با برنامه های دوچرخه سواری شخص ثالث مانند Bkool® ، Trainerroad® و Zwift® و غیره ارتباط برقرار کنند. فناوری eDrive یک تجربه دوچرخه سواری الکترونیکی را فراهم می کند که با 10 سال نوآوری Falco طراحی شده است. این امر تمرینات همه جانبه ای را در داخل خانه و خارج از خانه به شما می دهد تا هر روز سواران ورزشکار و شادتر شوند.

“سیستم جدید Falco eDrive ما یک تغییر دهنده بازی در فضای eBike است. تقریباً با هزینه ای صفر ، ما به سواران eBike می دهیم که به یک تجربه تناسب اندام داخلی بی سیم متصل باشند. در حالی که ما عاشق عملکرد در فضای باز سیستم eBike هستیم ، توانایی تناسب اندام داخلی و ادغام شگفت انگیز ، سوار و دوچرخه سوار را بالا می برد ، “می گوید Falco eMotors ، رئیس و مدیرعامل شرکت Rakesh Dhawan. “مشتریان ما از فناوری و گزینه های بی حد و حصر می خواهند. به همین دلیل ما این پلتفرم شگفت انگیز Falco eDrive را ارائه می دهیم ، بنابراین می توانند در خارج از خانه سوار شوند و از گزینه های آموزش دیجیتال مورد علاقه خود به صورت رایگان در داخل خانه استفاده کنند. ما همچنین از تحقیقات می دانیم که تنوع و آزادی انتخاب نقش دارد. در نگه داشتن سواران درگیر ، انگیزه و در نهایت برآورده شده است. “

پیشنهاد مقدماتی شامل 2195 دلار برای چرخ ، باتری ، بسته نرم افزاری مربی ، و 2،995 دلار برای eCiti eBike مدت زمان محدود شامل ضمانت 5 ساله بدون هزینه می باشد. eDrive برد 40+ مایل را ارائه می دهد و می تواند به سرعت حداکثر 28 مایل در ساعت در خارج از منزل دست یابد. یک سوارکار با داشتن باتری های لیتیوم سبک وزن خود که در قاب نصب شده است ، قدرت بی سابقه ای را در این خودرو تجربه می کند.

eDrive Falco تجارب بی نظیری را در همه دستگاه ها ارائه می دهد و به افراد با تجدید موفقیت در مسیر رفت و آمد ، سوارکاری در شادی ، تناسب اندام و حفاظت از سیاره این قدرت را می دهد. کاربران می توانند از یک برنامه تناسب اندام با Zwift ، Trainer Road یا سایر برنامه های مورد علاقه دیگر یا برنامه هوشمند بصری Falco استفاده کرده و محدودیت های عملکرد را بر اساس معیارهای فردی تنظیم کنند.

درباره Falco eMotors
Falco با معرفی سیستم های eBike بی سیم 5 فاز مبتنی بر ANT + در سال 2011 با استفاده از فن آوری دوچرخه برقی ANT + انقلابی را ایجاد کرد. فن آوری های دوچرخه الکترونیکی Falco برای قابلیت اطمینان فوق العاده ، سرعت افتادن فک و سیال باورنکردنی در تبدیل دوچرخه شما شناخته شده اند. برای اطلاعات بیشتر ، به آدرسهای زیر مراجعه نمایید: www.falcoemotors.com و www.electricbicycleworld.com

تماس با رسانه:
جی مور
[email protected]
877-278-6323

عکس:
https://www.prlog.org/12821449

انتشار مطبوعات توسط PRLog توزیع شده است

SOURCE Falco eMotors Inc.

لینک های مربوطه

http://www.falcoemotors.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.