رفتن به نوشته‌ها

Falco eMotors کمپین “تحرک شما احساس ما است” را راه اندازی کرد

واشنگتن، 9 مه 2020 / PRNewswire / – Falco eMotors ، یک رهبر فن آوری درایو مستقیم برای دوچرخه های الکترونیکی ، اعلام کرد که کمپین “تحرک شما احساسات ما است” را راه اندازی کرده است. این کارزار تحرک پدال را در سراسر قاره آمریکا و کانادا. در طی این مبارزات ، Falco در هر ماه یک سیستم رایگان به مشتریانی واجد شرایط ارائه می دهد که قادر به پرداخت هزینه و معلولیت نیستند.

این کمپین توسط خانم الهام گرفته شد دورن اسکات. خانم اسکات از یک بیماری نادر و ناتوان کننده رنج می برد ، که بر تعادل وی تأثیر گذاشت. دوچرخه برای او حیاتی بود. این ناتوانی او را وادار کرد که فقط تلاش لازم را روی پدالها انجام دهد تا کمک های برقی کار کند. فالکو تنها سیستمی بود که کاملاً به نیازهای او متناسب بود.

Falco یک سیستم f7.11 را به خانم اسکات ارسال کرد. بعد از سوار شدن ، او مشاهده كرد:

وی ادامه داد: “من برای پیاده روی باورنکردنی در سرکوب خاموش خودم رفتم. Falco eDrive مانند یک جذابیت اجرا می شود. ساکت و قدرتمند است ، وقتی به آن نیاز داشتم به من نیرو می بخشد و به من اجازه می داد تمرین خوبی را در این مسیر بدست آورم. به عنوان فردی که معلولیت دارد به من وابسته هستم سوار شدن مجدد با کمک های الکتریکی به عنوان بخش مهمی از درمان فیزیکی و بهبودی من. نمی توانم به اندازه کافی در مورد فناوری eDrive Falco بگویم. از خدمات فوق العاده شما و بازگرداندن دوچرخه من متشکرم. من دوباره از آزادی خود لذت می برم! “

سیستم های Falco eBike منحصر به فرد نیاز صنعت با مزایای بسیار قابل تنظیم در صنعت دوچرخه برقی را ارائه می دهند.

وی گفت: “ایده قدرتمند این کمپین این است که به طور چشمگیری در اختلال در ناتوانی ، توانمند سازی فرد به طرز باورنکردنی و به سرعت تحرک با سرعت پدال کمک کند.” Rakesh Dhawanرئیس جمهور Falco eMotors.

برای اطلاعات کامل درباره این کمپین ، اینجا را کلیک کنید: https://bit.ly/2Y2dzED. برای قوانین کامل کمپین ، اینجا را کلیک کنید: https://bit.ly/2VW8zPd

Falco eBike سیستمها تنها سیستم در جهان است که تنظیمات نامتناهی از فشار پدال را برای تردد سواران از هرگونه قدرت و سطح آمادگی بدنی ارائه می دهد. فشار را می توان با استفاده از تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی یا Mac به صورت منحصر به فرد تنظیم کرد. سیستم های Falco eBike بسیار متنوع هستند و از طریق گشتاور یا سنسور سرعت یا دریچه گاز یا ترکیبی از سنسورها فعال می شوند.

راه حل eBike Falco ترکیبی از موتور 5 فاز منحصر به فرد Falco ، Hx ، جاسوسی جاسوسی ، ارتباطات بی سیم ANT + و BLE ، و برنامه های Flash Falco و نرم افزار آزمایشگاه eBike.

درباره Falco eMotors
Falco با معرفی سیستم های eBike بی سیم 5 فاز مبتنی بر ANT + در سال 2011 با استفاده از فن آوری دوچرخه برقی ANT + انقلابی را ایجاد کرد. فن آوری های دوچرخه الکترونیکی Falco برای قابلیت اطمینان فوق العاده ، سرعت افتادن فک و سیال باورنکردنی در تبدیل دوچرخه شما شناخته شده اند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.falcoemotors.com و www.electricbicycleworld.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
جی مور
877-278-6323

عکس:
https://www.prlog.org/12821441

انتشار مطبوعات توسط PRLog توزیع شده است

SOURCE Falco eMotors Inc.

لینک های مربوطه

http://www.falcoemotors.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.