رفتن به نوشته‌ها

ربع چهارم میزبان مجازی AGM در 15 آوریل 2020

KITCHENER ، روشن است، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Quarterhill (“Quarterhill” یا “Company”) (TSX: QTRH) (OTCQX: QTRHF) ، جزئیات جلسات سالانه مجازی سالیانه سهامداران خود (“AGM”) را که در تاریخ برگزار می شود ارائه می دهد. چهارشنبه 15 آوریل 2020 در 9:30 صبح (زمان نور روز شرقی).

برای رای دادن به AGM VIRTUAL
مانند سالهای گذشته ، سهامداران گزینه های مختلفی دارند تا رای خود را از AGM که شامل بصورت آنلاین ، از طریق تلفن یا از طریق پست است ، رأی دهند. جزئیات مربوط به استفاده از هر روش در بخشنامه و فرم پروکسی موجود است.

اطلاعیه نشست در چهارماهه ، بخشنامه اطلاعات مدیریتی (“بخشنامه”) ، فرم همراهی پروکسی و راهنمای مجازی AGM Computershare (به طور کلی “مواد جلسات”) به ایمیل ارسال شده یا در مورد آن 19 مارس 2020. اگر شما هنوز هم جلسات خود را دریافت نکرده اید ، اگر یک سهامدار غیر ثبت شده هستید یا اگر یک سهامدار ثبت شده هستید با Computerhare تماس بگیرید. سهامداران که قصد دارند قبل از جلسه رأی دهند ، باید دستورالعمل رأی گیری پروکسی خود را حداکثر بعد از رایانه به رایانه ارائه دهند 9:30 دقیقه بعد از ظهر. زمان نور روز شرقی بر 13 آوریل 2020.

گوش دادن به AGM VIRTUAL
همه سهامداران قادر به گوش دادن به AGM مجازی و نمایش اسلایدهای شرکت به عنوان مهمان از طریق پخش صوتی خواهند بود. برای انجام این کار ، به صورت آنلاین وارد شوید: https://web.lumiagm.com/188712448 ، روی “مهمان” کلیک کنید و سپس فرم آنلاین را تکمیل کنید. لطفاً حداقل یک ساعت قبل از زمان شروع AGM وارد شوید 15 آوریل 2020.

برای رای دادن یا سؤال در AGM VIRTUAL
برای اینکه سهامداران ثبت نام شده و / یا غیر ثبت شده برای رای دادن به نماینده خود و / یا سؤال در AGM یا اینکه نماینده تعیین شده رای خود را به صندوق بیندازند و / یا از طرف خود در AGM مجازی سؤال کنند ، لطفاً دستورالعمل مندرج در بخشنامه ما.

کلیه سهامدارانی که مایل به سؤال در AGM مجازی هستند ، می توانند با ارسال پیشاپیش نسبت به ثبت نام در بخشنامه خودداری کنند. [email protected]. سوالات جمع آوری می شوند ، با موضوع ترتیب داده می شوند و در جلسه در اختیار مدیریت قرار می گیرند. Quarterhill متعهد است به سؤالات مناسب ارسال شده توسط سهامداران یا در طول AGM یا پیشاپیش ، همانطور که زمان بندی و شرایط اجازه می دهد ، بپردازد.

درباره ربع
Quarterhill بر تملک انضباطی شرکت ، مدیریت و رشد شرکتها در زمینه های فناوری اختصاصی از جمله نرم افزارها و راه حلهای بازار عمودی ، سیستمهای صنعتی هوشمند و نوآوری و مجوز متمرکز است. تأکید کوارتریل در جستجوی فرصت های کسب در ارزیابی های مناسب است که پایه ای را برای تکرار درآمدها ، جریان های نقدی و حاشیه های قابل پیش بینی ، رشد سودآور ، روابط صمیمی مشتری و تیم های مدیریت اختصاصی فراهم می کند. Quarterhill در TSX با نماد QTRH و در بازار بهترین OTCQX با نماد QTRHF درج شده است. برای اطلاعات بیشتر: www.quarterhill.com

اطلاعات به جلو
این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگر و اطلاعات آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواهی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 و سایر موارد ایالات متحده و قوانین اوراق بهادار کانادا. بیانیه های رو به جلو و اطلاعات آینده نگر مبتنی بر تخمین ها و فرضیات انجام شده توسط کوارتریل با توجه به تجربه و درک آن از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی ، تحولات آینده مورد انتظار و تأثیرات مورد انتظار استراتژی های جدید تجاری و همچنین سایر عوامل است. که کوارتریل معتقد است در شرایط مناسب است. بسیاری از عوامل می توانند باعث شوند عملکرد واقعی یا دستاوردهای Quarterhill از لحاظ معنوی با آنچه بیان شده یا دلالت بر اظهارات آینده نگر یا اطلاعات آینده نگر دارد ، متفاوت باشد. چنین عواملی ، بدون محدودیت ، خطرات شرح داده شده در چهارمحال را شامل می شود 27 فوریه 2020 فرم اطلاعات سالانه برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 (“AIF”). نسخه های AIF را می توان در www.sedar.com دریافت کرد. کوارتریل به خوانندگان توصیه می کند که همه این عوامل خطر را مرور کرده و در نظر بگیرند که خوانندگان نباید به هیچ یک از بیانیه های آینده نگر Quarterhill اعتماد کنند. Quarterhill قصد ندارد و هیچگونه تعهدی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده یا اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، به جز آنچه در قانون لازم است ، به روز نمی کند.

SOURCE Quarterhill Inc.

لینک های مربوطه

www.quarterhill.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید