رفتن به نوشته‌ها

مجموعه تلفن همراه تست COVID-19 برای مناطق فارست و اتحادیه

هرکسی را می توان آزمایش کرد که علائم COVID-19 را تجربه می کند ، از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس یا گلودرد. یا کسی که با کسی که با ویروس تأیید شده است ، قرار گرفته است.

افرادی که می خواهند مورد آزمایش قرار بگیرند ، ابتدا باید با مراجعه به یک معاینه رایگان از پزشک UMMC ، چه از طریق برنامه تلفن هوشمند ارتباط تلفنی C Spire Health یا از طریق تلفن ، قرار ملاقات بگیرند. سریعترین و آسانترین راه برای غربالگری و آزمایش با برنامه C Spire Health است. این روزانه در دسترس است ساعت 8 صبح – 8 بعد از ظهر.

جدیدترین سایتهای آزمایش برای پنجشنبه 14 اردیبهشت:

  • شهرستان فارست: پارک ورنون دامر، 1000 جاده کلاب کشور ، هتیسبورگ
  • اتحادیه شهرستان: Union County Fairgrounds ، دایره 112 Fairgrounds ، آلبانی جدید

قبلاً سایتهای آزمایش را اعلام کرده بودند شنبه 9 اردیبهشت:

  • شهرستان بنتون: شهرستان بنتون دادگاه ، خیابان 190 ریپلی ، اشلند
  • شهرستان جاسپر: Jasper County EMA ، خیابان 37 خیابان هشتم ، چشمه های خلیج

قبلاً سایتهای آزمایش را اعلام کرده بودند دوشنبه 11 اردیبهشت:

  • شهرستان مونتگومری: Montgomery County Coliseum ، 200 پارک تفریحی درایو ، وینونا
  • شهرستان نیوتن: ساختمان ساختمان ، دایره 177 Choctaw ، Conehatta

قبلاً سایتهای آزمایش را اعلام کرده بودند سه شنبه 12 اردیبهشت:

  • شهرستان جونز: لورل Fairgrounds ، بلوار الیسویل 1457 ، لورل
  • شهرستان وینستون: Louisville Coliseum ، خیابان 245 پیچک ، لوئیزویل

مجموعه تست موبایل COVID-19 تنظیم شده است فارست و اتحاد. اتصال شهرستانها – صفحه 2

قبلاً سایتهای آزمایش را اعلام کرده بودند چهارشنبه ، 13 اردیبهشت:

  • شهرستان نشوبا: ساختمان تأسیسات ، بزرگراه 11350 491 شمالی ، فیلادلفیا
  • شهرستان شارکی: مرکز مدنی Rolling Fork ، بزرگراه 19719 61 ، نورد چنگال

ساعت تست است ظهر-4 بعد از ظهر فقط کسانی که قرار ملاقات دارند آزمایش می شوند.

صدها نفر در می سی سی پی جوامع از سایتهای مجموعه رانندگی UMMC / MSDH استفاده کرده اند. این اعداد شامل پایان روز است 8 ماه مهتعداد 1715 نفر در 49 ایالت تست یک روزه در سراسر کشور ، به علاوه 4،005 نفر دیگر در نمایشگاههای ایالتی می سی سی پی ، برای 5،744 مورد آزمایش.

می سی سی پی آژانس مدیریت اضطراری و گارد ملی می سی سی پی برای هماهنگی سایت های آزمایش تلفن همراه با UMMC و MSDH همکاری می کنند. UMMC و C Spire با همكاری كردند تا این نمایش رایگان در اختیار همه می سی سی پی قرار گیرد.

افراد فاقد تلفن هوشمند که می خواهند برای آزمایش غربالگری شوند می توانند با شماره (601) 496-7200 تماس بگیرند.

در طول آزمایش از طریق رانندگی ، متخصصان مراقبت های بهداشتی نمونه ها را از طریق سواب بینی جمع آوری می کنند. افرادی که آزمایش می شوند از وسیله نقلیه خود خارج نمی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش ، اینجا را کلیک کنید.

درباره مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی
UMMC تنها مرکز پزشکی دانشگاهی ایالت است. مأموریتهای آموزشی ، پژوهشی و مراقبت های بهداشتی این کشور اهداف ارتقاء سلامت جمعیت ایالت و از بین بردن نابرابری های بهداشتی را به اشتراک می گذارد. واقع در جکسون.

UMMC شامل هفت دانشکده علوم بهداشتی ، از جمله پزشکی ، پرستاری ، حرفه های مرتبط با بهداشت ، دندانپزشکی ، داروسازی ، تحصیلات تکمیلی و سلامت جمعیت است. شرکت مراقبت های بهداشتی مرکز پزشکی شامل تنها مرکز تروما سطح I ایالت ، فقط بیمارستان کودکان و تنها برنامه پیوند مغز اندام و استخوان است. این مرکز پزشکی همچنین دارای مرکز عالی تعالی سلامتی است که یکی از این دو کشور است.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.umc.edu مراجعه کنید و برای دیدن اخبار و ویژگیهای داستانهای تولید شده توسط ارتباطات و بازاریابی UMMC ، اینجا را کلیک کنید.

درباره C Spire
C Spire مجموعه کاملی از اینترنت اختصاصی با الهام از مشتری ، IP Voice ، داده ، سرویس های مدیریت شده ، سرویس های ابری ، فروش مجدد ارزش افزوده و ارتباطات سیار را به مشاغل و بی سیم ، 1 گیگابیت دسترسی به اینترنت و خدمات خانگی مرتبط با آن برای مصرف کنندگان فراهم می کند. . این نسخه خبری و سایر اطلاعیه ها در www.cspire.com/news در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire ، به cspire.com مراجعه کرده یا از طریق Facebook در facebook.com/cspire یا توییتر در twitter.com/cspire به ما مراجعه کنید.

SOURCE C Spire

لینک های مربوطه

http://www.cspire.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.