رفتن به نوشته‌ها

MiniTool MiniTool MovieMaker 2.2 را با 4 ویژگی جدید منتشر کرد

VANCOUVER ، بریتیش کلمبیا، 8 مه 2020 / PRNewswire / – MiniTool® نرم افزار جدیدترین به روزرسانی های نرم افزار را برای MiniTool MovieMaker 2.2 اعلام کرده است. این ویرایشگر ویدیوی تبلیغاتی رایگان ، ساده و بدون تبلیغات دارای 4 ویژگی عالی است از جمله: جلوه های حرکتی ، کنترل سرعت فیلمبرداری ، واژگونی تصویری و ویژگی ذخیره خودکار این پروژه.

اثر حرکت

متفاوت از نسخه قدیمی ، MiniTool MovieMaker 2.2 دارای ویژگی های حرکت است اثرات. این شامل فقط پان ، بزرگنمایی و بزرگنمایی است. با استفاده از این جلوه های حرکتی ، کاربران می توانند موقعیت مکانی تمرکز را در قاب مورد نظر خود تغییر دهند. کاربران همچنین می توانند جلوه ها و انتقال از آنها را اعمال کنند کتابخانه داخلی

کنترل سرعت ویدیو

MiniTool MovieMaker برای کمک به کاربران در ایجاد ویدئوهای حرکات آهسته و حرکت سریع فوق العاده ، به کنترل سرعت فیلم اضافه می کند. این گزینه ها برای کنترل سرعت پخش فیلم ها گزینه های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران می توان سرعت بخشیدن به فیلم به 50 X یا سرعت فیلمبرداری را به 0.01 برابر کاهش دهید و همچنین سرعت فیلمبرداری آنها را عادی کنید.

Reverser Video

به عنوان یک ویرایشگر ویدیوی استاندارد ، MiniTool MovieMaker شامل ابزارهای زیر: چرخش ، تقسیم ، اصلاح ، متن ، اثر ، انتقال ، تصحیح رنگ و الگوی فیلم.

براساس نسخه قدیمی ، MiniTool MovieMaker 2.2 Reverser Video اضافه می کند. با استفاده از این ویژگی ، کاربران می توانند به راحتی ویدیوی معکوس ایجاد کرده و آن را به عنوان یک ترفند جادویی جلوه دهند. اگر کاربران می توانست MiniTool MovieMaker دوست دارد ویدیوی معکوس و بدون صدا بسازد ، به کاربران این امکان را می دهد تا آهنگ اصلی را در این ویدئو قطع کنند.

پروژه AutoSave

در مورد عملکرد پروژه ، MiniTool MovieMaker 2.2 AutoSave را برای پروژه اضافه می کند که تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود می بخشد. هنگامی که کامپیوتر به طور ناگهانی خراب شد یا MiniTool MovieMaker خاموش می شود پایین ، پروژه پردازش به طور خودکار در رایانه کاربران ذخیره می شود.

در راه اندازی بعدی از MiniTool MovieMaker ، این پروژه در کتابخانه پروژه ظاهر می شود. اگر کاربران دوست دارند ویدیوهای خود را بعدا ویرایش کنند ، می توانند این پروژه را برای استفاده بعدی ذخیره کنند.

ویژگی های اصلی فیلم ساز MiniTool

MiniTool MovieMaker یک نرم افزار ویرایش ویدیو رایگان است که شامل کلیه نسخه های اساسی است.

  • ویرایش ویدیو: کاربران می توانند تقسیم ، اصلاح ، چرخش ، تلنگر ، اضافه کردن زیرنویس ها ، اعمال فیلترها و جلوه های حرکتی ، فیلم برعکس و سرعت فیلم را تغییر دهند.
  • ویرایش صوتی: موسیقی محو و صدا قطع شده پشتیبانی می شوند.
  • تبدیل پرونده: امکان تبدیل ویدیو ، صدا ، GIF و تصویر را می دهد.
  • الگوهای فیلم: کاربران قادر به استفاده از یک الگوی فیلم برای ساخت یک فیلم در عرض چند دقیقه هستند.

درباره MiniTool MovieMaker

MiniTool MovieMaker یک ویرایشگر ویدیوی استاندارد برای ایجاد فیلم است. این کاملا رایگان و ایمن است ، بدون هزینه پنهان ، بسته نرم افزاری ، تبلیغات یا علامت های سفید. این برنامه با کلیه ابزارهای اصلی ویرایش ویدیو و رابط بصری ارائه شده است که راحتی را برای کاربران بدون تجربه فراهم می کند.

درباره MiniTool

تاسیس در کانادا، نرم افزار MiniTool محدود. یک شرکت توسعه نرم افزار اختصاصی است. این برنامه چندین برنامه از جمله MiniTool MovieMaker ، MiniTool Partition Wizard ، Mini Shool Shadow Maker و MiniTool Power Data Recovery و آخرین اطلاعات فنی را ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به:

https://moviemaker.minitool.com
https://www.minitool.com
https://www.partitionwizard.com

SOURCE MiniTool نرم افزار

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.