رفتن به نوشته‌ها

Risen Energy دسته اول ماژول های 500W را می فرستد

Risen Energy بر اثرات منفی اپیدمی COVID-19 که از ابتدای امسال تولید بیشتر تجهیزات در سراسر کشور را مختل کرده است ، غلبه کرده است. این شرکت با پشتیبانی شدید دولت محلی به بازگشت کامل به کار و از سرگیری تولید دست یافت. Risen Energy برای اطمینان از سطح تولید قبل از بیماری همه گیر باید اقدامات سختی را انجام داد و در عین حال از عود COVID-19 و کنترل احتمالی آن جلوگیری کرد. علاوه بر غلبه بر مسائل مربوط به تولید و لجستیک ، Risen Energy یک تجزیه و تحلیل علمی انجام داد که یک ساختار و روش کارشناسی مناسب برای مدیریت نیروی کار را بر اساس تماس های خاص شرکت اتخاذ کرده و اطمینان حاصل می کند که کلیه سفارش های نگه داشته شده بدون نقص ارسال می شوند.

این دسته از ماژول های 500 وات به شرکت مالزی Tokai Engineering ارسال شد ، که سفارش دسته ای از ماژول های 500 وات از Risen Energy با خروجی کل 20 مگاوات در ماه مارس داد. به عنوان پیشگام در معرفی اولین ماژول های با راندمان بالا 500W در جهان ، Risen Energy ماژول های ویفر سیلیکون G12 تک کاره توکی را با بازده حداکثر 20.8٪ تأمین کرد. ماژول ها می توانند هزینه انرژی متعادل (LCOE) را 6٪ ، هزینه تعادل سیستم (BOS) را 9.6٪ کاهش دهند در حالی که 30٪ عملکرد عملکرد تک ردیفی را افزایش می دهند.

بخش ماژول های فتوولتائیک با استفاده از ویفرهای سیلیکون بزرگتر به تدریج وارد دوره 5.0 می شود و شرکت Risen Energy در این تحولات بین بخشی نقش اصلی را ایفا می کند. ما مدیون معرفی ماژول های موفقیت آمیز بالا 500W به تیم تحقیق و توسعه Risen Energy و تعهد آنها به تعالی محصول هستیم. این شرکت ظرفیت تولید کل 3 گیگاوات را برای این طیف ماژول ها برنامه ریزی کرده است و برای دستیابی به تولید سری ها در سه ماهه دوم به خوبی پیش می رود. تحویل های بزرگ را در سه ماهه سوم آغاز می کند.

محصولات با کیفیت بالا که توسط خدمات عالی پشتیبانی می شوند ، سنگ بنای Risen Energy هستند. این شرکت دائما در تلاش است تا رضایت مشتری را افزایش دهد. مهندسی توکای با وجود مشکلات بسته شدن ، از حمل و نقل به موقع ماژول های 500 وات بسیار قدردانی کرد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1165641/Risen_Energy_500W_modules.jpg

پیوندهای مرتبط

www.risenenergy.com

SOURCE Risen Energy Co.، Ltd

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.