رفتن به نوشته‌ها

Körber راه حل رایگان برای انعطاف پذیری و ایمنی زنجیره تأمین را با توجه به COVID-19 راه اندازی کرد

راه حل به طور استراتژیک ردیابی همکاران ، دستگاه ها ، تجهیزات ، مکان ها و سفارشات را می دهد

هامبورگ، آلمان، 8 مه 2020 / PRNewswire / – Körber ، رهبر جهانی فن آوری زنجیره تأمین از نرم افزار تا اتوماسیون دست به دست مواد ، امروز در دسترس Kberrber InSight Contact Tracer را برای کاهش و رسیدگی به تأثیر coronavirus در عملیات توزیع اعلام می کند. Contact Tracer مکان افراد ، دستگاه ها ، سفارشات و استفاده از تجهیزات مربوطه در انبار را ردیابی می کند – از کارگران و عملیات محافظت می کند.

وی گفت: “ما به دلیل COVID-19 در شرایط بی سابقه ای هستیم.” شان الیوتمدیر ارشد فناوری زنجیره تأمین Körber – نرم افزار. وی گفت: “اکنون بیش از هر زمان دیگری مشاغل نیاز به شریک زندگی داریم که پیچیدگی های زنجیره تأمین منحصر به فرد آنها را درک کند. در کربر ، ما مهمترین و مهمترین متحد شما هستیم ، و راه حل های بسیار متناسب برای پاسخگویی به نیازهای شما امروز و فراتر از آن ایجاد می کنیم. این شامل راه حل های نرم افزاری پیشرفته ای برای ارزیابی ریسک است. برای زنجیره تأمین و کارمندان خود و کمک به شما در ادامه مطالبات مصرف کننده “.

بیشتر محصولات ، تأمین کنندگان ، کانال های توزیع و افزایش انتظارات مصرف کننده ، زنجیره های عرضه را تا روز پیچیده تر می کنند. این امر را با توجه به تداوم زنجیره تأمین با توجه به بیماری همه گیر اخیر ترکیب کنید ، این پیچیدگی بصورت نمایی افزایش می یابد. Contact Tracer بر این مسئله غلبه دارد.

Contact Tracer به طور منحصر به فرد با داده های سیستم مدیریت انبار (WMS) کار می کند تا بر حرکت احتمالی کوراو ویروس نظارت کند. این می تواند براساس نیازهای منحصر به فرد هر شرکت تنظیم شود. نمونه ها شامل ردیابی چرخه حوادث و مکان های یک کارمند ، دستگاه ها (هدست ، اسکنر ، رادیو) ، تجهیزات (جک های پالت ، گیره کامیون ، لیفتراک ، چرخ دستی) و سفارشات ورودی و خروجی در سراسر انبار – محدود به یک بازه زمانی خاص است. علاوه بر این ، شرکت ها این بینش را دارند که درمورد هرگونه مواجهه احتمالی با محتوای سفارشات خود ، به مشتریان اطلاع دهند.

پیش از این نیاز به تحقیقات گسترده در مورد صدها تعامل ، متخصصان زنجیره تأمین هم اکنون می توانند فوراً ارزیابی کنند که چه کسی ، چه چیزی ، چه موقع و کجا تحت تأثیر قرار گرفته است. نتیجه یک وسیله ساده برای تشخیص مستقیم و غیرمستقیم قرار گرفتن در معرض کورو ویروس و تعیین سناریوهای کم خطر برای محصولات انبار و افراد است.

زنجیره تأمین منطقه تجاری Körber بخشی از گروه بین المللی فناوری Körber است. این شامل Aberle ، نرم افزار Aberle ، Cirrus Logistics ، گروه Cohesio ، Consoveyo ، DMLogic ، HighJump ، inconso ، Otimis ، Langhammer ، Riantics و Voiteq است. Körber دارای بیش از 2300 متخصص و نزدیک به 100 شریک استراتژیک در سراسر جهان است که به پیشرفت زنجیره های تأمین اختصاص داده شده اند. Kberrber با 30 سال تجربه در حال حاضر موفقیت خود را با هزاران شرکت در سراسر جهان اثبات کرده است.

Contact Tracer اکنون در سراسر جهان برای سیستم های مدیریت انبار Körber در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://www.koerber-supplychain.com/

درباره زنجیره تأمین Körber

زنجیره تأمین روز به روز پیچیده تر می شود. Körber منحصر به فرد طیف گسترده ای از راه حل های زنجیره تأمین پایان یافته اثبات شده و متناسب با هر اندازه ، استراتژی یا اشتهای تجاری را برای رشد فراهم می کند. ارائه نه تنها نرم افزار بلکه اتوماسیون ، صدا ، روباتیک و استفاده از مواد – علاوه بر تخصص لازم برای پیوند دادن همه اینها با یکدیگر. ما نه تنها برای امروز شریک جهانی هستیم بلکه نیازهای زنجیره های تأمین همچنان در حال تحول است. غلبه بر پیچیدگی زنجیره تأمین – با کرببر. زنجیره تأمین منطقه تجاری Körber بخشی از گروه جهانی فناوری Körber است. اطلاعات بیشتر در مورد www.koerber-supplychain.com کسب کنید

مخاطب:
هدر اسمیت
605-203-0605
[email protected]

منبع زنجیره تامین کوربر

لینک های مربوطه

https://www.koerber-supplychain.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.