رفتن به نوشته‌ها

BRK تأیید توسط FINRA برای 1 برای 1000،000 تقسیم معکوس را اعلام کرد

هندرسون ، نوادا، 8 مه 2020 / PRNewswire / – BRK، Inc. (“شرکت”) (OTC: BRKK) این شرکت مایل است به سهامداران خود اطلاع دهد که تقسیم معکوس قبلاً پیشنهادی نسبت 1،000،000 به 1 با حداقل 100 عملکرد سهم برای سهامداران رکورد ، بوده است. با تأیید FINRA تاریخ مؤثر خواهد بود 12 مه 2020. مایکل کوواکوسی، مدیر بازآفرینی ، بازسازی و روابط سرمایه گذار ، اظهار داشت: “با این دستاورد مهم ، این شرکت به طور چشمگیری به هدف خود از ارائه ارزش سهامدار و شروع به دستیابی به اهداف عملیاتی نزدیک شده است.” دانیل سرویامدیرعامل BRK در ادامه اظهار داشت: “در آینده نزدیک تحولات بیشتری پیش بینی می شود ، زیرا ما می خواهیم بر روی این نقطه عطف مهم بنا کنیم.”

شرکت BRK (OTC PINK: BRKK) ، تاسیس در سال 2008 ، صاحب مالکیت معنوی دوربین کلاه ایمنی (در انتظار ثبت اختراع) است که RefCam را ممکن می سازد. با کسب حق ثبت اختراع دوربین پخش کلاه ایمنی ، BRK آماده است تا به روشی بزرگ وارد بازاریابی ورزشی شود. شرکت iSee Sports یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به BRK ، Inc است.

موارد فوق شامل “بیانیه های آینده دار” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. قرار است بیانیه های رو به جلو با مفاد بندر ایمن از قوانین اوراق بهادار فدرال پوشش داده شود. گفته های پیشرو اغلب حاوی کلماتی از قبیل “اراده” ، “پیش بینی” ، “ایمان” ، “برنامه” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف گذاری” است ، “ممکن است” ، “باید” ” آماده شده ” و سایر کلمات یا اصطلاحات مشابه. اظهارات آینده نگر براساس انتظارات و باورهای فعلی مدیریت ساخته می شود و ضمانت عملکرد آینده نیست. وضعیت واقعی اقتصادی ، وضعیت اقتصادی یا نتایج عملیات ممکن است از لحاظ اقتصادی با مواردی که توسط بیانیه های آینده نگر در نتیجه خطرات و عدم اطمینان ها پیشنهاد می شود ، تفاوت داشته باشد و شامل موارد دیگری است که در پرونده های دیگر ما با SEC شرح داده شده است. علاوه بر این ، چنین بیانیه هایی می توانند تحت تأثیر خطرات و عدم قطعیت های مربوط به: (من) تجاری سازی دوربین کلاه ایمنی که اخیراً خریداری شده ، (ii) ادامه توسعه و حمایت از مالکیت معنوی ما ، (iii) رقابت غیر منتظره صنعت ، (IV) نیاز به افزایش سرمایه برای تأمین نیازهای تجاری و (v) توانایی ما در فروش محصولات خود به منظور تولید درآمدها. بیانیه های Forwarding Looking فقط به تاریخ مورد نظر خود مربوط می شوند و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات Forward-Looking (اعلان به جلو ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، تحولات آینده یا موارد دیگر) ندارد. هرگونه اظهارات عمومی یا افشاگری های موجود در مورد تغییر هر یک از بیانیه های آینده نگر که در این خبر منتشر شده یا همراه آن هستند ، به عنوان برتری چنین اظهاراتی در این نسخه خبری تلقی می شود. اطلاعات در وب سایت شرکت BRK ، http://www.brkincorporated.com بخشی از این نسخه را تشکیل نمی دهد.

مخاطب:
[email protected]
brkincorporated.com
+ 1-855-702-8275

SOURCE BRK، Inc.

لینک های مربوطه

https://brkincorporated.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.