رفتن به نوشته‌ها

کارشناسان امنیت سایبری و سازگاری به عنوان فروشنده BuyBoard تأیید شده اند

شیکاگو، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – CampusGuard ، یک شرکت خدمات ایمنی و انعطاف پذیری کامل در زمینه تأمین نیازهای خاص مؤسسات آموزشی ، دولت ، ایالتی و محلی ، آژانس ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، یک قرارداد خرید تعاونی خرید BuyBoard ملی را برای خدمات نرم افزاری ، امنیت سایبری اعطا کرده است. ارزیابی ها و خدمات. این قرارداد مؤسسات آموزشی ، شهرداری ها و سایر آژانس های عمومی در سراسر کشور را قادر می سازد تا هر یک از خدمات ارائه دهنده خدمات CampusGuard را با کاهش قابل توجهی کاهش دهند.

وی گفت: “ما از این فرصت برخوردار هستیم که بتوانیم از طریق این توافق نامه خدمات جامع به سازمان های زیادی برسیم.” هاروی گانونمدیر عامل شرکت CampusGuard. “با تمرکز ما بر روی ارائه خدمات پیشرفته در زمینه امنیت سایبری و انطباق به این بازارهای منحصر به فرد و ماهیت روند پیشنهادی رقابتی که توسط BuyBoard انجام می شود ، همه شرکت کنندگان می توانند از دریافت خدمات استثنایی ارائه شده توسط CampusGuard در قیمت عمده به صورت عمده با قیمت مذاکره شده توسط BuyBoard اطمینان یابند.”

CampusGuard مجموعه ای کامل از خدمات امنیت سایبری و انطباق را شامل ارزیابی ها ، خدمات امنیتی تهاجمی ، پشتیبانی مداوم ، آموزش آنلاین و خدمات ترمیم می کند که بطور خاص برای شرکت کنندگان در بازار تحت پوشش قرارداد BuyBoard تهیه شده است.

جزئیات کامل خدمات موجود را می توان با مراجعه به سایت www.CampusGuard.com یافت.

درباره CampusGuard
CampusGuard که در سال 2009 تاسیس شد ، خدمات امنیت و انطباق در فضای مجازی را برای سازمان های مستقر در محوطه دانشگاه از جمله آموزش عالی ، مراقبت های بهداشتی ، دولت و آژانس های دولتی و محلی فراهم می کند. برای یازده (11) سال ، موفقیت در خدمت به مشتریان خود ، ارتباط مستقیمی با تجربه ، آموزش و تعهد متخصصان معتبر و درک عمیق آنها از نیازهای منحصر به فرد در بازارهای خاص که ارائه می دهند ، است. برای اطلاعات بیشتر به CampusGuard.com مراجعه کنید.

درباره BuyBoard
تعاونی خرید ملی BuyBoard تعاونی است که بین انجمن ملی انجمنهای مدارس (NSBA) و چندین هیئت مدیره مدارس دولتی شکل گرفته است تا روند خرید مدارس ، شهرداری ها و سایر نهادهای دولتی را ساده تر کند.

توسعه یافته برای انطباق با قوانین ایالتی که نهادهای دولتی ملزم به خرید از لیست تأیید شده از فروشندگانی هستند که روند خرید رقابتی را پشت سر گذاشته اند ، BuyBoard به اعضای مزیت استفاده از توانایی تعاونی در به دست آوردن تخفیف های فله ، همراه با سهولت خرید آنلاین می دهد. .

اطلاعات کلیدی
نام قرارداد: BuyBoard پیشنهاد خرید تعاونی خرید ملی
قرارداد #: 607-20
مدت، اصطلاح: 04/01/202003/31/2021

SOURCE CampusGuard

لینک های مربوطه

http://CampusGuard.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید