رفتن به نوشته‌ها

شرکت Vakrangee رتبه اول شرکت جهانی 1 در صنعت نرم افزار و خدمات را بر اساس ارزیابی ESG Sustainalytics کسب کرد

Sustainalytics یک رهبر جهانی در رتبه بندی های محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) است. پوشش رتبه بندی ESG با 9000 شرکت راه اندازی شد و اکنون برای پوشش 12،000 شرکت گسترش یافته است.

با توجه به حریم خصوصی و امنیت داده ها ، Vakrangee نمره 100/100 را دریافت کرده است ، و این نشانگر قدرتمند و مستحکم حفظ حریم خصوصی داده ها و سیاست های امنیت داده در محل است. در زمینه محیط زیست ، Vakrangee نمره رهبر صنعت را دریافت کرده است ، که با سیاست های محکم این شرکت در زمینه تهیه سبز ، برنامه کاهش GHG ، اعمال نفوذ فناوری برای اجرای طرح های Go Green مانند Banking Paperless ، ارزیابی فعال بیومتریک و ATM بدون کاغذ اثبات شده است.

در مورد این نظر آقای دینس ناندوانا، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Vakrangee با مسئولیت محدود. گفت ، “ما افتخار و هیجان داریم که این رتبه را از Sustainalytics دریافت می کنیم. در Vakrangee ، ما همیشه سعی کرده ایم که یک شرکت مسئول و دارای آگاهی اجتماعی باشیم. این امتیاز یک اعتبار اعتقاد و تعهد ما نسبت به الگوی تجاری ما از Nextgen Vakrangee Kendras است. استراتژی تجارت ما با ابتکارات پایداری به همراه اهداف توسعه پایدار ملل متحد ترسیم شده است. “

لطفا کلیک کنید :
https://vakrangee.in/pdf/Analyst_Coverage/Vakrangee٪20Ltd٪20-٪20Sustainalytics٪20ESG٪20Risk٪20Rating٪20Summary٪20Report.pdf

درباره Vakrangee Limited (کد BSE: 511431؛ کد NSE: VAKRANGEE)

Vakrangee یک شرکت محور فناوری منحصر به فرد است که در ساختمان سازی متمرکز است هند بزرگترین شبکه از خرده فروشی های آخرین مایل به ارائه خدمات BFSI ، دستگاه خودپرداز ، تجارت الکترونیکی و لجستیک در زمان واقعی به بازارهای روستایی و شهری بی اعتبار. Vakrangee در حال حاضر دارای 23،000++ (10،000+ عملیاتی و 13،000+ تحت روند شبانه روزی) است که در 30 ایالت و UT و 6،150+ کد پستی پخش شده است. بیش از 70٪ این فروشگاه ها در شهرهای ردیف 5 و 6 قرار دارند. هدف برنامه ریزی شده رسیدن به 25،000 کندرا تا سال 2020 است.

برای کسب اطلاعات می توانید با شماره زیر تماس بگیرید [email protected]

امته سباروال
مدیر ارشد ارتباطات و استراتژی های شرکت
[email protected]
Vakrangee Limited – www.vakrangee.in
+ 91-022-67765100

SOURCE Vakrangee محدود

لینک های مربوطه

http://www.vakrangeesoftwares.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.