رفتن به نوشته‌ها

آرامش قبل از طوفان؛ مشاغل فناوری اطلاعات

الکساندریا ، وا.، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – در حالی که در پاسخ به اخراج های گسترده ناشی از COVID-19 ، بیکاری در دو هفته گذشته رو به افزایش بوده است ، شاخص IT در ماه مارس تنها با اندکی کاهش روبرو شده است. این نشان دهنده این واقعیت است که بررسی BLS که شاخص آن مبتنی بر آن است ، در اوایل ماه جمع آوری شده و همچنین موانع عملیاتی در میان بحران. براساس گفته TechServe Alliance ، اتحادیه تجارت ملی صنعت IT و مهندسی کارمندان و راه حل ها ، در ماه مارس ، اشتغال در فناوری اطلاعات از 0.03٪ به 5.348.500 شغل کاهش یافته است. به طور سالانه ، اشتغال در فناوری اطلاعات از آن زمان فقط 0.10٪ رشد داشته است مارس 2019 اضافه کردن 5،600 کارگر IT.

اشتغال مهندسی با 0.01 درصد افزایش پی در پی به 2،676،100 رسید. بر اساس یک سال گذشته ، از آن زمان رشد اشتغال مهندسی 1.46٪ افزایش یافته است مارس 2019 یا 38400 کارگر مهندسی

اظهار داشت: “با وجود كاهش ناچیز در شاخص فناوری اطلاعات در ماه مارس ، من كاملاً پیش بینی می كنم كه در ماههای آتی شاهد كاهش قابل توجهی خواهیم بود.” رابرتز مارک کنیدمدیر عامل اتحاد TechServe. رابرتز اضافه كرد: “در حالی كه فناوری اطلاعات از بیشتر بخشهای دیگر بهتر است وفادار شود ، ماهیت فراگیر كاهش اقتصادی به طور گسترده ای احساس خواهد شد.”

برای کامل آوریل 2020 شاخص های اشتغال اتحاد TechServe لطفا بازدید کنید: https://www.techservealliance.org/files/April٪202020٪20Index٪20-٪20MBR.pdf

درباره اتحاد TechServe
TechServe Alliance اتحادیه تجارت ملی صنعت IT و مهندسی و کارکنان راه حل ها است. صدها نفر از کارمندان و راه حل های IT و مهندسی و دهها هزار نفر از متخصصین وابسته ، برای حفظ اطلاعات ، مشغول و ارتباط رهبری خود متکی بر اتحاد TechServe هستند. TechServe Alliance به عنوان صدای صنعت پیش از سیاستگذاران و مطبوعات ملی و تجاری عمل می کند. TechServe Alliance با فراهم آوردن دسترسی به دانش و بهترین شیوه های کل صنعت و بهره برداری از “مقیاس جمعی” صدها شرکت ، اعضای خود را در ارائه کارآمد از بهترین طبقه کارمندان IT و مهندسی و راه حل های مربوط به مشتری و استثنایی پشتیبانی می کند. فرصت های حرفه ای برای هر مشاور.

SOURCE TechServe Alliance

لینک های مربوطه

http://www.techservealliance.org

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید