رفتن به نوشته‌ها

ارائه تعالی و بالاترین استانداردها در آموزش تجارت

تمپا ، فلا.، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – AACSB بین المللی (AACSB) امروز اعلام کرد که دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، Dominguez Hills، مدرسه بازرگانی ICN، دانشگاه صنعتی پرنسس سومایا، دانشگاه شفیلد هالامو دانشگاه استرالیای جنوبی اعتبار کسب و کار را بدست آورده اند.

تأسیس در سال 1916 ، AACSB طولانی ترین خدمات معتبر جهانی برای مدارس تجاری و بزرگترین شبکه آموزش تجارت است که دانش آموزان ، مربیان و مشاغل سراسر جهان را بهم متصل می کند. از طریق تصویب امروز ، تعداد کل 879 موسسه در 57 کشور و سرزمین معتبر AACSB در تجارت کسب کرده اند. علاوه بر این، 190 موسسه اعتبارنامه تکمیلی AACSB را برای برنامه های حسابداری خود حفظ کنید.

“اعتبارنامه AACSB مؤسساتی را می شناسد که تمرکز بر تعالی را در همه زمینه ها از جمله تدریس ، تحقیق ، توسعه برنامه درسی و یادگیری دانش آموزان نشان داده اند.” استفانی م. برایانانتمعاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد اعتبار بخشی AACSB International. “ما به هر یک از مؤسسات تازه معتبر برای کسب این افتخار محترم تبریک می گویم.”

دستیابی به اعتبارنامه فرآیندی از تمرکز داخلی سختگیرانه ، درگیری با یک مربی اختصاصی AACSB و ارزیابی همسالان است. در طی این مسیر چند ساله ، مدارس بر ایجاد و اجرای طرحی برای تراز کردن با استانداردهای اعتبار بخشی AACSB متمرکز شده اند. این استانداردها در زمینه هایی که مربوط به مدیریت استراتژیک و نوآوری است ، نیاز به تعالی دارند دانشجو ، دانشکده و کارکنان به عنوان شرکت کنندگان فعال؛ یادگیری و تدریس؛ و درگیری دانشگاهی و حرفه ای.

برایانت گفت: “تعهد به کسب اعتبار معتبر بازتاب واقعی از فداکاری یک مدرسه است – نه تنها به دانش آموزان آنها ، شبکه فارغ التحصیلان و جامعه تجاری بیشتر ، بلکه به طور کلی برای صنعت آموزش عالی.” “دانش آموزان امروز رهبران مشاغل فردا هستند و افزودن این پنج موسسه به شبکه مدارس تجاری معتبر AACSB تأثیر مثبتی پایدار خواهد داشت ، هم در سطح محلی و هم در سطح جهان.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اعتبارنامه AACSB ، لطفاً مراجعه کنید aacsb.edu/accreditation.

درباره AACSB International

تأسیس در سال 1916 ، AACSB International (AACSB) بزرگترین اتحاد آموزش و پرورش تجارت در جهان است که مربیان ، زبان آموزان و تجارت را برای ایجاد نسل بعدی رهبران بزرگ متصل می کند. AACSB با حضور در بیش از 100 کشور و سرزمین ، مشارکت را تقویت می کند ، نوآوری را تسریع می کند و تأثیر آن را در آموزش و پرورش تجاری تقویت می کند. بیاموزید که چگونه AACSB در حال تغییر آموزش تجارت برای جامعه بهتر در آن است aacsb.edu.

SOURCE AACSB بین المللی

لینک های مربوطه

http://www.aacsb.edu

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.