رفتن به نوشته‌ها

ماویان سرویس پخش و تبلیغات جدید را برای فیلم بلند فرم راه اندازی کرد

پیاده کردن، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – سرگرمی ماویان (“ماویان” یا “شرکت”) (هنگ کنگ: 1896) ، یک پلتفرم پیشرو ارائه دهنده خدمات سرگرمی مبتنی بر اینترنت مبتنی بر اینترنت در چین، برای تقویت هرچه بیشتر قابلیت های پلتفرم خود و خدمت بهتر به صنعت سرگرمی ، خدمات جدیدی را برای پخش و تبلیغ ویدیوی با فرم طولانی در طول تعطیلات ماه مه راه اندازی کرد.

از طریق همکاری با Huanxi Premium (Huanxi.com) ، پلت فرم آنلاین Huanxi Media ، ماویان پنج فیلم را انتخاب کرد که Huanxi دارای حقوق انحصاری است و آنها را در برنامه شخصی ماویان و سایر کانال ها با پنجره مشاهده 24 ساعته رایگان تبلیغ کرد. تعطیلات روز اول ماه مه از 1 تا 5 ماه مه.

بعد از گذشت 24 ساعت مشاهده رایگان ، مائوئیان از فیلم معروف “رهبران بزرگ نظر” (KOL) دعوت کرد تا به صورت زنده بحث و تحلیل خود را انجام دهند. مخاطب می تواند از طریق اظهار نظر در زمان واقعی با این KOL ها در تعامل باشد. پس از مدت زمان مشاهده رایگان ، فیلم ها فقط با پرداخت هزینه به بازی در Huanxi Premium در دسترس بودند.

پنج فیلم انتخاب شده برای ارتقاء ، همه فیلم های معتبر خارجی بودند ، از جمله:

  • “Au revoir là-haut” (See You Up There) ، یک درام برنده جایزه سزار 2017 فرانسه؛
  • “Werk ohne Autor” (Never Look Away) ، رمانتیک آلمانی آلمانی 2018 نامزد دو جایزه اسکار؛
  • “کلاغ سفید” ، فیلمی بیوگرافی ۲۰۱۸ روی رقصنده باله معروف رو رودولف نوری یف؛
  • “Trautmann” (نگهدار) ، فیلم بیوگرافی انگلیسی-آلمانی 2018 بر روی بازیکن فوتبال حرفه ای آلمانی است برت تراوتمن؛
  • “Kona fer í stríð” (زن در جنگ) ، یک درام کمدی ایسلندی-اوکراینی 2018.

این فیلم ها از طریق توزیع نوآورانه و پشتیبانی تبلیغاتی در طول تعطیلات ، به طور موثری توجه عاشقان فیلم را به خود جلب کردند و حرف خوبی برای گفتن داشتند. برای “Au revoir là-haut” ، بازدیدها در طول 24 ساعته آزاد با 755 برابر از روز قبل پرش کرد. با داشتن منابع پلت فرم غنی ماویان و ماتریس رسانه ای تأثیرگذار ، قرار گرفتن در معرض این فیلم افزایش یافت زیرا بیش از 100 میلیون ذکر آنلاین دریافت کرد. در طول تعطیلات ، شاخص Baidu از جستجوی کلمات کلیدی آنلاین برای Huanxi Premium در هفته گذشته 31.7 درصد افزایش یافته است.

ماویان خدمات پخش و پخش ویدئویی با فرم طولانی خود را برای پوشش فیلم ، تلویزیون و سریالهای وب ، فیلمهای وب و اجرای زنده گسترش خواهد داد. ماویان با داشتن پایگاه کاربر بزرگ و منابع گسترده خود ، قصد دارد به محتوای ویدیوی با فرم طولانی کمک کند تا مخاطبان هدفمند به طور موثری برسد و به کاربران کمک کند تا بهترین محتوای ویدیویی با فرم طولانی را پیدا کنند.

خدمات جدید توزیع و تبلیغ برای فیلم های بلند ، همچنین توانایی پلت فرم ماویان را برای ارائه خدمات بهتر به صنعت سرگرمی پس از پایان بیماری همه گیر ، تقویت می کند. ماویان یک استراتژی جامع برای خدمت به کل صنعت سرگرمی با پنج سکوی ستونی ، از جمله پلتفرم خرید بلیط سرگرمی ، پلت فرم محصول ، بستر داده ، بستر بازاریابی و بستر تأمین مالی تهیه کرده است.

درباره سرگرمی ماویان

سرگرمی ماویان (هنگ کنگ: 1896) یک پلتفرم پیشرو است که ارائه دهنده خدمات سرگرمی مبتنی بر اینترنت مبتنی بر اینترنت است چین. ماویان از بدو تأسیس ، از ارائه دهنده خدمات بلیت فروشی فیلم آنلاین به یک پلتفرم یک مرحله ای مبتکرانه برای خدمات سرگرمی تبدیل شده است. ماویان یک استراتژی جامع برای تبدیل شدن به یک بستر پیشرو دارد که کل صنعت سرگرمی را در آن کار می کند چین. استراتژی به روزرسانی شده توسط پنج ستون اصلی سکوی پشتیبانی می شود: سکوی بلیت آنلاین ، پلت فرم محصولات و خدمات ، بستر داده ، پلت فرم بازاریابی و بستر بودجه.

برای سوالات رسانه ای ، لطفاً با:

جف پی
شرکت ICR
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +86 (10) 6583 7514

منبع سرگرمی ماویان

لینک های مربوطه

www.maoyan.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.