رفتن به نوشته‌ها

Huobi چین نقش مهمی در توسعه BSN ایفا خواهد کرد

دولت چین کاربردهای مختلفی از شبکه زیرساختهای blockchain از جمله برنامه های سایت هوشمند ، ثبت هویت و ذخیره اطلاعات را پیش بینی کرده است. به عنوان بخشی از احیای این شبکه ، Huobi چین به عنوان یکی از چهار ارائه دهنده اصلی خدمات چارچوب BSN معرفی شد.

این BSN چیزی بیش از یک موضوع محلی چینی نیست. چین قبلاً اثربخشی و دوام و همچنین قابلیت مقیاس پذیری خود را ثابت کرده است و به همین دلیل در حال رسیدن به سطح جهانی است. هنگ کنگ و سنگاپور از جمله 84 شهرهایی هستند که شبکه در حال حاضر مورد آزمایش قرار گرفته است.

طبق سندی که در یک کنفرانس مطبوعاتی BSN در مورد تجاری سازی شبکه در تاریخ 25 آوریل به اشتراک گذاشته شد ، BSN 128 گره شهر عمومی را از طریق اعضای ارتباطات خود به ثبت رسانده و امیدوار است تا پایان امسال بیش از 200 مورد دیگر را مستقر کند.

Huobi چین یکی از چارچوب هایی را که باید تا ژوئیه سال 2020 وارد BSN شود ، تکمیل کرده است. بزودی مردم به یک شبکه blockchain با پشتیبانی Huobi چین دسترسی خواهند داشت.

یومینگ یوانمدیر عامل شرکت Huobi چین در مورد این پروژه و جاه طلبی های بزرگ آن و همچنین چگونگی نقش خود در Huobi چین می گوید.

“این واقعیت که Huobi چین به عنوان یکی از چهار ارائه دهنده اصلی برنامه های چارچوب BSN استخدام شده است ، نقطه عطف جدیدی است. ما به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت blockchain شناخته شده ایم و فرصت های ما در زمینه تحقیق ، اجرای پروژه و نزدیکی با یک شریک در ساخت اکوسیستم یکپارچه blockchain در برنامه BSN بسیار مورد نیاز است. ” یومینگ یوان.

این مرحله در تاریخ جهانی بی نظیر است. اعتبار روزافزون blockchain در چین بارها ثبت شده است ، اما اجرای BSN تجلی واقعی این جاه طلبی است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1164704/HuobiChinaPlayPivotalRole.jpg

منبع Huobi چین

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.