رفتن به نوشته‌ها

پهنای باند با توجه به نشست سالانه سهامداران ، اطلاعات تکمیلی را اعلام می کند

RALEIGH ، N.C.، 6 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت پهنای باند (NASDAQ: BAND) (“Bandwidth”) ، یک شرکت نرم افزاری با محوریت ارتباطات برای این شرکت ، امروز اطلاعات تکمیلی در مورد نشست سالانه سهامداران را که قرار است در روز پنجشنبه 21 می 2020 برگزار شود ، اعلام کرد.

مطالب زیر مربوط به اطلاعیه نشست سالانه سهامداران و بیانیه پراکسی (“بیانیه پراکسی”) ، مورخ 13 آوریل 2020، برای جلسه سالانه سهامداران (“جلسه سالانه”) پهنای باند (“شرکت”) که در رابطه با درخواست وکالت از طرف هیئت مدیره شرکت برای استفاده در سالانه به سهامداران شرکت مبله شده است. جلسه ای که قرار است در روز پنجشنبه ، 21 مه 2020 برگزار شود. این مواد اضافی قطعی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال می شوند و در مورد یا در دسترس سهامداران قرار می گیرند. 6 ماه مه، 2020. لطفاً این مواد را با دقت در رابطه با اظهارنامه مشروبات الكترونیكی و سایر مواد پروکسی بخوانید.

اطلاعات مربوط به دسترسی از راه دور تا جلسات سالیانه سهامداران که در تاریخ 21 مه 2020 برگزار می شود

به سهامداران باند پهنای باند:
با توجه به تأثیر بهداشت عمومی در همه گیرهای COVID-19 (coronavirus) و محدودیتهای مربوط به آن ایالت کارولینای شمالی در برخی از اجتماعات خاص افراد ، و به منظور حمایت از سلامت و رفاه سهامداران ، کارمندان و جامعه بزرگتر ، شرکت از راه دور دسترسی به نشست سالانه را فراهم کرده است. سهامداران می توانند بصورت حضوری در جلسه سالانه شرکت کنند. با این حال ، تعداد سهامداران که قادر به شرکت در جلسه سالانه هستند ممکن است محدود باشد. در صورت انتخاب حضوری در نشست سالانه ، سایر محدودیتها نیز ممکن است اعمال شود. همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، نشست سالانه در برگزار می شود 9.30 صبح. به وقت محلی ، پنجشنبه 21 اردیبهشت 2020.

تاریخ ، زمان و لینک پخش برای دسترسی از راه دور به نشست سالانه به شرح زیر است:

پیشنهادهایی که باید در جلسه سالانه به آن رأی داده شود ، همان مواردی است که در اطلاعیه اجلاس سالانه سهامداران و بیانیه پراکسی برای نشست سالانه که قبلاً ارسال شده یا در اختیار سهامداران قرار گرفته است ، باقی مانده است (“مواد پراکسی”). همانطور که در مواد پراکسی توضیح داده شد ، در صورت نزدیک بودن مشاغل در هنگام سهامدار بودن ، شما در جلسه سالانه حق رای دادن دارید. 6 آوریل 2020، تاریخ ثبت کارت پروکسی که همراه با Proxy Material است ، به روز نمی شود تا تأمین دسترسی از راه دور را منعکس کند ، اما ممکن است همچنان برای رای دادن به سهام شما در ارتباط با نشست سالانه ، استفاده شود.

شرکت از همه سهامداران برای بررسی مطالب مالی استفاده می کند. این اطلاعات باید در رابطه با مواد پروکسی خوانده شود.

رأی دادن
دستورالعملهای مربوط به نحوه ارائه وكی و رأی دادن قبل از جلسه سالانه را می توان در صفحه 3 بیانیه پراکسی یافت. این شرکت سهامداران واجد شرایط را ترغیب می کند تا قبل از جلسه سالانه با استفاده از دستورالعمل های مندرج در مواد پروکسی ، به پیشنهادات فاش شده در مواد پراکسی رأی دهند.

اگر قبلاً پروکسی ارائه داده اید ، نیازی به رای گیری مجدد ندارید ، مگر اینکه بخواهید رای قبلی خود را در مورد هر پیشنهادی تغییر داده یا ابطال کنید. اگر می خواهید رای قبلی خود را در مورد هر پیشنهادی تغییر داده یا ابطال کنید ، لطفاً برای دستورالعمل نحوه انجام این کار به صفحه 4 بیانیه پراکسی مراجعه کنید. اگر می خواهید در جلسه سالانه خود رأی دهید ، باید دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

حضور در جلسه سالانه
این شرکت امیدوار است که همه سهامدارانی که می توانند این کار را انجام دهند از طریق پخش مستقیم در جلسه سالانه شرکت کنند. پخش مستقیم وب به گونه ای طراحی شده است که در صورت حضور حضوری ، همان حق مشارکت را در اختیار شما قرار می دهد. در طول جلسه سالانه ، سهامداران که سهام خود را از تاریخ ثبت ثبت کرده اند ، می توانند در مورد پیشنهادات سؤال کنند و قادر به رای گیری سهام خود به صورت الکترونیکی باشند. شركت به هر سؤالي كه در جلسه سالانه مي دهد پاسخ خواهد داد.

هر دو سهامدار ضبط و سهامدارانی که سهام خود را با نام “خیابان” در اختیار دارند می توانند از طریق پخش مستقیم در جلسه سالانه شرکت کنند ، سؤالات خود را در طول جلسه سالانه ارائه دهند و با رعایت دستورالعمل های زیر به رای آنها به صورت الکترونیکی رای دهند.

شما همچنین ممکن است به عنوان مهمان در جلسه سالانه شرکت کنید اما در این جلسه نمی توانید از سؤال خود سؤال کنید یا به اشتراک سهام خود رأی دهید.

برای حضور در جلسه سالانه با حقوق یک سهامدار ضبط ، شما باید:

  • ابتدا با وارد کردن آدرس لینک وب https://web.lumiagm.com/238551475 به مرورگر اینترنتی خود وارد جلسه سالانه شوید و سپس روی “عضویت” کلیک کنید. در مرحله بعد باید روی “من یک شماره کنترلی” بزنید ، شماره کنترل موجود در کارت پراکسی خود را که قبلاً دریافت کرده اید ، وارد کنید و رمز عبور “bandwidth2020” را وارد کنید (رمز عبور حساس است).
  • برای رأی دادن سهام خود به صورت الکترونیکی در جلسه سالانه ، می توانید با کلیک بر روی پیوند مرکزی سهامدار روی صفحه ، رای خود را ارسال کنید. همچنین ممکن است همچنان رای خود را با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در مواد پراکسی تا پایان جلسه سالانه ادامه دهید.
  • اگر شماره کنترل خود را ندارید ، همچنان ممکن است به عنوان میهمان (غیر سهامدار) در جلسه سالانه شرکت کنید اما شما نمی توانید در جلسه سالانه به صورت الکترونیکی در شرکت یا رای سهام خود شرکت کنید. اگر می خواهید شماره کنترل تکراری را بدست آورید ، باید درخواست شماره کنترل تکراری را به شرکت انتقال و اعتماد شرکت سهام آمریکا ، LLC ارسال کنید: (1) از طریق ایمیل به [email protected]؛ (2) از طریق فکس به شماره 718-765-8730 یا (3) از طریق نامه به ایمیل شرکت انتقال و اعتماد شرکت آمریکایی ، LLC ، ضمیمه: واحد محاسبات پروکسی ، خیابان 1501 6201 ، بروکلین ، نیویورک 11219. درخواست های مربوط به شماره کنترل تکراری باید با عنوان “شماره کنترل تکراری” برچسب خورده و توسط شرکت انتقال سهام و تراست آمریکا ، LLC حداکثر بعد از دریافت ساعت 5 بعد از ظهر زمان محلی در 20 مه سال 2020.

برای حضور در جلسه سالانه با حقوق دارنده سهام با نام “خیابان” باید:

  • از واسطه ، بانک و یا سایر نامزد خود یک پروکسی قانونی بدست آورید.
  • سپس باید درخواست ثبت نام را به شرکت انتقال و اعتماد سهام آمریکا ، LLC ارسال کنید: (1) از طریق ایمیل به [email protected]؛ (2) از طریق فکس به شماره 718-765-8730 یا (3) از طریق نامه به ایمیل شرکت انتقال و اعتماد شرکت آمریکایی ، LLC ، ضمیمه: واحد محاسبات پروکسی ، خیابان 1501 6201 ، بروکلین ، نیویورک 11219. درخواست های ثبت نام باید با عنوان “وكیل حقوقی” برچسب خورده و توسط شركت انتقال و اعتماد سهام آمریكا ، LLC حداكثر پس از دریافت ساعت 5 بعد از ظهر زمان محلی در 14 مه 2020.
  • اگر همانطور که در بالا ذکر شد در شرکت سهامداری و انتقال سهام آمریکا ، LLC ثبت نام کرده اید ، می توانید در جلسه سالانه به صورت الکترونیکی به سهام خود رأی دهید با کلیک بر روی پیوند سهامدار مرکزی در صفحه ، برای ارائه آراء خود. همچنین ممکن است رای خود را با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده توسط کارگزار ، بانک یا نامزد دیگر خود ادامه دهید.
  • لطفاً توجه داشته باشید ، اگر مراحل ثبت نام را با شرکت سهامداری و انتقال سهام آمریکا ، LLC ، انجام ندهید ، ممکن است همچنان به عنوان میهمان (غیر سهامدار) در جلسه سالانه شرکت کنید اما شما امکان شرکت یا رای دادن به سهام خود را ندارید. بطور الکترونیکی در نشست سالانه

مشکلات فنی
ما تکنسینهایی را برای کمک به شما درمورد هرگونه مشکل فنی که ممکن است به پخش مستقیم در نشست سالانه شما دسترسی داشته باشید ، خواهیم داشت. لطفاً حتماً وارد شوید 09:00. زمان محلی در 21 مه 2020 ، روز نشست سالانه ، به طوری که ما می توانیم قبل از شروع پخش مستقیم نشست سالانه ، به مشکلات فنی رسیدگی کنیم. اگر در هنگام ورود به جلسه زنده سالانه یا هنگام ملاقات ، در دسترسی به پخش مستقیم نشست سالانه با هرگونه مشکل روبرو شدید ، لطفاً به این قسمت بروید https://go.lumiglobal.com/faq یا با شماره 718-931-8399 تماس بگیرید. 6449

درباره پهنای باند
پهنای باند (NASDAQ: BAND) یک شرکت نرم افزاری است که بر روی ارتباطات برای شرکت متمرکز شده است. شرکت هایی مانند گوگل ، مایکروسافت ، سیسکو ، زوم و RingCentral از API های Bandwidth استفاده می کنند تا بتوانند به راحتی صدا ، پیام رسانی و دسترسی 911 را به نرم افزارها و برنامه ها وارد کنند. پهنای باند اولین و تنها ارائه دهنده CPaaS است که یک انتخاب قوی از API های ارتباطی ایجاد شده در سراسر شبکه صوتی IP سراسر کشور خود – یکی از بزرگترین کشورها را ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در دسترس است در www.bandwidth.com.

پهنای باند SOURCE Inc.

لینک های مربوطه

http://www.bandwidth.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.