رفتن به نوشته‌ها

Perceptive Solutions ، Inc ، سازنده WoundZoom 3D Imaging ، EMR و راه حل های مستند سازی ، Rebranding را اعلام می کند

STEVENS POINT ، Wis.، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Perceptive Solutions، Inc. ، سازنده WoundZoom Wound Centric EMR و راه حل های سخت افزاری تصویربرداری سه بعدی (3D) ، امروز دوباره معرفی شرکت خود را از جمله گرافیک های جدید ، وب سایت ، پرتفوی محصولات و صفحات رسانه های اجتماعی اعلام کرد. این شرکت قبلاً با عنوان WoundZoom، Inc. شناخته شده بود.

رئیس جمهور گفت: “تجدید سازمان مجدد بخش اساسی در استراتژی رشد ما است زیرا ما تجارت خود را برای آینده ترسیم می کنیم.” مارک لاسرت. “ما سرمایه گذاری خود را در بازار مراقبت از زخم افزایش داده ایم و یک خط لوله نوآورانه محصول را برای توسعه بازارهای آینده ایجاد کرده ایم.”

نمونه کارها محصولات Perceptive Solutions شامل سیستم WoundZoom Wound Centric EMR ، سخت افزار تصویربرداری سه بعدی ، پایش و گزارش دهی بیمار از راه دور و تجزیه و تحلیل است.

سیستم بصری WoundZoom Wound Centric EMC برای مدیریت خودکار گردش کار برای افزایش بهره وری کارکنان و اسناد ارزیابی و درمان از طریق داشبورد بالینی در زمان واقعی ، همراه با گزارشگری و قابلیت های تحلیلی برای رفع نیازهای بالینی و انطباق فراهم می کند.

سخت افزار تصویربرداری 3D WoundZoom قابلیت EMR کامل را برای افزایش بهره وری به همراه تصویربرداری دقیق و بدون تماس با زخم 3 بعدی ایجاد می کند که طول ، عرض ، عمق ، مساحت و حجم را ضبط می کند. این تبلت علاوه بر یک فرآیند تشخیص و اندازه گیری مرز ساده و دقیق ، دارای طبقه بندی و ترکیب خودکار بافت نیز می باشد. قرص ضد عفونی شده با دوام ، مقاوم در برابر آب ، مطابق با HIPAA به عنوان یک تبلت با درجه پزشکی است که می توان آن را عقیم سازی کرد تا اطمینان حاصل شود که مدیریت کنترل عفونت با پروتکل های تسهیلات مطابقت دارد.

قابلیت کنترل از راه دور بیمار از طریق اینترنت و بصورت آنلاین در دسترس است و به کاربران این امکان را می دهد تا روند اسناد و مدارک خود را از مصرف بیمار ، ارزیابی و اندازه گیری زخم از طریق پیشرفت زخم و اسناد بهبود دهند. این دستگاه با دستگاه های Windows ، iOS و Android سازگار است.

گزارش و تجزیه و تحلیل ویژگی های ابزار ارزیابی بالینی قوی ، از جمله گزارش جمعیتی بیماران و خلاصه های بهبود است.

وب سایت مجدد شرکت در www.perceptivesol.com قرار دارد

درباره راه حل های ادراکی ، شرکت

هدایت اصول طراحی ، راه حل های ادراکی ، (Inc) متخصصان فنی ، تجاری و کلینیکی مراقبت های بهداشتی را با استفاده از راه حل های متفکر ، مهندسی و با هوشمندی در ارتباط با تصویربرداری ، تشخیصی ، درمانی ، تحلیلی و گزارش دهی برای اطمینان از کیفیت ثابت هر یک از شرکا تقویت می کند. کارایی.

تماس با مطبوعات:
جیم سووپ
(813) 223-4545 ، اضافی. 7
[email protected]

تصاویر مرتبط

perceptive-Solutions-inc-logo.png
لوگوی ادراک ، شرکت
جدید ادراک راه حل ، آرم شرکت

SOURCE Perceptive Solutions ، Inc

لینک های مربوطه

http://www.perceptivesol.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.