رفتن به نوشته‌ها

دستیابی به اولین ابزار یادگیری آموزش عالی تبدیل شود که توسط وعده دیجیتال به عنوان محصولی مبتنی بر تحقیق تأیید شود

نیویورک، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Macmillan Learning اعلام کرد که بستر یادگیری دیجیتالی Achieve اولین محصولی است که منحصراً برای آموزش عالی برای به دست آوردن مجوز محصول “طراحی مبتنی بر تحقیق” توسط گواهی دیجیتال طراحی شده است. رسیدن شامل مطالب آموزشی با مجموعه کاملی از ابزارهای تدریس و ارزیابی بهم پیوسته است و در ایالات متحده و ایالات متحده نیز در دسترس خواهد بود کانادا در پاییز 2020.

در تلاش برای ارائه شواهد و مداركی كه به معلمان ارائه می دهند برای تصمیم گیری آگاهانه و حمایت از موفقیت دانش آموزان ، وعده دیجیتال برای ارزیابی ابزارهای edtech یک برنامه دقیق ایجاد کرد و براساس بررسی کارشناسانه تعیین کرد که آیا این ابزار می تواند براساس تحقیقات آموزشی طراحی و تولید شود یا خیر. گواهینامه های محصول به معلمان و مؤسسات اطمینان می دهد که محصولاتی که انتخاب می کنند با استفاده از اصول علوم یادگیری مبتنی بر تحقیق طراحی شده اند و با استفاده از بهترین شیوه ها قبل از استفاده از آنها با دانش آموزان خود تولید شده اند.

“دانستن چگونگی یادگیری مردم به طور مؤثر و اجازه دادن به این اصول برای ایجاد پایه و اساس توسعه edtech ، مهم موفقیت دانش آموزان است. من افتخار می کنم که Achieve اولین ابزار یادگیری آموزش عالی برای به دست آوردن این گواهینامه سختگیرانه است ، و اینکه ما می توانیم یکی دیگر از نیروها را فراهم کنیم. قطعه ای از شواهد مبنی بر اینکه مربیان می توانند در تصمیم گیری در مورد اینکه از چه ابزاری برای دانش آموزان در کلاسشان بهره می گیرند استفاده کنند سوزان وینسلو، مدیر کل، Macmillan Learning.

وی گفت: “گواهینامه های محصول Digital Promise برای کمک به مدارس و خانواده ها در انتخاب محصولات مبتنی بر تحقیق و در عین حال به رسمیت شناختن توسعه دهندگان محصول که تحقیق معتبر را در طرح های خود دارند ، طراحی شده است.” ویک ووچیچ، مدیر ارشد نوآوری ، وعده دیجیتال. “ما امیدواریم که گواهینامه های محصول هم برای توسعه دهندگان محصول و هم برای مصرف کنندگان در بازار یک سیگنال قوی ارسال کند.”

رسیدن دارای یک بنیاد علوم یادگیری است و با همکاری دانش آموزان و مربیان برای حمایت از دانشجویان در تمام سطوح انگیزه و آمادگی ایجاد شده است. این بهترین ویژگی های هر یک از راه حل های دیجیتالی Macmillan Learning را در یک بستر ارائه می دهد و دانش آموزان را در داخل و خارج از کلاس درگیر می کند تا نتایج بهتری داشته باشند. دستیابی ، یادگیری را به شکلی که بیشتر کلاس مربی اعم از سنتی ، آنلاین ، آمیخته یا کلاس کاملاً “پرت” باشد ، تسهیل می کند.

درباره Macmillan Learning

Macmillan Learning یک شرکت خانوادگی خصوصی است که زندگی را از طریق یادگیری بهبود می بخشد. با پیوند پژوهش به عمل یادگیری ، ما محصولات پیشگام و مطالب یادگیری را برای دانش آموزان تولید می کنیم که بسیار موثر هستند و نتایج بهبود یافته را به همراه دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً بازدید کنید macmillanlearning.com یا به ما بپیوندید انجمن Macmillan.

SOURCE Macmillan Learning

لینک های مربوطه

macmillan.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.