رفتن به نوشته‌ها

iFoodDecisionSc علوم کسب و کار Trimble’s HarvestMark Business

سانیویوا ، کالیفرنیا.، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Trimble (NASDAQ: TRMB) امروز اعلام کرد که iFoodDecisionSc علوم، Inc. (iFoodDS) Trimble’s HarvestMark را به دست آورد® تجارت ، ارائه دهنده راه حل های قابل ردیابی مواد غذایی و کیفیت بازرسی. شرایط مالی اعلام نشده است.

iFoodDS ، ارائه دهنده پیشرو در مورد راه حل های نرم افزار ایمنی مواد غذایی و کنترل فرآیند ، از نزدیک با تجارت HarvestMark Trimble همکاری کرده است. در سال 2018 ، شرکت ها برای ارائه راه حل یکپارچه زنجیره تأمین برای ایمنی مواد غذایی ، قابلیت ردیابی و مدیریت کیفیت همکاری کردند. این همکاری در برنامه مدیریت ریسک ایمنی مواد غذایی Western Growers ، که در سال 2019 اعلام شد ، نشان داده شد. کسب HarvestMark پایه ای محکم برای iFoodDS ایجاد می کند تا از حداکثر کارآیی یک راه حل ترکیبی برای مشتریان فعلی و بالقوه استفاده کند.

“همکاری بین iFoodDS و HarvestMark در طول سال گذشته به یک راه حل کاملاً یکپارچه برای مشتریان تبدیل شده است.” داریل متیوز معاون رئيس جمهور ارشد ، بخش منابع و خدمات Trimble. “همانطور که Trimble موفقیت طولانی مدت HarvestMark را ارزیابی کرد ، راه حل بهینه برای فروش این تجارت به iFoodDS بود ، به Trimble اجازه داد تا روی استراتژی اصلی خود متمرکز شود تا کارآیی عملیاتی مزرعه را در این زمینه افزایش دهد. ما امیدواریم که برای ادامه همکاری با iFoodDS ، این امکان را برای مشتریان کشاورزی Trimble فراهم می کند تا به عنوان بخشی از عملیات کلی خود ، از یکپارچه ایمنی مواد غذایی ، قابلیت ردیابی و کنترل کیفیت استفاده کنند. “

iFoodDS یک راه حل یکپارچه زنجیره تأمین را برای ایمنی مواد غذایی ، قابلیت ردیابی و مدیریت کیفیت ارائه می دهد. با ادغام اطلاعات قابلیت ردیابی و کیفیت بازرسی HarvestMark با داده های ایمنی مواد غذایی در زمان واقعی iFoodDS ، این شرکت ترکیبی یک پلت فرم جامع مدیریت زنجیره تأمین را ارائه می دهد که می تواند به طور قابل توجهی از محصولات تازه ساز / باربری ، حمل کننده ، توزیع کننده ، شرکت های خدمات مواد غذایی و خرده فروشی های مواد غذایی در سطح جهانی بهره مند شود. .

“iFoodDS و HarvestMark سابقه ای اثبات شده از کار سنگین جمع آوری و مستند سازی داده های کنترل فرآیند را دارند که امروزه در صنایع غذایی مورد نیاز است. سال های همکاری ما با ارائه دید در زمان واقعی در سراسر کار ما را به سطح بعدی رسانده اند. زنجیره تأمین ، “گفت دایان واترینگتونمدیر عامل iFoodDecisionSc علوم. “تصمیم به دست آوردن HarvestMark توسط ماموریت ما هدایت می شود تا مشتریان را قادر سازیم تا خطرات زنجیره تأمین خود را به حداقل برسانند و به آنها اجازه دهند در تجارت و تولید و فروش مواد غذایی متمرکز شوند.”

این راه حل ترکیبی در صنعت بی نظیر است. این امر با فراهم آوردن قابلیت ردیابی ، چه در سطح لوت و چه در سطح آیتم ، با ردیابی مداوم در زمان واقعی شیوه های ایمنی مواد غذایی ، مدیریت ساده ای از ایمنی مواد غذایی و ریسک های کنترل کیفیت روز را امکان پذیر می کند. راه حل شفافیت بیشتر ، کیفیت بهتر و ایمنی بی نظیر را برای شرکت های مواد غذایی ، خرده فروشان و مصرف کنندگان فراهم می کند تا با تجزیه و تحلیل معنی دار مواد غذایی از مزرعه تا چنگال در کل زنجیره تأمین فراهم کند.

ویترینگتون افزود: “iFoodDS متعهد است به پیشرفت مستمر ایمنی مواد غذایی در سراسر زنجیره تأمین تولید کمک کند.” “این کسب مرحله دیگر در این تعهد و هدف ما این است که شرکای محکمی برای شرکت هایی باشیم که با پشتکار کار می کنند تا میوه ها و سبزیجات سالم و سالم را برای مصرف کنندگان فراهم کنند.”

HarvestMark بعنوان بخشی از بخش منابع و برنامه های کاربردی Trimble گزارش شده است. فروش تاثیری در بخش گزارش یا نتایج کلی مالی نخواهد داشت.

درباره HarvestMark

HarvestMark یک ردیابی قابل توجه مواد غذایی تازه ، قرارداد هوشمند و بستر بینش با کیفیت است. راه حل های HarvestMark شفافیت و کارآیی و بینشی بی نظیر از زنجیره تأمین مواد غذایی تازه ارائه می دهد. پلتفرم و ابزارهای HarvestMark تولید کنندگان مواد غذایی ، توزیع کنندگان و خرده فروشان را قادر می سازد زنجیره تأمین شفاف ایجاد کنند ، کیفیت محصول و طراوت را بهینه کنند و وفاداری مصرف کننده را ایجاد کنند ، ضمن اینکه فروش و کاهش هزینه را کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به این آدرس مراجعه کنید: www.harvestmark.com.

درباره iFoodDecisionSc علوم

iFoodDecisionSc علوم، Inc. (iFoodDS) ارائه دهنده پیشرو در زمینه تهیه زنجیره تأمین ، ایمنی مواد غذایی در زمان واقعی و نرم افزار کنترل کیفیت برای شرکت های فعال در بازار تولید است. iFoodDS با مقیاس پذیری داخلی ، ابزارهای دیجیتالی با کاربرد آسان را در حالی که پایه و اساس فنی را برای راه حل های پیشرفته داده و اتوماسیون آینده ایجاد می کند ، به محیط عملیاتی امروز می آورد. iFoodDecisionSc علوم بصورت خصوصی برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به این آدرس مراجعه کنید: www.idsfoodsafety.com.

درباره Trimble

Trimble در حال تغییر شیوه کار جهان با ارائه محصولات و خدماتی است که دنیای فیزیکی و دیجیتالی را به هم وصل می کند. فن آوری های اصلی در موقعیت یابی ، مدل سازی ، اتصال و تجزیه و تحلیل داده ها ، مشتریان را قادر می سازد تا بهره وری ، کیفیت ، ایمنی و پایداری را بهبود بخشند. از محصولات ساخته شده با هدف گرفته تا راه حل های چرخه حیات سازمانی ، نرم افزار Trimble ، سخت افزار و خدمات در حال تبدیل صنایع مانند کشاورزی ، ساخت و ساز ، زمین شناسی و حمل و نقل هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trimble (NASDAQ: TRMB) ، بازدید کنید: www.trimble.com.

GTRMB

منبع کوچک

لینک های مربوطه

www.trimble.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.