رفتن به نوشته‌ها

گروه Bublar برنده شرکت MedTech Rimasys به عنوان مشتری جدید برای 3D و AR در آموزش جراحی است

STOCKHOLM، 6 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت تابعه گروه Bublar Sayduck کمک خواهد کرد آلمانمبتنی بر Rimasys برای نشان دادن چگونگی کار آزمایشگاه آموزش جراحی موبایل آن بدون مراجعه به آزمایشگاه از نظر جسمی. این یکی دیگر از نمونه های ابتکاری نحوه استفاده از بستر SaaS برای 3D و AR است. صنایع بیشتر و بیشتری در حال مشاهده مزایای واقعی و قابلیت استفاده فناوری XR هستند.

Rimasys با آموزش جراحی خود یک رویکرد متفاوت را نشان می دهد. Rimasys از 3D و AR برای نشان دادن آزمایشگاههای تلفن همراه خود که اجاره آن برای آموزشهای جراحی ممکن است استفاده می کند. آزمایشگاه ها می توانند در مرحله اولیه به بیمارستانها و همایش ها منتقل شوند و مشتریان می توانند بدون مراجعه به آزمایشگاه آموزش واقعی موبایل ، امکانات موجود در محل را کشف کنند. مشتریان زنجیر بیمارستان و سایر ارائه دهندگان آموزش پزشکی هستند.

“بسیار مهم است که بتوانیم نشان دهیم که آزمایشگاه آموزش موبایل چگونه در عمل کار می کند. برای پزشکان ، آموزش جراحی شامل دقت و جزئیات زیادی است ، بنابراین بسیار مهم است که بتوانیم در آزمایشگاه به نمایش و رفتن بپردازیم و تجربه کنیم. ویژگی ها و اندازه های مختلف. با استفاده از این برنامه ما می توانیم مشتری خود را در داخل گسترش دهیم آلمان آندره پاسون ، بنیانگذار ریماسی ، می گوید:

آزمایشگاه موبایل در دست ساخت است و قرار است در ماه سپتامبر راه اندازی شود. Rimasys در حال بهبود نتایج بیمار و انقلابی در آموزش جراحی است. رویکرد جدید آن در زمینه آموزش جراحی و MedTech R&D ، علوم پزشکی ، دانشگاهی و صنعت را قادر می سازد ایمپلنت های بهتری بسازند و اقدامات درمانی و جراحی پیشرفته تری را انجام دهند – با هدف افزایش کیفیت زندگی بیماران.

“بسیار خوشحالم که صنایع مختلفی را که از پلت فرم Sayduck و موارد مختلف استفاده از تجسم در اختیار ما قرار می گیرند ، دیدم. آخرین همکاری ما با Rimasys نمونه خوبی از آن است – این نشان می دهد که پتانسیل های زیادی نیز وجود دارد انواع مختلفی از شرکت ها می توانند از قدرت 3D و AR در کسب و کار خود استفاده کنند. ” نیکلاس اسلات، مدیر عامل در Sayduck ، گروه Bublar.

Rimasys 2016 تاسیس شد و به عنوان یکی از “اروپا 40 شرکت برتر سلامت دیجیتال و MedTech “در Tech Tour 2017” Healthtech Summit “در لوزان. در سال 2018 مرکز آموزش کلاس بالا کلن Cadlab به عنوان مرکز نوآوری و آموزش جراحی افتتاح شد. در سال 2019 ، مفاهیم آموزشی خود را با نام تجاری راه اندازی کرد آکادمی تروما به عنوان یک رویکرد جدید برای آموزش مهارت های عملی با بالاترین کیفیت و نوآوری ممکن. Rimasys از طریق آموزش واقعی با شکستگی ، معیارهای جدیدی را در آموزش جراحی و صنعت MedTech تعیین می کند و هدف از آن ایجاد این فلسفه جدید در سراسر جهان است. مشارکتهای جدید با زنجیره های بیمارستان ، شرکتهای جهانی و جوامع پزشکی ملی موجب پذیرش و پیشرفت در جامعه جراحی نسل بعدی خواهد شد. https://www.rimasys.com/

گروه Bublar

Bublar Group AB (bot) شرکت پیشرو در زمینه فناوری XR ذکر شده در منطقه نوردیک است که در واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) تخصص دارد. این شرکت راه حل های XR را در تجارت الکترونیکی ، سرگرمی ، آموزش و ساخت ارائه می دهد. این شرکت شامل شرکت های تابعه Vobling ، Sayduck و Bright Virtual می باشد. Bublar با دفتر مرکزی است استکهلم و در بازار رشد اول نسدق شمالی ثبت شده است.

در اصل ، گروه Bublar بازی را تغییر می دهد. ما نحوه کار ، خرید و بازی را تغییر می دهیم.

این شرکت دارای G & W fondkommission به عنوان مشاور مجاز ، كونگسگان 3 ، استکهلم، پست الکترونیک: [email protected] تلفن + 46-8-503-000-50

Bublar Group AB (bot) Kungstensgatan 18، SE-113 57 استکهلم تلفن: + 46-8-559-251-20 www.bublar.com

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
نیکلاس اسلات
مدیرعامل Sayduck
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: + 358-40-735-38-74

آن لیندل سابی
رئیس ارتباطات گروهی و IR ، گروه بلبل
پست الکترونیک: [email protected]، .com
تلفن: + 46-768-99-98-48

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/bublar-group-ab–publ-/r/bublar-group-wins-medtech-company-rimasys-as-new-client-for-3d-and-ar-in- آموزش جراحی ، c3105096

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE Bublar Group AB

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.