رفتن به نوشته‌ها

سنگال و کامویوا برای بهبود خدمات پول همراه همکاری می کنند

داکار ، سنگال، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – رایگان ، دومین اپراتور بزرگ شبکه تلفن همراه سنگال ، مغایرتی را مستقر کرده است® پول برای بهبود خدمات تلفن همراه “پول رایگان” خود و ارائه یک تجربه کلاس جهانی برای پرداخت های دیجیتال به مشتریان خود. Mobiquity® Money Comviva بزرگترین پلت فرم پول موبایل در جهان است که بیش از 60 استقرار در بیش از 45 کشور جهان دارد ، این بهترین شیوه جهانی در زمینه پول همراه را برای کاربران Money Free در سنگال به ارمغان می آورد.

Free Money یکی از خدمات اصلی پول همراه در سنگال است که در سال 2014 راه اندازی شد و بسیاری از خدمات مالی دیجیتال مانند انتقال پول ، پرداخت قبض ، پرداخت تاجر و شارژ اعتبار موبایل را ارائه می دهد. مهاجرت از بستر موجود به پلت فرم جدید mobiquity® Money باعث افزایش ظرفیت سیستم پول آزاد شده و عملکرد و امنیت معاملات را بهبود بخشیده است.

mobiquity® Money یک بستر بسیار مقیاس پذیر است که به پول آزاد کمک می کند تا به سرعت مشتریان جدید را بدست آورد ، رشد معاملات را تسریع کند و ویژگی های نوآورانه ای را همزمان با حفظ دسترسی بالا به خدمات ارائه دهد. معماری فنی پیشرفته بستر های نرم افزاری mobiquity has Money باعث شده است که Money Free قادر به توسعه سریع عملکردهای جدید و همچنین ادغام سریع با طلبکاران ، بازرگانان ، بانک ها ، ارائه دهندگان انتقال پول و سایر سیستم های شخص ثالث باشد. در نتیجه زمان لازم برای راه اندازی خدمات مالی دیجیتال جدید کاهش می یابد. این پلت فرم بسیاری از قابلیت های بهبود یافته مانند گزارش بهینه سازی ، قیمت گذاری انعطاف پذیر و عملکرد بهتر پرداخت گروهی را به ارمغان می آورد ، که به پول رایگان امکان ارائه خدمات مالی دیجیتال و تجربه ای را می دهد که پاسخگوی نیاز مشتریان آن باشد.

Mamadou MBENGUE ، رئیس و مدیر عامل شرکت سنگال آزاد ، گفت: “با پول رایگان ، ما خستگی ناپذیر کار می کنیم تا دموکراتیک کردن استفاده از خدمات مالی دیجیتال و بهبود تجربه مشتری را تغییر دهیم. مطابق با این هدف ، ما پلت فرم mobiquity® Money را با موفقیت مستقر کرده ایم تا جایگزین بستر موجود شود. این پلتفرم جدید نوآوری محصول را تسهیل می کند ، به ما در تقویت پول آزاد کمک می کند ، خدمات مالی دیجیتالی جدید متمرکز بر مصرف کننده را ارائه می دهد و یک تجربه کاربری برتر را به مشتریان ارائه می دهد. “

آنیل کریشنان ، مدیر منطقه آفریقا در Comvivaاضافه شده: “mobiquity® Money یک پلت فرم پول همراه پرمصرف ، مقیاس پذیر و قابل انعطاف است که در طی 14 سال گذشته در 5 قاره مستقر شده است. ما خوشحالیم که این تجربه درجه یک در خدمات مالی دیجیتال را برای کاربران پول آزاد در سنگال به ارمغان آورده ایم. این پلتفرم به پول آزاد اجازه خواهد داد تا با معرفی خدمات مالی دیجیتال نوآورانه و ارائه یك تجربه ی پرداخت راحت به کاربران ، رشد پول موبایل در سنگال را تسریع كند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

ساندیپ مهتا
[email protected]
+ 91-124-481-9000

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/995982/Comviva_Logo.jpg

SOURCE Comviva

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید