رفتن به نوشته‌ها

Arria NLG و BNY ملون برای تبدیل داده ها به تجزیه و تحلیل با استفاده از فناوری زبان طبیعی همکاری می کنند

وی گفت: “فناوری هوش مصنوعی زبان طبیعی ما به تولید بینش ها و روایت های خودکار در زمان واقعی ، به زبان ساده و آسان درک ، مستقیماً از داده ها کمک می کند.” شارون دانیلزمدیر اجرایی Arria NLG. “ما خوشحالیم که سرعت منابع جدید بالقوه آلفا دست نخورده را برای مشتریان راه حل های داده و تجزیه و تحلیل BNY ملون تسریع می کنیم تا به آنها کمک کنیم تا تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه تری بگیرند و دارایی های خود را به طور مؤثرتر افزایش دهند.”

اکنون مشتریان می توانند از قابلیت های پیشرفته و پیشرفته تولید زبان طبیعی آریا که در مجموعه راه حل های Eagle Performance and Management Data داده شده است استفاده کنند. Arria NLG با همکاری فناوری فن آوری مالی BNY Mellon به مشتریان کمک می کند تا تجزیه و تحلیل داده های خود را تسریع کرده و داده ها را به زبان و بینش ها به دسته بندی داده های سرمایه گذاری از جمله مدیریت نمونه کارها ، اندازه گیری عملکرد و تجزیه و تحلیل انتساب.

وی گفت: “ما از ارائه قابلیت های NLG Arria در بستر پیشرو ما برای کمک به مشتریان در پاسخگویی به نیازهای انطباق ، ضمن پاسخگویی به تغییرات نظارتی و دائمی در بازار ، هیجان زده هستیم.” چارلز تسنرمدیر جهانی راه حل های داده و تحلیلی در BNY Mellon. “این همکاری به مشتریان کمک می کند تا بازخورد حرفه ای مداوم و بی طرفانه تولید کنند ، گزارش دهی داده ها را گسترش دهند و به طور قابل توجهی زمان و تلاش را در تجزیه و تحلیل حجم زیادی از داده ها کاهش دهند.”

اطلاعات بیشتری کسب کنید

درباره Arria NLG
Arria NLG رهبر جهانی در زمینه تولید زبان طبیعی (NLG) است ، شکلی از هوش مصنوعی که متخصص در استخراج بینش از منابع داده پیچیده و ارتباط آن اطلاعات به زبان طبیعی است (به عنوان مثال ، انگار که توسط آن نوشته یا گفته شده است) یک انسان) معماری API Arria امکان ادغام بدون درز با هر سیستم عامل BI ، ՀՀԿ یا VOICE را فراهم می آورد.

Arria دارای بیشترین غلظت دانش در NLG در جهان و پرتفوی فزاینده ثبت اختراعات ، با 27 اختراع ثبت شده اصلی NLG است. گروه Arria از مشتریهای بزرگ بین المللی که به سرعت در حال رشد هستند ، از جمله بانک ها ، خدمات مالی ، بیمه ، داروسازی ، کالاهای مصرفی ، اخبار و رسانه ها اکنون با استفاده از پلتفرم استودیوی NLG گزارش های خودکار NLG محور را در سازمان های جهانی خود اجرا می کنند. از آریا. اطلاعات اضافی در www.arria.com در دسترس است.

مخاطب رسانه ای: لیندسه مانا
معاون ارشد توسعه تجارت و مشارکت ها
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1164247/BNY_Mellon.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1164169/Arria_NLG_Logo.jpg

SOURCE Arria NLG

پیوندهای مرتبط

http://www.arria.com

SOURCE Arria NLG

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.