رفتن به نوشته‌ها

6 سوال برای پرسیدن هنگام پرداخت وام در هنگام کرونوویروس ، از myFICO

سان خوزه ، کالیفرنیا، 5 مه سال 2020 / PRNewswire / – از آنجا که تأثیرات مالی همه گیر کوروی ویروس توسط بیشتر آمریکایی ها احساس می شود ، بسیاری از مردم در مورد نحوه پرداخت صورتحساب خود به موقع نگران هستند. myFICO 6 سؤال را که همه باید هنگام تعویق پرداخت وام در نظر بگیرند ، ارائه می دهد.

برای آموزش وام و اعتبار بیشتر ، به وبلاگ myFICO به آدرس https://www.myfico.com/credit-education/blog مراجعه کنید

اگر اتفاقاً در این شرایط قرار دارید بهترین راهکار این است که در اسرع وقت با وام دهندگان خود تماس بگیرید (ترجیحاً) قبل از برای پرداخت وضعیت خود و جستجوی کمک خبر خوب این است که بیشتر وام دهندگان برنامه هایی را برای کمک به مشتریان تحت تأثیر خود در دست دارند. ممکن است درباره تحمل وام ، برنامه پرداخت معوق ، پرداخت معوق ، مدت زمان پرداخت و برنامه های مشابه شنیده یا خوانده باشید.

اما این اصطلاحات به چه معنی است و چگونه کار می کنند؟

با تحمل وام، وام دهنده به وام گیرنده این امکان را می دهد که برای مدت کوتاه مدت موقت ، مبلغی را پرداخت کند یا هیچ پرداختی را پرداخت نکند. با یک برنامه پرداخت معوق، وام دهنده به طور موقت تعلیق می کند پرداختهای شما برای یک دوره زمانی هیچکدام از این موارد “آزاد” نیستند – احتمالاً پیش بینی می شود که پس از اتمام طرح تسویه حساب یا طرح پرداخت معوق ، مبلغ بدهی را بپردازید. یک تفاوت اساسی در برنامه های پرداخت معوق در مورد وام های فدرال یارانه ای (وام های دانشجویی به عنوان رایج ترین نمونه) وجود ندارد. احتمالاً بهره با سایر وامها در یک برنامه پرداخت معوق و با تحمل تسویه حساب افزایش می یابد.
هر وام دهنده همچنین تعیین می کند که هر گونه هزینه های مرتبط با آن ، تعهدات تعهدی و دوره های فضل (یک دوره فیض مدت زمان مشخصی پس از موعد مقرر است که در طی آن پرداخت بدون مجازات انجام می شود) درمان می شود. در پایان برنامه موقت از شما انتظار می رود مبلغ پرداختهای به تعویق افتاده را پرداخت کنید. چندین روش پرداخت وجود دارد ، از جمله از طریق مبلغی به طور کامل تا یک تاریخ معین ، یا اینکه وام دهنده ممکن است پایان مدت وام را با ماههای “x” تمدید کند یا ممکن است آنها برای پرداخت مدت زمانی کوتاه به پرداخت ماهانه بزرگتر نیاز داشته باشند. مبلغ معوق

شرایط برنامه استقامت یا برنامه پرداخت معوق به احتمال زیاد در مورد وام دهنده متفاوت خواهد بود ، بنابراین حتما سؤالاتی بپرسید تا مطمئن شوید که دقیقاً می دانید برای چه چیزی ثبت نام کرده اید.

6 سؤال در مورد تعویق پرداخت وام در نظر بگیرید

  1. آیا می توانم مبلغ پرداخت ماهانه را به طور کامل موکول کنیم یا چقدر می توان مبلغ پرداخت خود را کاهش داد؟
  2. چند ماه؟
  3. اگر برای وام وام مسکن که در آن سرویس دهنده نیز پرداخت مالیات / بیمه املاک شما را مدیریت می کند ، آن پرداخت ها را تحت تأثیر برنامه قرار می دهد (اگر اصلاً)؟
  4. در پایان برنامه از من چه چیزی انتظار می رود؟ مبلغ یکپارچه ، مبلغ ماهانه بالاتری؟
  5. آیا در این برنامه هزینه ای (هزینه های دیرهنگام) متحمل می شود؟
  6. چگونه این امر به سازمانهای گزارشگری اعتبار گزارش می شود؟ آیا وضعیت حساب به صورت “فعلی” گزارش می شود (یعنی به عنوان توافق شده پرداخت می شود)؟

صادرکنندگان کارت همچنین مشتریان خود را که تحت تأثیر coronavirus قرار گرفته اند تشویق می کنند در صورت بروز مشکلات مالی ، به نتیجه برسند.

برخی از نمونه گزینه های تسکین دهنده اضافی ارائه شده است:

  • چشم پوشی از هزینه های دیرهنگام یا پرداخت چک های برگشتی
  • چشم پوشی یا کاهش هزینه های بهره برای مدت زمانی مشخص
  • افزایش موقتی در حدود کارت اعتباری
  • حداقل مبلغ پرداخت را کاهش دهید

توجه داشته باشید ، گزارش یک حساب کاربری در حال تحمل یا یک برنامه پرداخت معوق تنها توسط FICO منفی تلقی نمی شود.® امتیازات با این حال ، اطلاعاتی که وام دهنده شما احتمالاً به طور مرتب در حساب خود به روز می کند ، در حالی که از تحمل ، مانند موجودی موجود و وضعیت پرداخت ، همچنان در FICO در نظر گرفته می شود.® محاسبه امتیاز به این ترتیب ، شما می خواهید با وام دهنده خود در مورد چگونگی قصد گزارش این اطلاعات در حالی که حساب در این وضعیت معوق قرار دارد ، بررسی کنید.
از کلاهبرداری های احتمالی که در آن کلاهبرداران با وام دهنده معتبر عمل می کنند ، محتاط باشید با شما تماس بگیرید در مورد وضعیت مالی شما هرگز اطلاعات محرمانه مانند نام ، گذرواژه ، SSN ، PIN یا سایر اطلاعات حساب را در این مورد به اشتراک نگذارید. برای اطمینان از اینکه مستقیماً با وام دهنده خود در تعامل هستید ، آویزان شوید و با وام دهنده تماس بگیرید.
هرچه به آن گفته شود – تحمل ، تعویق ، تعلیق پرداخت وام یا تعویق – مطمئن شوید كه طبق توافق شده تا زمانی كه برنامه امداد رسانی به طور رسمی توسط وام دهنده شما تأیید شود ، پرداخت می كنید. توجه داشته باشید ، این ترتیبات موقتی هستند و اگر می خواهید برنامه را تمدید کنید مجبور به استفاده مجدد از برنامه هستید.

درباره myFICO

myFICO درک و اعتبار خود را با نمرات FICO® ، گزارش های اعتباری و هشدارها از هر 3 دفاتر اداری آسان می کند. myFICO تقسیم مصرف کننده FICO است – نمرات FICO خود را از افرادی بگیرید که نمرات FICO را دریافت می کنند. برای اطلاعات بیشتر به https://www.myfico.com مراجعه کنید

منبع myFICO

لینک های مربوطه

https://www.myfico.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.