رفتن به نوشته‌ها

Mindtech Global Limited تیم اجرایی را با افزودن جاستین بروندر از مایکروسافت تقویت می کند

مدیر عامل شرکت Mindtech گفت: “جاستین دانش گسترده ای را در مورد اجرای واقعی سیستم های هوش مصنوعی به Mindtech می دهد.” استیو هریس. “وی نقش اساسی در مدیریت و توسعه راه حل های هوش مصنوعی برای مشتریان Mindtech ایفا می کند و همچنین به هدایت نقشه راه محصول و تمرکز تحقیقاتی شرکت ما کمک می کند.”

هریس اضافه کرد: جاستین همچنین بر روی برنامه تحقیقاتی Mindtech تمرکز خواهد کرد و به جنبه های بسیاری از استفاده از داده های مصنوعی و واقعی برای آموزش می پردازد. او به دنبال روشهای مؤثر در کاهش تعصب ، تأثیرات معماری شبکه جدید در مورد نیاز داده ها و چگونگی بهینه سازی گردش کار کلی مدیریت داده ها برای تولید دقیق ترین نتایج خواهد بود. جاستین یافته های خود را در کنفرانس های پیشرو AI مانند CVPR ، ICML و NeurIPS ارائه می دهد.

قبل از مایکروسافت ، جاستین در Resnick Investments مشغول به کار بود که در آنجا مشاور 65 سرمایه گذاری سری 65 مجوز شده بود ، زیرا با گسترش Mindtech پایه بودجه خود در سال 2020 ، ارزشمند خواهد بود.

جاستین همچنین در کاردینال بهینه سازی مشغول به کار شد و در آنجا در چندین پروژه در دنیای واقعی شرکت داشت که شامل درک رفتاری از محیط های مختلف و تجزیه و تحلیل داده های بصری آنها برای حل مشکلات آنها می شد.

درباره Mindtech Global

Mindtech Global limited یک راه اندازی مبتنی بر انگلستان است که بر ایجاد سیستم های آموزشی AI برای تسریع در توسعه سیستم های AI تمرکز دارد. اولین محصول Mindtech ، Chameleon ، در Q3 2019 اعلام شد. Chameleon یک پلت فرم آموزش کامل AI است که به منظور ایجاد داده های مصنوعی و مدیریت داده های مورد نیاز برای آموزش سیستم های AI طراحی شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.linkedin.com/in/justinbronder/ مراجعه کنید ، به https://www.mindtech.global/ وارد شوید یا با آن تماس بگیرید [email protected]

SOURCE Mindtech Global Ltd

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.