رفتن به نوشته‌ها

Hamamatsu دوربین سنسور ORCA-Fusion BT sCMOS را راه اندازی می کند

BRIDGEWATER ، نیوجرسی، 5 مه 2020 / PRNewswire / – ده سال پیش ، تجاری سازی اولین دوربین ها با سنسور sCMOS (علمی CMOS) نقطه عطف مهمی را در زمینه تصویربرداری علمی نشان داد.

امروز هماماتسو فوتونیکس تحول جدیدی از برند ORCA را ارائه می دهد ، پیشرو در بازار دوربین های سنسور sCMOS – ORCA-Fusion BT.

این دوربین مشخصات دقیق ORCA-Fusion را به خود می گیرد: سر و صدای خواندن فوق العاده کم ، یکنواختی شبیه به یک سنسور CCD ، سرعت فریم بالا – و این ترکیب ها را با یک سنسور با راندمان کوانتومی بالا و ترکیب می کند. با نورپردازی بهبود یافته برای دستیابی به نهایت کارایی در دوربین sCMOS.

زیبایی واقعی ORCA-Fusion BT همان کاری است که می توانید با ترکیبی از تشخیص و مجموعه فوتون استثنایی انجام دهید. کمرنگ ترین سوفل سیگنال را تجسم کنید ، از بینایی کوچکترین فوتون با نسبت سیگنال به نویز ، تصاویر بصری چشمگیر به دست آورید ، حوادث زمانی قبلی حل نشده را ضبط کنید و روش های محاسبه را با اطمینان به کار گیرید.

ORCA-Fusion BT به صورت هدفمند برای پیچیده ترین آزمایش های تصویربرداری از سطح زمین طراحی شده است ، اما همچنین در هر برنامه ای که به ترکیبی از یکنواختی ، راندمان کوانتومی بالا و نسبت سیگنال نیاز داشته باشد ، ممتاز خواهد بود. سر و صدای زیاد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ORCA-Fusion BT ، از جمله قیمت گذاری و زمان تحویل ، لطفا با شرکت Hamamatsu با شماره 1-800-524-0504 تماس بگیرید یا به وب سایت دوربین ما مراجعه کنید: https: // www .hamamatsucameras.com.

درباره شرکت Hamamatsu
شرکت Hamamatsu تابعه شرکت آمریکایی شمالی Hamamatsu Photonics K.K (ژاپن) ، تولید کننده پیشرو دستگاه های اندازه گیری و تولید نور مادون قرمز ، قابل مشاهده و ماوراء بنفش است. این دستگاه ها شامل فتودیودها ، نوری کننده های سیلیکون ، لامپ های نوری ، منابع نور علمی ، ردیاب های مادون قرمز ، سنسورهای تصویر ، طیف سنج و دوربین هستند. این شرکت مادر با انجام تحقیقات عمیق ، به پیشرفت فوتونیک اختصاص داده است. این فلسفه کسب و کار منجر به تولید محصولاتی برجسته می شود که در برنامه های علمی ، صنعتی و تجاری در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

اعتقاد بر این است که اطلاعات ارائه شده توسط شرکت Hamamatsu قابل اعتماد است. با این حال ، این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه عدم دقت و یا عدم توجه به عهده نمی گیرد. مشخصات بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.

پیوندهای مرتبط

http://www.hamamatsu.com

منبع شرکت Hamamatsu

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.