رفتن به نوشته‌ها

Hamamatsu دوربین sCMOS ORCA-Fusion BT را معرفی می کند

BRIDGEWATER ، نیوجرسی، 4 مه 2020 / PRNewswire / – یک دهه پیش ، ظاهر دوربین های مبتنی بر مبدل ها CMOS علمی (sCMOS) نقطه عطف قابل توجهی در ضبط تصویر برای اهداف علمی به ارمغان آورده است.

امروز ، Hamamatsu Photonics نسخه جدیدی از ORCA ، بهترین مارک دوربین sCMOS را در بازار معرفی می کند – ORCA-Fusion BT.

دستگاه ترکیبی از مشخصات ORCA-Fusion سازگار نیست: سطح سر و صدای فوق العاده کم ، ویژگی یکدستی برای CCDs و تعداد زیادی فریم گرفته شده در ثانیه با راندمان کوانتومی بالا به دست آمده به لطف ساخت و ساز نازک آن ، که این امکان را به شما می دهد تا به بالاترین عملکرد ماتریس sCMOS برسید.

زیبایی واقعی دوربین ORCA-Fusion BT در کاربردهای عملی ترکیبی از تکنولوژی تشخیص و جمع آوری منحصر به فرد فوتون است. ضعیف ترین ضعیف را ضبط کنید ، تصاویر خیره کننده را با نسبت سیگنال به نویز بالا بر اساس تعداد کمی فوتون ثبت کنید ، حوادثی را که پیش از ثبت نام نکرده اید تماشا کنید و از روش های محاسبه آرام استفاده کنید.

ORCA-Fusion BT از زمین تا به ویژه برای سخت ترین آزمایش های علمی شامل ضبط تصویر طراحی شده است ، اما همچنین با هر برنامه ای که نیاز به ترکیبی از همگن ، راندمان کوانتومی بالا و نسبت سیگنال به نویز داشته باشد ، مقابله می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ORCA-Fusion BT ، از جمله قیمت و زمان تحویل ، با شرکت Hamamatsu با شماره 1-800-524-0504 تماس بگیرید یا به وب سایت محصول مراجعه کنید ، https://www.hamamatsucameras.com.

شرکت هماماتسو

شرکت Hamamatsu یک شرکت تابعه از Hamamatsu Photonics K.K است. (ژاپن) ، تولید کننده پیشرو تجهیزات برای تولید و اندازه گیری نور مادون قرمز ، قابل مشاهده و ماوراء بنفش. اینها شامل فتودودیودها ، نوری کننده های سیلیکون ، لامپهای نوری ، منبع نور برای تحقیقات علمی ، آشکارسازهای مادون قرمز ، طیف سنج و دوربین است. Hamamatsu Photonics K.K. تلاش می کند تا از طریق طیف گسترده ای از تحقیقات علمی ، فوتونیک را توسعه دهد. فلسفه این شرکت به ایجاد محصولات مدرن که در سراسر جهان برای کاربردهای علمی ، صنعتی و تجاری استفاده می شود ، کمک می کند.

اطلاعات ارائه شده توسط شرکت Hamamatsu قابل اعتماد می باشد. با این حال ، ما مسئول هر گونه عدم دقت و یا عدم احتمال احتمالی نیستیم. مشخصات دستگاه بدون اطلاع قبلی تغییر می کند.

پیوندهای مرتبط

http://www.hamamatsu.com

منبع شرکت Hamamatsu

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.