رفتن به نوشته‌ها

فروش برق ویلیس از تگزاس (غربی) جوایز ISO 9001: 2015 را دریافت کرد

هوستون، 4 مه 2020 / PRNewswire / – فروش برق ویلیس از تگزاس (“وست” یا “شرکت”) خوشحال است اعلام کند که از سال 2001 گواهینامه جهانی ISO 9001: 2015 به رسمیت شناخته شده اعطا شده است. 8 آوریل 2020. یک ممیزی ثبت نام جامع برای دستیابی به گواهینامه ISO توسط گواهینامه ثبت مستقل DAS ، یکی از ارگانهای معتبر برتر جهان انجام شده است.

آنجی ویلیس – رئیس جمهور غربی اظهار داشت: “ما بسیار مفتخر و هیجان زده هستیم که این رویداد مهم را برای شرکت خود رقم زدیم که نشان دهنده یک دستاورد بزرگ برای تیم متخصصان اختصاصی ما است. این گواهینامه به تمایز ما از همسالان ما کمک می کند و گواهی بر تعهد وسترن است. کیفیت در سراسر فرآیند تولید ما است. وست یک تجارت متعلق به جانبازان است ، به همین ترتیب ، ما معتقدیم که این گواهینامه برای ارائه راهکارهای نوآورانه ، با کیفیت بالا و متمرکز بر مشتری به مشتریان ما ضروری است. “

وسترن با ارزیابی رویه های موجود و هم ترازی آنها با الزامات ISO ، در نوامبر سال 2019 آماده سازی برای صدور گواهینامه را آغاز کرد. ممیزی ISO توسط گواهینامه DAS بعداً در مارس سال 2020 آغاز شد. در این مدت ، تیم آنها مجموعه گسترده ای از آزمایشات مربوط به انطباق را انجام دادند که به نتیجه موفقیت آمیز ممیزی دقیق و اعطای متعاقباً صدور گواهینامه در آوریل سال جاری رسید.

صدور گواهینامه DAS توسط UKAS Accreditation ، نهاد ملی اعتباربخشی دانشگاه معتبر شناخته شده است انگلستان، یکی از محبوب ترین نشانه های اعتبار سنجی در جهان است. (www.dascertificationusa.com)

تأسیس در سال 1998 ، West یک زن تولید کننده پیشرو در پانل های کنترل صنعتی دارای مجوز UL است و متخصص در تجهیزات مناطق سخت و خطرناک است. این شرکت محوطه های لیست شده و ATEX مورد تایید و پانل های کنترل صنعتی را در اختیار شما قرار می دهد و توزیع کننده تجهیزات الکتریکی با کیفیت برای تأمین کننده صنعتی ، نصب شده و کاربر نهایی است. مشتریان غربی شامل CenterPoint Energy ، Schlumberger و Thermon Inc. هستند و توسط UL مجوز تولید پانل های کنترل صنعتی را طبق استاندارد UL 508A ، 698A و NNNY دریافت کرده اند. (* دارای مجوز به عنوان یک مرکز تجاری – از نظر تاریخی مورد استفاده تجارت نیست ایالت تگزاس)

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:
آنجی ویلیس در [email protected]
شان ویلیس در [email protected]

Wفروش برق ایلس تگزاس (غرب)
6616 جاده گانت
شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا 77066
(281) 469-1268
www.williselectraulsales.com

منبع فروش برق ویلیس تگزاس (غرب)

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.