رفتن به نوشته‌ها

KT Corp. Files گزارش سالانه در مورد فرم 20-F

سئول، کره جنوبی، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت KT (NYSE: KT) ، کره جنوبی بزرگترین شرکت تلفن و اینترنت ، امروز اعلام کرد که گزارش سالانه خود را در مورد فرم 20-F برای سال گذشته ارائه داده است 31 دسامبر 2019 با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از ایالات متحده. این گزارش را می توان در وب سایت انگلیسی KT به آدرس https://corp.kt.com/eng در بخش سرمایه گذاران تحت گزارش تجارت و همچنین پایگاه داده ادگار SEC در www.sec.gov قابل دسترسی دانست. سهامداران همچنین می توانند با ارسال نامه الکترونیکی به بخش IR شرکت به آدرس IR [email protected].

درباره شرکت KT (KRX: 030200؛ NYSE: KT)

شرکت KT ، کره جنوبی بزرگترین ارائه دهنده خدمات ارتباطات از راه دور ، که در سال 1981 تحت قانون تجارت تجارت دوباره تاسیس شد ، عصر نوآوری ها در متصل ترین کشور جهان را رهبری می کند. این شرکت با داشتن سیم / بی سیم با سرعت بالا و فناوری جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو چهارمین انقلاب صنعتی است. KT اولین شبکه تجاری 5G سراسر کشور را در جهان راه‌اندازی کرد 3 آوریل 2019، پس از نمایش موفقیت آمیز اولین خدمات آزمایشی 5G جهان در بازی های المپیک زمستانی PyeongChang در فوریه 2018. این یکی دیگر از نقاط عطف تلاش های مداوم KT برای ارائه محصولات و خدمات ضروری است زیرا می خواهد شرکت شماره 1 ICT و شرکت مردم باشد.

بیانیه های رو به جلو

این ارتباط شامل “بیانیه های آینده نگر” است که بر اساس انتظارات ، فرضیات ، برآوردها و پیش بینی های فعلی ما در مورد ما و صنایعی که در آن فعالیت می کنیم ، بنا شده است. اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و ابهامات مختلفی قرار دارد. به طور کلی ، این جملات آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “پروژه” ، “باید” و موارد مشابه شناسایی کرد. اصطلاحات. این اظهارات ، از جمله موارد دیگر ، بحث در مورد استراتژی تجاری و انتظارات مربوط به موقعیت بازار ما ، عملیات آینده ، حاشیه ها ، سودآوری ، نقدینگی و منابع سرمایه است. ما به شما هشدار می دهیم كه اتكا به هر عبارت آینده نگر مستلزم خطرات و عدم قطعیت ها است ، و این گرچه ما معتقدیم كه فرضیاتی كه گفته های آینده نگر ما در آن بنا شده اند منطقی هستند ، اما هر یك از این فرضیات می تواند نادرست باشد و به عنوان یک در نتیجه ، اظهارات آینده نگر مبتنی بر آن فرضیات می تواند نادرست باشد. ابهامات موجود در این رابطه شامل مواردی است که در فاکتورهای خطر در بالا بحث شده است ، محدود نمی شود. با توجه به این و عدم قطعیت های دیگر ، نباید نتیجه بگیرید که ما لزوماً به هرگونه برنامه و هدف یا نتایج مالی پیش بینی شده ای که در هر یک از بیانیه های آینده نگر به آنها اشاره شده است ، دست خواهیم یافت. ما متعهد نیستیم نتایج هرگونه تجدید نظر در این بیانیه های آینده نگر را منتشر کنیم تا منعکس کننده وقایع یا شرایط آینده باشد.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذار با ما تماس بگیرید:

جونگکوک لی
کارمندان IR ، شرکت KT
تلفن: +82 (2) 3495-5343
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE KT Corp.

لینک های مربوطه

https://corp.kt.com/eng

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.