رفتن به نوشته‌ها

Epson شروع به کار در رسانه های اجتماعی #FastFotoSweepstakes با حضور لوسیل و شوکل اون برای افتخار مادران این روز مادر

سواحل طولانی ، کالیفرنیا.، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – با نزدیک شدن به روز مادر ، شما ممکن است از خود بپرسید ، چگونه می توانم امسال مادر را احساس کنم که بیشتر ملت در خانه است؟ برای کمک به تشخیص و تجلیل از مادران در همه جا ، اپسون در حمایت از یک رسانه اجتماعی #FastFotoSweepstakes برای احترام به مادران و تشویق خانواده ها برای به اشتراک گذاشتن داستان های خود و آرزو می کند برای همه چهره های مادر یک روز مادر بسیار شاد به همراه ویژه 499 دلار قیمت گذاری برنده جایزه خود FastFoto® اسکنر عکس با سرعت بالا بی سیم. علاوه بر این ، اپسون ، شاکل اونیلو مادرش لوسیل روشهای خلاقانه ای را برای اتصال مجدد اجتماعی و دیجیتالی با خاطرات ارائه می دهند تا این روز مادر را به ویژه معنی دهند.

شاکی و لوسیل اونل در اپسون نمایش داده شده استآنچه را بی ارزش نگه داریدکمپین ، به اشتراک گذاشتن خنده و آرامش خاطراتی هنگام اسکن عکسهای گرامی با هم. به افتخار روز مادر ، این کمپین از مردم دعوت می کند خاطرات مورد علاقه خود را از مادر در اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارند تا شانس برنده شدن در یک اسکنر FastFoto FF-680W را داشته باشند.1 این اسکنر با سرعت بالا باعث می شود مادران بتوانند خاطرات جبران ناپذیری را برای سالهای آینده حفظ کنند ، سازماندهی کنند و به اشتراک بگذارند.

دن مورفی ، رئیس ارتباطات بازاریابی بین المللی ، گفت: “با روز مادر در گوشه و کنار ، ما به مردم کمک می کنیم تا اهمیت زنده نگه داشتن داستانهای مهم خانوادگی را برای نسل های بعدی تأکید کنند و هیچ کاری بهتر از تاریخ ما در عکس ها نیست.” اپسون آمریکا، شرکت “با Epson FastFoto هدف ما این است که به دیگران الهام بخشیم تا هر لحظه از خانواده ، بزرگ و کوچک را گرامی داشته باشند ، به خصوص در این زمان دشوار.”

در حالی که ممکن است روز مادر از فاصله دور جشن گرفته شود ، متخصصان می گویند که برقراری ارتباط و صحبت با مادر می تواند به کاهش استرس کمک کند.2 این روز مادر ، به دنبال راه هایی برای گذراندن زمان با مادر باشید ، حتی اگر هزاران مایل بین شما باشد. و چه راهی بهتر برای جشن گرفتن مادر از برنامه ریزی یک مهمانی خانوادگی آنلاین و اشتراک گذاری نمایش پرده ای از همه بزرگترین خاطرات دلچسب شما اسکن و ترمیم شده است. بعد از جشن ، به راحتی آلبوم عکس دیجیتالی تازه ایجاد شده را از طریق راه حل های ذخیره سازی ابر مانند Dropbox و Google Drive به اشتراک بگذارید. حتی بعد از روز مادر ، می توانید به اشتراک گذاشتن آن تصاویر گرامی برای ایجاد هدایای ویژه خانوادگی در طول سال ، مانند لیوان های شخصی قهوه ، تقویم ها ، پد موس ، دیوارهای عکس و موارد دیگر بپردازید.

قیمت گذاری روز مادر اپسون و هدیه دادن
اپسون قیمت های شگفت انگیز روز مادر را ارائه می دهد ، که از طریق فروشگاه الکترونیکی اپسون موجود است و خرده فروشان و خیاط های الکترونیکی را انتخاب می کند. اسکنر Epson FastFoto FF-680W با قیمتی از Epson.com در دسترس خواهد بود 499 دلار بعد از تخفیف تبلیغاتی ، از 5 مه شروع می شود و تا روز مادر ادامه می یابد (10 مه) برای اطلاعات بیشتر و در دسترس بودن ، لطفاً مراجعه کنید https://epson.com/fastfoto-photo-document-scanner.

جزئیات جارو کشیدن
به سادگی بهepson در فیس بوک یاepsonamerica در اینستاگرام یا توییتر بروید و با استفاده از هشتگ #FastFotoSweepstakes در مورد پست خود اظهار نظر کنید.1 پنج برنده برای دریافت اسکنر FastFoto انتخاب می شوند که در ابتدا یک برنده انتخاب می شود 5 مه منتهی به روز مادر ، 10 مه. برای جزئیات کامل و قوانین جاروها ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://epson.com/fastfoto-sweepstakes

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپسون ، به این قسمت مراجعه کنید www.epson.com.

درباره اپسون
اپسون یک رهبر فناوری جهانی است که با اتصال افراد ، اشیا و اطلاعات با فناوریهای کارآمد ، جمع و جور و دقیق اصلی خود ، ضروری به جامعه تبدیل شده است. این شرکت بر روی نوآوریهای رانندگی و بیش از انتظارات مشتری در جوهر افشان ، ارتباطات تصویری ، پوشیدنی و روباتیک متمرکز است. اپسون به سهم خود در تحقق جامعه پایدار و تلاش های مداوم خود در تحقق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد افتخار می کند.

رهبری شده توسط ژاپنشرکت Seiko Epson مستقر ، در سراسر جهان گروه Epson فروش سالانه بیش از 1 تریلیون JPY.
global.epson.com/

اپسون آمریکا، شرکت ، مستقر در ساحل لانگ ، کالیفرنیا، دفتر مرکزی منطقه ای اپسون برای ایالات متحده است ، کاناداو آمریکای لاتین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپسون ، لطفاً به آدرس: epson.com مراجعه کنید. همچنین ممکن است با آنها ارتباط برقرار کنید اپسون آمریکا در فیس بوک (facebook.com/ اپسون) ، توییتر (twitter.com/EpsonAmerica) ، YouTube (youtube.com/user/EpsonTV/) ، و اینستاگرام (instagram.com/EpsonAmerica).

EPSON و FastFoto علائم تجاری ثبت شده هستند و EPSON فراتر از دید شما یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت Seiko Epson است. سایر نامهای تجاری و مارک های تجاری علائم تجاری و / یا علائم تجاری ثبت شده شرکتهای مربوطه می باشند. اپسون همه حقوق قانونی این علائم را انکار میکند. کپی رایت 2020 Epson America، Inc.

1الزام برای خرید نیست؛ فقط ما؛ در صورت ممنوع ، باطل است. فقط 18؛ محدودیت اعمال می شود؛ برای قوانین کامل و جزئیات لطفاً به آدرس https://epson.com/fastfoto-sweepstakes مراجعه کنید
2منبع: دانشگاه ویسکانسینمدیسون “آواز اجتماعی می تواند اکسی توسین را در انسان آزاد کند” (2010)

منبع اپسون آمریکا، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.epson.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.