رفتن به نوشته‌ها

ضبط برای شرکت رسانه ای پلینت با وجود بحران کرونا

STOCKHOLM، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت خدمات رسانه ای Plint in گوتنبرگ فقط در پنج سال گذشته فروش خود را افزایش داده است 11 متر به یک باور نکردنی 236 متر (SEK) ، نرخ رشد بیش از 2000٪ است. صورتهای مالی تازه منتشر شده برای سال 2019 برای سال 2019 باز هم نشانگر قدرت دیگری است. علاوه بر این ، با وجود بحران جهانی کرونا ، سه ماهه اول سال 2020 نیز قوی تر از حد انتظار بود. janrjan Serner ، مدیر عامل شرکت Plint می گوید: “طی 2-3 سال انتظار داریم بیش از نیم میلیارد دلار تبدیل شود.”

در بحران جهانی تاج ، دو شرکت رسانه ای وجود دارند که به سرعت و با سودآوری بالا در حال گسترش هستند. یکی از آنها غول جریان آمریکایی Netflix و دیگری سوئدی پلینت است که یکی از شرکای استراتژیک نتفلیکس برای بومی سازی زبان فیلم ها و سریال های تلویزیونی است.

هنگامی که بخش های بزرگی از جهان از ژانویه به ویروس Corona مبتلا شده اند ، تقاضای سرگرمی در خانه پخش شده است به میلیون ها مشترک مشترک منجر شده است ، و بنابراین کار بیشتری برای مدیران پروژه و مترجمان در Plint در گوتنبرگ و بورس در سال 2019 ، فروش و سود هر دو رکورد جدیدی به خود گرفت ، که صورت های مالی اخیر نشان می دهد ، با شروع سال 2020 نیز بهتر از حد انتظار است.

با اخیراً نتفلیکس مشتری کلیدی که اخیراً گزارش داده است که تقریباً 16 میلیون مشترک جدید در سه ماهه اول سال 2020 دریافت کرده است ، پایگاه مشتری این شرکت به ویژه در سالهای اخیر قوی شد. خاورمیانه، آمریکای لاتین، آسیای شرقی و استرالیا. این امر به نسخه های زبان به عربی ، اسپانیایی و چینی از جمله موارد دیگر نیاز دارد.

اریجان سرنر می گوید: “نتفلیکس کارهای زیادی را به پیش می برد. در سه ماهه اول سال جاری ، فروش پلینت در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 تقریباً 75٪ افزایش یافته است.”

در سال 2018 ، Plint سریعترین شرکت زبان در جهان در طاقچه های خاص خود (به اصطلاح ارائه دهندگان خدمات زبان ، LSP) بود. طی سه سال گذشته ، این شرکت به طور متوسط ​​132 درصد در سال رشد کرده است. پاییز گذشته ، پلینت به عنوان یکی از داغترین شرکت های کوچک در کشور شناخته شد سوئد در مورد رتبه بندی داژن صنعت به اصطلاح “شرکت های گاسل”.

در شرایطی که بسیاری از صنایع در انتظار کاهش هستند ، هدف پلینت دو برابر شدن اندازه آن تا سال 2022 و تبدیل بیش از 500 میلیون نفر است. علاوه بر این ، برای نزدیکتر شدن به بازار داخل و اطراف آن هالیوود، پلینت دفتر را در لس آنجلس سال گذشته – که 9 ساعت بعد از آن است سوئد.

وی گفت: “بسیاری از شرکت های رسانه ای و استودیوهای زبان با مشکلاتی روبرو هستند که تولید فیلم های جدید و سریال های تلویزیونی در پشت مشعل قرار گرفته است. اما به نظر می رسد که هم ما و هم نتفلیکس وضعیت بهتری داریم. ما هجوم سفارشات زیادی داریم و دریافت کرده ایم. چندین درخواست امیدوارکننده از شرکتهای رسانه ای در اروپا و سازمان های بین المللی ، “می گوید janrjan Serner.

یكی از مهمترین دلایلی كه پلینت تاكنون بحران كرونا را به خوبی مدیریت كرده است ، ناشی از سیستم رایانه ای بی نظیر و مبتنی بر ابر است كه برای مدیریت ترجمه ها و گردش كار ایجاد شده است. نامیده می شود هسته اصلی پلینت و یک موفقیت تکنولوژیکی و اثبات شده با موفقیت است. تعداد کمی از شرکت ها می توانند ابزاری مشابه پیشرفته را برای مدیریت فرآیندهای پیچیده ای که پیش از آغاز فیلم ها و سریال های تلویزیونی در سطح بین المللی و در نسخه های مختلف زبان ارائه می دهد ، ارائه دهند. هسته اصلی پلینت کاملاً دیجیتالی و مبتنی بر ابر است ، تولید زبان در جریان بحران کرونا تقریباً بدون مانع ادامه یافته است. به این ترتیب ، مشتریان ، مدیران پروژه و شبکه بین المللی مترجمان توانسته اند با پشتیبانی از خانه از خانه کار کنند هسته اصلی پلینت و خدمات کنفرانس مبتنی بر وب.

حقایق در مورد پلینت

تا سال 2019 ، Plint نامیده می شد Nordisk Undertext. این شرکت در سال 2002 توسط مترجمان Per Nauclér و Mikael Fröling که 82 درصد از این شرکت را دارند ، تأسیس شده است. علاوه بر Netflix ، هر دو Amazon و Viacom خریداران مهم خدمات ترجمه و راه حلهای فنی هستند. جهانی سازی و دیجیتالی شدن صنعت صنعت رسانه را تغییر می دهند – با دیدن تلویزیون و فیلم از طریق سرویس های مختلف جریان ، الزامات محلی سازی زبان محلی را افزایش می دهد. پلینت حدود 40 کارمند تمام وقت و شبکه جهانی بیش از هزار مترجم دارد. به طور متوسط ​​، این شرکت بین سال های 2017-2019 132 درصد در سال رشد کرده است.

خلاصه پنج سال


2015

2106

2017

2018

2019

گردش مالی خالص ، tkr

11 358

20 079

44 961

165 903

236 418

سود عملیاتی ، tkr

1 191

3 960

6 713

16 799

21 139

لبه

10٪

20٪

15٪

10٪برای نظرات و مصاحبه ها:
janrjan Serner ، مدیرعامل
[email protected]
موبایل + 070-813 44 82.

مصاحبه های فردی از طریق تیم های Microsoft انجام می شود. لطفاً از طریق ایمیل با Örjan Serner تماس بگیرید و یک وقت برای مصاحبه رزرو کنید و وی پیوند کنفرانس را به ایمیل شما ارسال می کند.

برای سوالات عملی با ما تماس بگیرید ایدا واسبرگ، [email protected].

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/plint/r/record-for-media-company-plint-desitely-corona-crisis،c3101799

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE Plint

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.