رفتن به نوشته‌ها

شركت فناوری مینیاپولیس كیوسك نوآوری امنیت بهداشتی را راه اندازی كرد كه به كمك به گسترش شیوع Covid-19 كمك می كند

این سیستم که با نام Sentry Health Kiosk ™ شناخته می شود ، با الهام از خط تولید شرکت های پارکینگ هوشمند بدون تماس ، در حال حاضر در شهرداری ها و دانشگاه های سراسر جهان نصب شده است. Sentry Health Kiosk k یک کیوسک غیر تماسی است که به طور خودکار دمای بدن را اندازه گیری و گزارش می کند ، بهداشت بهداشت دست را کنترل می کند و کنترل دسترسی را کنترل می کند – همه اینها ایجاد یک نتیجه حسابرسی کامل است.

این سیستم از فن آوری های ثبت شده MPS استفاده می کند تا امنیت و آرامش بیشتری را برای مصرف کنندگان ، کارمندان و کارفرمایان فراهم کند. همچنین با استفاده از یک عملکرد تشخیص اختیاری صورت ، می توانید از مطابقت با استانداردهای محلی نقاب سازی اطمینان حاصل کنید.

وی گفت: “مطالعات نشان می دهد که بیشتر افراد مبتلا به Covid-19 بدون علامت هستند ، به این معنی که داشتن وسیله ای که فقط دما را اندازه گیری می کند ، در بهترین حالت نامناسب است”. جو کالدولبنیانگذار Sentry Health. وی گفت: “به گفته متخصصان ، بهترین راه برای محافظت از خود و کاهش ویروس شستن دست ها به سادگی است. Kiosk Sentry Health تنها سیستمی است که هر دو مورد را برآورده می کند: اندازه گیری دما و نظارت بر بهداشت دست. اگر کسی باشد. روند را کامل نکنید ، شما به راحتی نمی توانید وارد شوید. ”

  • این فناوری همچنین امکان انتقال اطلاعات مربوط به سلامت شخصی و سایر داده ها ، چه از طریق تماس های ویدیویی از راه دور و محلی و چه از طریق صفحه تعاملی هوشمند را فراهم می کند.
  • MPS به طور قابل توجهی ظرفیت خود را برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد کیوسک گسترش می دهد.
  • این شرکت 5٪ از سود Sentry Health را برای نصب کیوسک در بانکهای مواد غذایی و سایر افراد غیرانتفاعی اهدا خواهد کرد.

درباره خدمات پارکینگ شهرداری (MPS)

MPS که در سال 2009 تأسیس شد ، یک رهبر در سیستم های پرداخت و بازرسی بدون تماس برای مؤسسات دولتی و خصوصی است. Sentry Health Kiosk بخشی از MPS است که در زمینه فناوری های تشخیص و پیشگیری برای خرده فروشان ، تولید کنندگان ، آژانس های دولتی ، مؤسسات آموزشی ، محیط های پزشکی و صنایع ورزشی و سرگرمی متمرکز است.

برای اطلاعات بیشتر و مشخصات محصول ، به سایت www.sentryhealth.life مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پارکینگ شهرداری به آدرس www.mpspark.com مراجعه کنید.

مخاطبین: جو کالدول [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1163291/Sentry_Health_Kiosk_Lobby_image.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1163292/Sentry_Health_Hand_sanitizer_image.jpg

SOURCE Sentry Health

پیوندهای مرتبط

https://www.sentryhealth.life

SOURCE Sentry Health

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.