رفتن به نوشته‌ها

شركت فناوری مینیاپولیس كیوسك ایمنی سلامت را به موفقیت می رساند كه به كاهش Spread of Covid-19 کمک می کند

این سیستم با نام Kiosk Health Sentry ™ شناخته می شود ، این سیستم از محصولات شرکت پارکینگ هوشمند بی دست و پا که در حال حاضر در شهرداری ها و محیط های دانشگاه در سراسر جهان نصب شده است ، الهام گرفته شده است. Sentry Health Kiosk k یک کیوسک غیر تماسی است که به طور خودکار دمای بدن را می گیرد و گزارش می دهد ، تصفیه دست را به شما موظف می کند و ضمن ایجاد ردیابی حسابرسی جامع ، کنترل دسترسی را کنترل می کند.

این سیستم از فناوری های ثبت شده MPS استفاده می کند تا بهترین امنیت و آرامش در کلاس را برای مصرف کنندگان ، کارمندان و کارفرمایان فراهم کند. همچنین با یک عملکرد تشخیص اختیاری صورت ، می تواند در مکانهایی که ماسک صورت لازم است از انطباق آن اطمینان حاصل کند.

وی گفت: “مطالعات نشان می دهد که بیشتر افراد مبتلا به Covid-19 بدون علامت هستند ، بنابراین داشتن وسیله ای که فقط دما می گیرد در بهترین حالت ناکافی است.” جو کالدولبنیانگذار Sentry Health. وی گفت: “به گفته متخصصان ، بهترین راه برای محافظت از خود و کاهش ویروس فقط شستن دست هاست. Sentry Health Kiosk تنها سیستمی است که هر دو جعبه را کنترل می کند – درجه حرارت خواندن و ضدعفونی کردن دست ها حسابرسی می شود. کالدول افزود: “این روند را تکمیل کنید ، آنها به سادگی نمی توانند وارد شوند.”

  • این فناوری همچنین می تواند نظرسنجی های مربوط به سلامتی شخصی و سایر اطلاعات ، از جمله تماس های ویدئویی از راه دور یا در محل را از طریق صفحه هوشمند تعاملی کیوسک امکان پذیر کند.
  • MPS به طور قابل توجهی ظرفیت خود را برای جابجایی تقاضای سریع کیوسک گسترش می دهد.
  • این شرکت 5٪ از سود Sentry Health را برای تهیه کیوسک به مواد غذایی و سایر سازمان های غیر انتفاعی اهدا خواهد کرد.

درباره خدمات پارکینگ شهرداری (MPS)

MPS که در سال 2009 تأسیس شد ، یک رهبر در سیستم های پرداخت و اجرای بی دست و پا برای هر دو مؤسسه دولتی و خصوصی است. Sentry Health Kiosk بخشی از MPS است که بر روی فناوری های تشخیص و پیشگیری برای خرده فروشان ، تولید کنندگان ، موسسات دولتی ، مؤسسات آموزشی ، تنظیمات بهداشت و درمان و صنایع ورزشی و سرگرمی متمرکز است.

برای جزئیات بیشتر و مشخصات محصول ، به سایت www.sentryhealth.life مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پارکینگ شهرداری ، به www.mpspark.com مراجعه کنید.

مخاطب: جو کالدول [email protected]

SOURCE Sentry Health

لینک های مربوطه

https://www.sentryhealth.life

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.