رفتن به نوشته‌ها

اولین ساعت آنالوگ جهانی MuchBetter و Winwatch با “شیشه پرداخت” راه اندازی کردند

لندن، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – برنامه پرداخت MuchBetter و ارائه دهنده شیشه های ساعت هوشمند سوئیس ، Winwatch ، با هم همکاری کرده اند تا یک ساعت فولادی پرداخت آنالوگ منحصر به فرد با قابلیت پرداخت هوشمند را راه اندازی کنید. این اولین ساعت است که از شیشه پرداخت “STISS®” استفاده می کند ، یک شیشه یاقوت کبود فوق العاده قوی که به فناوری پرداخت تزریق شده است. این اجازه می دهد تا پوشیدگان پرداخت های بدون تماس را تا 45 پوند تأمین کنند – محدودیت جدیدی که برای تشویق پرداخت های بدون تماس در طول بیماری همه گیر COVID-19 معرفی شده است. این ساعت برای افرادی که می خواهند ظاهر زیبا و ویژگی های یک ساعت مچی آنالوگ لوکس بی انتها ، اما با قابلیت پرداخت اختصاصی دارند ، مناسب است. همچنین از اشکالات ساعت های هوشمند مدرن مانند نیاز به شارژ منظم ، وابستگی به اینترنت ، منسوخ شدن فناوری و طراحی های بزرگ جلوگیری می کند.

Winwatch اولین شرکتی است که تراشه پرداخت (EMV) و آنتن را درون یک ساعت مچی شیشه ای بسته می کند ، نوع پرش فناوری که ممکن است از Q ساخته شده انتظار داشته باشید جیمز باند سازمان دیده بان ، و می تواند در میلیون ها مکان در سراسر جهان که Mastercardc بدون تماس پذیرفته شده است ، استفاده شود. این پیشرفت تکنولوژیکی می تواند باعث شود سریع و آسان برای هر تولید کننده ساعت بتواند ساعت پرداخت خود را ایجاد کند ، یا حتی مدل های موجود را با شیشه STISS (فن آوری Swiss Inside Smart Sapphire) بسازد. بلور یاقوت کبود اولین انتخاب برای ساعتهای رده بالا است و تقریباً به اندازه الماس قوی است.

با توجه به افرادی که بخاطر همهگیری COVID-19 می توانند از طریق تماس با ما هزینه پرداخت کنند ، MuchBetter انتظار افزایش تقاضا برای گزینه های پرداخت بی تماس با مخاطب را در بین عموم مردم و تولید کنندگان تماشای یکسان دارد. ساعت MuchBetter می تواند مانند هر کارت پرداخت بدون تماس هنگامی که کاربر آن را به کیف پول / برنامه MuchBetter خود جفت کرد ، استفاده شود. پرداخت ها از طریق کیف پول MuchBetter انجام می شود که می تواند توسط تلفن هوشمند تأمین شود ، هرچند که پوشنده ها نیازی به تلفن خود برای انجام پرداخت ندارند.

صندوقدار MuchBetter گفت: “ساعت های ساخته شده سوئیسی همیشه اوج طراحی ساعت هستند که اغلب از نسلی به نسل دیگر منتقل می شوند.” جنس بادر. “مردم ناراحت هستند که در ازای داشتن ساعت مچی هوشمند که ممکن است تنها طی چند سال منسوخ شود از ساعت مچی آنالوگ خود دست بکشند. به همین دلیل شکاف بزرگی در بازار وجود دارد تا افرادی که می بینند فواید برخی از ویژگی های هوشمند را اضافه می کنند. پرداخت به ساعت آنالوگ محبوب آنها – به ویژه اکنون که پرداختهای بدون تماس فقط برای مصرف عمومی بسیار مناسب نیستند بلکه برای سلامت عمومی اساسی هستند .پس از موفقیت بزرگ پیراهن هوشمند CashCuff MuchBetter و صفحه کلید پرداخت ما ، واقعاً هیجان زده می شویم مراقب بازار باشید. ”

مدیر عامل شرکت Winwatch گفت: “با ترکیب قابلیت های STISS در سطح اول جهانی با بهترین راه حل های پول الکترونیکی MuchBetter ، ما یک محصول لوکس واقعاً منحصر به فرد و مقرون به صرفه را ایجاد کرده ایم.” الکس کالبرماتن. وی گفت: “با استفاده از شیشه STISS و اجرای غیر تهاجمی و سر راست آن ، Winwatch ارتباط کاملی بین دنیای ساعت سازی و نیازهای جدید و فزاینده در رقابت برای مکان روی مچ دست است. به عنوان یک مرحله بعدی ما عینک های STISS خود را نیز ارائه خواهیم داد. به تولید کنندگان پیشرو در جهان با نام تجاری ساعت “.

درباره MuchBetter

MuchBetter ، که توسط MIR Limited UK Ltd اداره می شود ، یک صادر کننده پول الکترونیکی دارای مجوز و دارای مجوز FCA ، یک برنامه پرداخت جدید است. در دسترس در Android و iOS ، MuchBetter در سراسر EMEA پرداخت های آنلاین ، آفلاین و بدون تماس را آسان می کند. وجوه را می توان در زمان واقعی منتقل و دریافت کرد ، در حالی که ویژگی های ضد کلاهبرداری آن و استفاده از بهترین ها در فناوری کلاس باعث کاهش ریسک می شود.

درباره Winwatch

Winwatch Trade Ltd تولید کننده و توزیع کننده شیشه ساعت STISS® در سراسر جهان است. “Swiss Technology Inside Smart Sapphire” چشم اندازهای جدیدی را برای صنعت ساعت از نظر پرداخت بدون تماس باز می کند و این قابلیت را به ساعت سنتی غیر دیجیتال امکان پذیر می کند. این شیشه ساعت منحصر به فرد با فناوری پرداخت امکان پرداخت بدون تماس و بدون استفاده از باتری را فراهم می آورد.

جزئیات و مشخصات تماشا:

اینجا بخرید: https://www.winwatchtrade.com/screen/product/muchbetter-watch
قیمت: 295.00 CHF مالیات بر ارزش افزوده که در سوئیس (CHF 273.90 بدون مالیات بر ارزش افزوده که در اروپا، تقریباً 232.00 پوند)
جنبش: ETA کوارتز کرونوگراف swiss
شیشه ساعت: کریستال یاقوت کبود STISS® با تراشه پرداخت ، بدون باتری کار می کند
تراشه پرداخت بدون تماس: اعتبار 5 ساله یک بار در برنامه MuchBetter فعال شده است
مورد تماشایی: فولاد ضد زنگ (اندود PVD سیاه)
دستبند: لاستیک مشکی
مقاومت آب: 50 متر/ 5ATM

منبع MuchBetter

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید