رفتن به نوشته‌ها

DEVCON نام های راه اندازی سابق مایکروسافت ، Chad Fowler VP جدید فناوری را نامگذاری می کند

اتلانتا، 2 مه سال 2020 / PRNewswire / – DEVCON اعلام کرد چاد فاولر به عنوان سرپرست معاون فناوری رئیس جمهور است.

Chad در اواسط جنوب ، نه چندان دور از Memphis HQ DEVCON ، Chad نظارت بر توسعه و استراتژی محصول را بر عهده خواهد داشت که این شرکت از مجموعه جدید DevSecOps جدید خود از ابزارها و محصولات امنیتی SaaS استفاده کند. پیشینه غنی چاد در UX و توسعه نرم افزار نقش اصلی در تمرکز شرکت بر گسترش Product-Led Growth بازی خواهد کرد.

“من از سال 2017 طرفدار چاد بودم كه او مشاور شركت و من شد. من از اینكه شانس همکاری و ایجاد یكدیگر را پیدا كردم ، بسیار هیجان زده ام.” گفت جاش اجلاس، بنیانگذار و CTO در DEVCON.

به طور گسترده ای به عنوان یک مدیر اجرایی فناوری تحول شناخته شده ، چاد مایکروسافت را ترک می کند جایی که او مدیر کل استارتاپ ها بود ، برای پیوستن به تیم DEVCON.

“اینترنت امروزه از آن چیزی که تصور می کردیم فقط چند ماه پیش مهم است ، مهمتر است. من افتخار می کنم و هیجان زده می شوم که به یک تیم در یک مأموریت برای کمک به اینترنت آزاد و ایمن بپیوندم.” چاد فاولروقتی از او پرسیده شد که چه چیزی باعث سرمایه گذاری او شده است ، ابتدا به عنوان یک فرشته و اکنون به عنوان یک تکنسین ، در آینده DEVCON.

چاد نقش برجسته رهبری زیادی در فناوری داشته است. او CTO Wunderlist بود ، همچنین به عنوان 6Wunderkinder (که توسط مایکروسافت در سال 2015 بدست آمد) مشهور بود ، وی SVP Technology در Living Social و معمار نرم افزار و Six Sigma Blackbelt در جنرال الکتریک بود.

چاد ، یک کارآفرین سریال و شریک سرمایه گذاری در BlueYard Capital ، تاکنون چندین کتاب در رابطه با Ruby on Rails نوشت ، به عنوان مدیر در Ruby Central خدمت کرده و کنفرانس بین المللی Ruby (RubyConf) را تاسیس کرد. سالهای آغازین وی به عنوان یک نوازنده جاز آوانگارد با چندین آلبوم محبوب مشهور با یک حرفه موفق برجسته شد ، از جمله نسخه Dopolarian 2019 با عنوان “باغ باغ”.

“چاد از ابتدا مشاور و سرمایه گذار فرشته اولیه برای DEVCON و حامی بود. من فراتر از این هیجان زده ام که چاد تصمیم گرفته است در یک موقعیت دائمی به تیم بپیوندد. قصد دارد همه تفاوت ها را در جهان ایجاد کند تا تمرکز اختصاصی خود را روی این موضوع داشته باشد. من نمی دانم که آیا کسی در امنیت سایبری سعی کرده است تجربه ای را که ما می سازیم ایجاد کند. فکر می کنم راه خرید و فروش امنیت شرکت را تغییر خواهد داد. ” مگی لویی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت DEVCON.

چاد فاولر، VP of Technology، DEVCON
چاد یک رهبر فناوری ستاره ای است که بیش از 20 سال است که برخی از بزرگترین شرکت های جهان از جمله مایکروسافت ، جنرال الکتریک و LivingSocial رشد اقتصادی را به دنبال داشته است.

درباره DEVCON DETECT INC.

DEVCON که در سال 2017 تأسیس شد ، رهبر جهانی در JavaScript SECaaS / امنیت سایبر SaaS ، ابزار CI DevSecOps با هوش مصنوعی ، محافظت از JavaScript ، کد شخص ثالث و امنیت طرف مشتری است. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را برای محافظت از آزادی های مدرن در جهان همیشه متصل ارائه می دهد.

اطلاعات تماس ، فقط را فشار دهید:
[email protected]

تصاویر مرتبط

chad-fowler-vp-of-technology-devcon.jpg
چاد فاولر VP of Technology ، DEVCON
چاد فاولر، VP of Technology ، DEVCON Chad یک پیشرو در زمینه فناوری ستاره ای است که بیش از 20 سال است که رشد برخی از بزرگترین شرکت های جهان از جمله مایکروسافت ، جنرال الکتریک و LivingSocial را هدایت کرده است.

لینک های مربوطه

چاد فاولر

DEVCON

DEVCON منبع

لینک های مربوطه

https://devcondetect.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.