رفتن به نوشته‌ها

Graphics Specialty 1DA را برای خدمات مهاجرتی BigCommerce خود استخدام می کند

فیلادلفیا، 2 مه سال 2020 / PRNewswire / – Specialty Graphics یک علامت تجاری و گرافیک است که بیش از دو دهه در این صنعت فعالیت می کند. از آنجا که بخش تجارت الکترونیکی تجارت آنها همچنان رو به رشد است ، آنها به یک پلت فرم تجارت الکترونیکی احتیاج داشتند که بتواند مجموعه ای از ویژگی های قوی تر را در اختیار داشته باشد. آنها تصمیم گرفته اند از سایت خود ساخته سفارشی به سایتی که در سکوی BigCommerce میزبان است منتقل شوند. آنها برای اطمینان از این تغییر هموار ، آنها آژانس 1DigitalⓇ را برای پیشرو در صنعت خود استخدام کرده اند خدمات مهاجرت BigCommerce.

دلایل زیادی وجود دارد که یک تجارت ممکن است از سیستم عامل ها مهاجرت کند ، اما این روند معمولاً نتیجه تجارت الکترونیکی تجارت است که فراتر از حد توانایی های فعلی پلتفرم خود است. هر مشاغل نیازهای متفاوتی دارد و یافتن پایه و اساس کاملاً دشوار برای ایجاد یک تجارت الکترونیکی تجارت دشوار است. حرکت به بسترهای نرم افزاری مانند BigCommerce شالوده های تجاری را برای توسعه تجارت فراهم می کند ، ضمن اینکه دسترسی آسان به برنامه ها و ویژگی های ایمن را نیز برای تسهیل آن گسترش می دهد.

با وجود مزایای بارز برای یک تجارت در حال رشد ، جابجایی یک فروشگاه تجارت الکترونیک می تواند دشوار باشد. هر تجارت متفاوت است و هر مهاجرتی با مجموعه ای از چالش های منحصر به فرد خود همراه است. حفظ اقتدار دامنه مستلزم ایجاد تغییر مسیرها به همراه انتقال اطلاعات مهم از جمله دسته بندی محصولات ، بررسی ها ، لیست های مشتری و موارد دیگر است. 1DigitalⓇ همچنین پشتیبانی کنسول جستجو را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که هر مسئله کوچکی که در نتیجه مهاجرت رخ دهد به سرعت برطرف خواهد شد تا Specialty Graphics بدون هیچ گونه مسئله همچنان به پشتیبانی مشتریان خود ادامه دهد.

علاوه بر همه اینها خدمات مهاجرت BigCommerce، 1DigitalⓇ نیز برای تکمیل کارهای سفارشی برای فروشگاه جدید BigCommerce Specialty Graphics استخدام شد. این خدمات اضافی شامل ویژگی های صفحه محصول سفارشی از قبیل گزینه های رنگی سفارشی و قیمت عمده ای است تا سایت آنها از نظر تجاری و تجاری راحت تر باشد. همچنین برخی از ادغام نرم افزارهای سفارشی وجود خواهد داشت تا سایت بتواند با ابزارهایی که تیم Specialty Graphics از قبل با آنها کار می کند ، یکپارچه کار کند.

1DigitalD Agency یک است فیلادلفیاآژانس تجارت الکترونیک مبتنی بر ارائه خدمات طراحی ، توسعه ، بازاریابی و پشتیبانی از مشاغل تجارت الکترونیکی. تیم 1DigitalⓇ در هر پلت فرم مهم تجارت الکترونیک با مشاغل کار کرده است و آنها یک شریک بزرگ نخبگان تجاری هستند. 1DigitalⓇhas پس از انجام ده ها مهاجرت برای مشاغل به دنبال انتقال فروشگاه های خود به BigCommerce ، به خاطر پشتیبانی از BigCommerce در سطح جهانی اعتبار کسب کرد.

اگر تجارت شما در نظر دارد مهاجرت به BigCommerce را انجام دهد و به کسی نیاز دارید که ارائه دهد خدمات مهاجرت BigCommerce، 1DigitalⓇAgency گزینه مناسبی برای مدیریت مهاجرت شما است. وقتی 1Digital را استخدام می کنید ، در حال بدست آوردن تجربه جمعی کل تیم برای کمک به شغل خود در رشد و تحقق اهداف تجارت الکترونیکی خود هستید. در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن 215-809-1567 تماس بگیرید ، به وب سایت آنها به آدرس www.1DigitalAgence.com مراجعه کرده یا از طریق ایمیل به [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات 1Digital.

تماس با رسانه:
آژانس 1 دیجییتال
دن کوگان
تلفن: 215-809-1567
پست الکترونیک: [email protected]

لینک های مربوطه

طراحان بزرگ تجارت

Shopify Plus Expert

منبع آژانس دیجیتال

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.