رفتن به نوشته‌ها

کدام مشاغل اصلی خیابان COVID-19 زنده مانده است؟

بوستون، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – NIFT (www.GoNift.com) ، پلت فرم هوش مصنوعی که به مشاغل محله کمک می کند تا مشتریان محلی محلی را از طریق درگاه به ارمغان بیاورد ، دلیلی بر این باور است که اسپاها و سالن ها سریعتر از اثرات مخرب مالی COVID-19 بازگردند. پاندمی. بر اساس فروش کارت هدیه از 4،000+ مشاغل ذکر شده در فروشگاه Nift در این ماه ، مشاغل زیبایی و آبگرم بیشترین درصد فروش کارت هدیه (41٪) را در مقایسه با رستوران های نشسته (3.6٪) و غذاهای معمولی (9.5٪) به خود اختصاص داده اند. .

“در زمانی که همه ما خودمان را در تماسهای Zoom و Google Hangouts مشاهده می کنیم ، واقعاً جای تعجب ندارد که مردم برای خرید کارت های هدیه اقدام به بازگشت به آرایشگاه ها و سالن ها به محض انجام این کار را بی خطر کنند.” الری پففر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Nift. “آنچه تعجب آور است مبلغی باورنکردنی که آنها خرج می کنند و سرعتی که مردم در حال خرید کارت های هدیه پیش پرداخت برای جمع آوری سرمایه برای آرایشگران مورد علاقه خود هستند. ما دیدیم که یک سالن بالا می رود $ 4k در کمتر از 4 ساعت با یک ایمیل واحد به مشتریان خود “.

خرید کارت هدیه پیش پرداخت در دسته زیبایی و اسپا به طور متوسط ​​انجام می شود 107 دلار هرکدام که تقریباً دو برابر متوسط ​​برای پذیرایی های معمولی است (56 دلار). تنها گروه با ارزش کارت هدیه بالاتر ، ماساژ درمانی بود (138 دلار)، به مردم پیشنهاد می کند دو برابر یک نوشیدنی خوب یا یک شب در شهر ، مشتاقانه به پشتی خوب برگردانند ، هر دو به طور متوسط 65 دلار در هر کارت هدیه دسته فعال زندگی که شامل سالن های ورزشی ، استودیوی بوکس ، یوگا و آموزش شخصی است ، در کل فروش کارت هدیه (19.5٪) با میانگین کارت کارت هدیه در رتبه دوم قرار گرفت. 98 دلارمجدداً به روند سرمایه گذاریهای آینده در مشاغل اشاره می کند که به افراد کمک می کند تا خوب به نظر برسند و احساس خوبی داشته باشند.

Nift فروشگاه Nift (www.GoNift.com/Store) را در پاسخ به بیماری همه گیر Coronavirus و با هدف کمک به جمع آوری کمک های سالن ها ، سالن های بدنسازی ، فروشگاه ها و رستوران ها در این اوقات نامشخص به طور رایگان راه اندازی کرد. 100٪ از درآمد فروش کلیه کارتهای هدیه مستقیماً برای حمایت از مشاغل محله و کارمندانشان تهیه می شود ، با وجوهی که به محض خرید کارتهای هدیه از طریق چک یا سپرده مستقیم ارسال می شود.

آنا ماریا رومی
VP Brand و UX
شبکه های Nift
617-286-6416

این نسخه از طریق WebWire® صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.webwire.com مراجعه کنید.

SOURCE Nift Networks

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.